Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után, miért vágja magát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után, miért vágja magát áldozati pózba a legtöbb egyedül álló anya?

Figyelt kérdés
2022. febr. 13. 09:11
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/143 anonim ***** válasza:
8%

14. “ Másrészt sok pasi a válás után cseszik a gyerekre, elviszi esetleg hétvégén, de amúgy abszolút nem lehet rá számítani, éli a gondtalan életét.”

???

És akkor mi van?

Nem kellet volna ráerőltetni anyunak nagyinak meg neked és akkor nem vállalja be.

2022. febr. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/143 anonim ***** válasza:
87%

"Amelyik nő úgy vállal gyerekt hogy egyedül nem tudja felnevelni az felelőtlen. Ugyanis gyereket vállalni nem kötelező."


Csakhogy amíg nincs gyereked, fingod sincs hogy milyen gyereket nevelni.


Van egy elképzelésed, meg pár óra amit mondjuk ismerős családoknál töltesz, és ennyi a rálátásod. Azt gondolod, hogy persze, nekem ez menni fog, akár egyedül is, aztán jön a valóság, de akkor már bőven benne vagy.


Az sem elhanyagolható tényező, hogy mennyire drágulnak a dolgok. Amikor én gyereket vállaltam még bőven el tudtam volna tartani egyedül is. Most már sokkal nehezebb, mert a fizetések nem arányosan emelkedtek az árakkal.

2022. febr. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/143 anonim ***** válasza:
84%
21! Igen, szegény apuci, odagyártja az x gyereket a nőnek (ami amúgy egy sztereotípia, szerintem közel sem ennyi azoknak a férfiaknak a száma, akik nem akarnak gyereket, csak “ráerőltetik” (Vagy, ha tényleg csak “ráerőltetik”, akkor az is opció, hogy legyen férfi, álljon a sarkára, hogy neki bizony nem kell gyerek, és szakítson, amég nincsenek ott a kölykei)). Ott a csomó gyerek, de apuci lelép, mert rájött, hogy ő nem ezt akarja. Szegény apuci. Ezután a kis ártatlanja b*szik gyerektartást fizetni, szarik a gyerekeire, éli a kis életét. Szégyen. Tényleg mocsok egyedülálló anyák, hogy vállalják a gyereket, aki mellől apa olyan nagylelkűen és önzetlenül lelépett.
2022. febr. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/143 anonim ***** válasza:
37%

Talán előbb kéne valami közös állat, amivel kapcsolatban kiderül, hogy képesek-e mindketten gondját viselni. Utána jöhet a gyerek, ha képesek felelősségteljesen viselkedni.

De inkább az a jellemző, hogy simán gondolkodás nélkül gyereket vállalnak, aztán meg mutogatnak egymásra, holott mindkettő annyira éretlen, mint a seggem partja árnyékban.

2022. febr. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/143 anonim ***** válasza:
25%

Persze, ha igazat írsz, lehordanak a sárga földig. Magyarországon minden fordítva működik, nem is csoda hogy ott tart az ország, ahol.

A legtöbb embernek nehéz ilyen-olyan okokból, mégis csináljuk a dolgunk, nincs tele velünk minden szájbalökött internetes oldal. A másik hogy senkinek nem járnak előjogok csak a gyerekeseknek, mégis "nekik a legnehezebb". De ez már egy másik szint.

2022. febr. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/143 anonim ***** válasza:
16%

Mert azt a legkönnyebb. Meg összeállni az első jöttment vagánnyal, "majd én megszelídítem" felkiáltással. Aztán amikor mégsem terv szerint alakulnak a dolgok, na akkor kezdődik a dráma.

Egyébként olyan nőt is ismerek, aki megmondta, hogy neki azért kell pasas, hogy legyen valakitől gyereke. Tehát a férfire csak a teherbe esésig van szüksége. Lettek is gyerekei, különböző apáktól...

2022. febr. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/143 anonim ***** válasza:
8%
20. Nem tudod honnan ered ez a gyűlölet? Segítek tőled, meg a hozzád hasonló ősanyáktól.
2022. febr. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/143 anonim ***** válasza:
17%
23. Mert a nőnek nem is kell az engedélye a gyerekhez ugye? A férfi csettint és el is dőlt.
2022. febr. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/143 anonim ***** válasza:
84%
28! A férfinek sem tartanak fegyvert a fejéhez, hogy márpedig te mos beleélvezel a nőbe.
2022. febr. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/143 anonim ***** válasza:
88%

#27 ööö... mi van az írásomban ami ősanyává tesz? 🙄 (20as vagyok) ​

Szerinted ha olyan batikolt ruhás, hátizsákos-tarisznyás (vagy mittudomén mit szoktatok ősanyának nevezni) lennék akkor lehetnének olyan elvárásaim hogy csak a jobb pasikat akarom, idősebb ne nagyon legyen, és találtam volna sokkal fiatalabbat?

Eskü kíváncsi vagyok mi a alapján vagyok ősanya. Még gyerekem is csak egy van. Tényleg nem értem. Homályosíts fel kérlek.

2022. febr. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!