Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van olyan, akinek a szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, akinek a szex miatt ment tönkre a házassága? Mert nem volt jó vagy többet/kevesebbet akart, mint a párja?

Figyelt kérdés
2010. szept. 21. 13:23
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

Tehát még egyszer a kérdést: olyanok írását várom, akiknek a szex miatt ment tönkre a házasságuk.


Nem az érdekel, hogy ki szerint mennyire fontos a szex, és hogy mi tartja össze a jó házasságot. Köszönöm, akik megpróbáltak válaszolni, de kérlek benneteket, hogy a kérdést is vegyétek figyelembe. A mellébeszélés nem segít.

2010. szept. 21. 13:58
 12/32 anonim ***** válasza:
50%
nekem. a második gyerekünk születése után, a libidóm szinte nullára csökkent. a férjemé persze meg nem. mondta, hogy több kéne, de nem tudtam vele mit kezdeni. ezek után szeretőt kezdett el tartani. én megtudtam és beadtam a válópert. erre persze ő rögtön dobta a szeretőt és könyörgött jobbra-balra. de elváltunk. 45/nő
2010. szept. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
49%

Furcsa, általában a nők háborodnak fel a legjobban, ha a párjuk megcsalja őket, mert nincs eléggé kielégítve, vagy újdonságra vágyik; de kíváncsi vagyok, hogy ha férjük hirtelen impotenssé válna, mennyien maradnának hűek házastársi fogadalmukhoz.

Nekem ez az egész annyira visszatetsző. Van egy illető, akivel összekötitek az életeteket, szeretitek egymást, együtt vesztek részt jóban-rosszban, gyereket vállatok és neveltek. Ha nincs szex, akkor mindez mehet a kukába, nem számítanak az érzelmek?

Akkor minek a párkapcsolat?

Csak hogy a témához is szóljak: a nagyszüleim az 50-es éveik után már egy ágyban sem aludtak, szex meg abszolút nem volt, és mégis szerették egymást halálukig. Nem kerestek mindenáron problémát a másikban csak azért, hogy elleplezzék, hogy a szex nélkül ők nem tudnak fenntartani egy felnőtt, komoly kapcsolatot.

2010. szept. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

Istenem, add, hogy megtanuljanak olvasni az emberek!!!

Kérlek, a kérdésre válaszoljatok!!!!

2010. szept. 21. 14:32
 15/32 anonim ***** válasza:
Nekem tönkre ment a sex miatt. A volt férjemet egyszerűen nem kívántam, undorodtam tőle. Igazából ez megelőzte jó néhány veszekedés, s jött a nagy elfordulás. Hónapokon át nyaggatott ez miatt, aztán eltelt két év és megcsalt. Megértem, nem is várhattam mást. Aztán jött a válás.
2010. szept. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
29%
14:14 ha te nem tudtál áldozatot vállani a férjedért, akkor utána miért neked áll feljebb hogy mást keres? Az nem úgy van hogy szülök egy gyereket és akkor soha többet nincs hozzá kedvem de ezt tessék eltűrni, mert milyen szemétség már szexet akarni amikor én nem akarok... Hogy milyen buta nők vannak!
2010. szept. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
29%

14.14

Mondd már meg, mégis mit vártál? Azt, hogy életerős férfi csak úgy lemond a szexről azért, mert neked nincs kedved hozzá? Vagy erőt kell venni magadon, vagy elnézni, hogy szeretője van. Ennyi. Nem válópert beadni, mert hülyeség. Főleg, hogy a te hibádból.

Vagy tudod, mit? Keress egy impotens pasast, az majd megoldja a problémádat!

2010. szept. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
62%

utolsó 2 válaszoló, először is szánalmasak vagytok, másodszor pedig nem ismeritek egészen a történetet, sem engem, sem a volt férjemet. tehát jogotok sincs nekem pattogni. otthon a férjetekkel vagy a feleségetekkel vagy mit tudom én kicsodátokkal megtehetitek.

szóval nem úgy volt, hogy hónapokig nem volt szex. volt szex. csak nem heti 8. NEM csak a nőnek kell alkalmazkodnia már megbocsásson a világ! a férfinek is ugyanúgy. én próbáltam többet adni (bár ugye kedvem nem sok volt), viszont ő ezt nem értékelte. erre pedig nem az volt a helyes megoldás, hogy akkor majd félrekúrogatok, mit számít az!!

2010. szept. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Emberek, nem zavarok?
2010. szept. 21. 16:28
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

A jelenlegi páromnak tönkrement a házassága a második gyerek születése után, mert a felesége elutasította a szexet. 10 hónap után elfogyott a türelme és elkezdett nők után mászkálni, de rájött, ez neki nem jó így, el is váltak.

Mi már lassan 50 évesek leszünk, de nem tudnám elképzelni, hogy szex nélkül éljünk egészen addig, amíg mindketten egészségesek vagyunk. Természetes igényünk a nemi élet.

2010. szept. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!