Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van olyan, akinek a szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, akinek a szex miatt ment tönkre a házassága? Mert nem volt jó vagy többet/kevesebbet akart, mint a párja?

Figyelt kérdés
2010. szept. 21. 13:23
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
23:27! Ott a 10 pont. Sokan siránkoznak, hogy "mert a férfiaknak csak a szex számít", meg "ha nem tudja nélkülözni a szexet, nem is szeret igazán". Nem, nem csak a szex számít, de ne várja el senki, hogy nélküle teljesen kiegyensúlyozott életet éljek 30 évesen. És ne hisztizzen nekem senki, hogy ha életerős férfiként el van tiltva a szex, és 6-7 hónap "papi" élet után megfordulok egy-egy rövidebb szoknya után. Ha tetszik ha nem, igenis hozzátartozik a kiegyensúlyozott, boldog párkapcsolathoz a rendszeres együttlét. Igenis ez az egyik alappillére. Nem az egyetlen, de egyik! Nálam is hiányzott, hozzá is járult rendesen ahhoz, hogy tönkremenjen a házasságom. Nem csak az volt az ok, de hozzájárult nagyban.
2010. szept. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 HHLivi válasza:
Az enyém pl. azért romlott meg,mert bennem mind kevesebb lett a vágy iránta.Ő minden nap,volt,hogy többször is akarta,nekem annál kevésbé kellett a szex.Mindig célozgatott,csak úgy tudott hozzám érni,hogy fogdosott,sose csak,hogy megsimogasson,vagy megöleljen minden szándék nélkül.Egy lökdöséssel egybekötött veszekedés után már undorodtam attól,hogy szájjal kielégítsem őt.Ennek több éve.Most válunk.Ő nem akar,de én rájöttem,hogy belőlem elmúlt felé a szeretet.Azóta is folyamatosan zaklat,a gyerekeimet nem engedi velem elköltözni,ezért maradnom kell nekem is,szolgáltatnom kell,hogy eltűrje a jelenlétemet,az orális szextől már öklendezek,ha beszélni kell róla,akkor is...igen,ilyen is van.
2010. nov. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!