Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elváltunk már több mint 4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elváltunk már több mint 4 éve, hozzáteszem normálisan, harag veszekedés nélkül. Jó egy éve sűrűn jön, hozza a gyerekeket, vagy csak átjön megbeszélni olyan problémát amit telefonon lerendezhetünk. Minek jár a nyakamra?

Figyelt kérdés
Ősszel szakított a barátnőm, mert az exem rengeteget itt volt. Mondtam a volt feleségemnek, hogy elég ha elhozza a gyerekeket, vissza tudom én is vinni Őket. A gyerekek reakciója volt a furcsa, hogy ha zavar anya mi is kevesebbet jövünk. Tudni kell még, hogy az exem nem a hűség szobra. Emiatt is váltunk el. Volt egy botlása amikor a nagyobbik gyerekünk 3 éves lett, de átléptünk rajta. Nem kellett volna. Innentől igaz mindenféle fizetésemelést, plussz juttatást külön számlán tartottam, ami mint kiderült nagy jó ötlet volt. Váláskor 16 millióval ment el a pasijával, és kb 3 év alatt felèlték a pénzt, a srác le is pattant. Azóta keresget folyamatosan. Hogyan tudnám úgy elküldeni, hogy a gyerekeimmel nem romoljon meg a kapcsolatom?

2022. márc. 5. 21:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Talán a sarkadra kellene állni és nem hagyni. Hivd fel amikor a srácok suliba vannak és mond el neki, hogy nem mehet többé hozzád,azt pont. Hagytad elmenni a barátnőd mert nem mertél a VOLT feleségednek ellentmondani? Az eszem megáll komolyan. Hány éves vagy? 16? Lehet már nem is csodálkozom, hogy megcsalt a másik meg lelépett..... Márbocs
2022. nov. 19. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Valószínüleg nem tudsz nemet mondani. A NEM az nemet jelent, de te képtelen vagy megfelelési kényszerből nemet mondani. Ebben a helyzetben éppen a gyerekeidnek akarsz megfelelni. Vannak helyzetek, amikor a gyerekeket be kell avatni és nem védeni az igazságtól, mert most láthatod rád haragszanak. Nőként írom, a feleséged az a tipusú nő aki csak érdek kapcsolatokat tart, te is és a gyerekek eszközök vagytok az ő játszmáiban. Szerintem nincs mit keressen az életedben, a gyerekek idővel belátják, hogy nem vagy felelős az anyjukért. Hadd haragudjanak, majd elmúlik. Ki sem nyitnám neki az ajtót, a telefont sem venném fel. A gyerekekkel tartsd a kapcsolatot és nem szidva az anyjukat, de beszélj velük őszintén. Az ilyen embert ki kell gyökerestűl tépni az életedből, mert csak szívja a véredet és soha nem lesz kapcsolatod, mert SENKI sem fogja elviselni, hogy ő kénye-kedve szerint megjelenik, mert te sajnálod elküldeni a fenébe.
2022. nov. 19. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Üdv. Nem mertem ellentmondani a volt feleségemnek? Miben? Viszont mivel ilyen fiatal vagy annyit elmondok, hogy egy anya olyan szintem az apjuk ellen tudja nevelni a gyerekeket, hogy hihetetlen. Én szeretem a gyerekeimet, és velük nem akarok rossz viszonyt. Azt hol írtam, hogy nem beszéltem vele, hogy sajnáltam elküldeni meg hasonlók. Ki nem állhatom az exem, viszont miatta a gyerekeket nem akarom elveszíteni. A barátnő aki pedig elment, hááát ha ennyire nem bízik bennem, hogy nem kezdek az ex-szel, akkor ez volt a jó döntés.
2022. nov. 19. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!