Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ki mit tenne ebben a helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit tenne ebben a helyzetben? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
A szitu nagyjából a következő: 2 hónapos a kisbabám, akit az apja nem akart, hogy megszülessen. Szakított velem mikor terhes lettem, mert nem vetettem el a babát. Nem érdekelte a 9 hónap alatt, és még most sem látogatja. Oké én akartam, valahol megértem. De lassan felőröl ez a helyzet, hogy nem kell neki, de engem folyamatosan lejárat mások előtt a munkahelyemen, lek.urváz, mert nem az lett amit ő akart. De ugyanakkor dicsekszik vele, hogy látta a gyereket, mert már addig erőltettem, hogy egyszer sikerült vele véletlen találkozni. Ezt persze ő teljesen másképpen adja elő mindenkinek. Az apaságát nem ismerte el a gyámügyön, most bíróságon van az ügy. Tudom, hogy a gyereknek szüksége lenne az apjára, de ilyen emberre, aki csak a bosszúra akarná felhasználni ellenem? Mi lenne a jó megoldás? Az, hogy inkább lemondok a gyerektartásról, és ne legyenek jogai a gyerekhez? Én hiába próbálnék normális viszonyt kialakítani a gyerek érdekében, nem hajlandó velem még beszélni sem, de ugyanakkor jön, hogy neki jogai vannak? Nem merném odaadni ha nagyobb lesz, mert félek, hogy ellenem uszítaná az egész családja. A szülei sem látták még, megmondta nekik, hogy majd csak akkor nézhetik meg, ha meg lesz a dns vizsgálat. Mondanom sem kell a gyerek kiköpött apja! Már azt sem bánnám, ha semmilyen viszonya nem lenne a gyerekhez, de ez amit művel már elviselhetetlen.
2010. szept. 29. 08:48
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:

miaju válasza tényleg sok igazságot rejt.

Én hiszek a sorsszerűségben.Te kihívtad valamivel a sorsot magad ellen.Ha jól olvastam te emiatt a gennygóc miatt váltál el?Bocsi, de nem tudom másként minősiteni azt a férfiállatot, aki így viselkedik.Könyörgöm ő is ott volt amikor megfogant a baba!Miért csak a nőt hibáztatják, hogy"persze felcsináltatta magát"meg"így akarta megfogni a srácot, egy gyerekkel".

Felnőtt emberek vagyunk.Az iskolában megtanították a kisfiúknak és a kislányoknak is, hogy bizony a kislány nem attól lesz terhes, ha odaül egy székre, amin korábban egy kisfiú ült.A férfiaknak ugyanúgy kutya kötelességük a védekezésről gondoskodni.Ha pedig utálnak"zokniban"szexelni-hát viseljék a zokni nélküli szex következményeit.

Neked most tényleg a legfontosabb, hogy nyugalomra van szükséged!És ezt a nyugalmat nem a gyermeked apjától fogod megkapni, hanem azokat a kedves aranyos szószátjárt kollégáidat és barátaidat kell megkérned, hogy ha bármit is hallottak rólad, vagy a gyerekről, bármit amit a gennygóc mondott rólatok:NE MONDJÁK EL NEKED!!!!Mert ez egy fajta megkeverése is a latrinának.Milyen ember az aki ilyen hírekkel képes felzaklatni egy 2 hónapos baba anyukáját....Ahelyett, hogy segítene újra összehozni és megépíteni a családot, a pletykálkodásukkal méginkább szétverik.Fújjjjj az ilyen emberek.................inkább nem írom le.Neked elsősorban ezektől az emberektől kell megóvnod magad.Ha pedig már amúgyis volt szálszakadás közted és a gennygóc között(azt írtad sokszor megcsalt téged)akkor pedig minél előbb állj talpra és nézz előre, ne hátraés ne feledd, hogy a barátság és a szerelem érzékeny szál, ha elszakad, összekötni még lehet, de a csomó megmarad...Ne szeress egy ilyen embert mert nem érdemli meg!

2010. szept. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó, nagy igazság van a hozzászólásodban. A gennygócért meg megbocsájtok, hisz nem érdemel mást!
2010. szept. 30. 14:28
 63/66 anonim ***** válasza:

Kedves hozzászóló, tudod, sok esetben becsapják ám a nők a férfiakat! Szedek tablettát, nem kell óvszer! Aztán valahogy mégis VÉLETLENÜL terhes lesz, kimaradt 1-2-10 szem.

A kérdező esetében bevallja, hogy igen, ő akarta a gyereket. Apa egyértelműen NEM akarta.

Nem állitom, hogy a kérdező is tőrbe csalta a párját a gyerek érdekében és annak reményében, hogy a gyerek majd örökre összeköti őket, csak úgy jelzem, hogy sokszor van ám ez igy!

2010. szept. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 A kérdező kommentje:
Nem szedtem tablettát, és nem csaltam őt tőrbe.
2010. szept. 30. 17:17
 65/66 anonim ***** válasza:

Ez a válasz 59%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 63%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 09-29 09:06


Vele értek egyet.

Nekem úgy jön le, hogy azért szülted a gyereket, hátha így melletted marad a pasid.

Hivatalos úton el tudnád intézni (DNS-vizsgálat, utána bíróság), hogy gyerektartást fizessen a volt párod, de ne haragudj, miért sajnáltatod itt magad? A volt párod is felelőtlen volt, mert egy gyerekhez két ember kell, de te még felelőtlenebb vagy.

Szegény kisgyerek úgy nő fel, hogy a szülei marakodnak egymással. Mindennek ő fogja meginni a levét.


26/L

2010. okt. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Nem azért szültem a gyereket, hogy a pasi mellettem maradjon! És nem sajnáltatom magamat, csak feltettem egy kérdést! Aki tudott segített és jó tanácsot adott. Mindenki leírta a véleményét, de mint már mondottam nem meséltem el mindent, és nem is fogom, úgyhogy a fél sztori árnyékában mindenki úgy ítélkezik ahogy akar.

Köszönöm a sok választ!

2010. okt. 5. 16:56
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!