Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A férjem el veheti a gyermekemet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem el veheti a gyermekemet?

Figyelt kérdés
Én most adtam be három hete a válást és a gyermekelhejezést. A férjem mindenképp elakarja venni a picit, mindenfélét kitalál csak, hogy keresztbe tegyen nekem, egész nap hívogat egy nap többször és ha nem veszem fel megint csak fenyeget. Én már nem tudom mit tegyek, nem akarom elveszíteni a gyermekemet.
2010. szept. 29. 17:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Rendőrség!!
2010. szept. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%
Az nem a te gyereked hanem a férjedé is. Undorító dolog azt hinni hogy neked több jogod van. Ilyen formán mentél volna inkább egy spermabankba, ott nem kell osztozkodni legalább...
2010. szept. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
29%
vedd fel azt amikor fenyeget téged és mutasd be bizonyítéknak..
2010. szept. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
33%

Ha nincs ellened különösebb indok, akkor Mo-n preferált az anyánál tartani a gyereket, adott apai láthatással. Én tuti felvenném amikor fenyegetőzik!!


+

- elveheti

- elhelyezés

2010. szept. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
34%
A férjed egy nagy bunkó! Sok férfi azt hiszi, de csak bosszúból a gyerekkel fenyegetőzik, - hogy el tud majd tartani egy pici gyermeket. Dehogy tud, csak jár a szája. Igen ahogy írtad a napi többszöri fenyegetés, már komoly dolog, jelezd a rendőrség felé.
2010. szept. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
12%

Hagy csinálja tovább! De! Legyél nagyon okos! Vedd föl, amit művel, ahogy beszél, ahogy ZAKLAT!

Az ilyen embertől később sem fogsz sajnos "megszabadulni". Időben légy felkészülve. Mindig nálad legyen az adu kártya. Jelen esetben, a többszöri hivogatás, fenyegetés és itt nagyon fontos ez a szó - rendőrségi feljelentést vonhat maga után. Muszáj megtenned, mert kiteheted a lelkedet, te maradsz alul.

Utánaérdeklődtem. Nálunk sem megy minden rendben. A rendőrség azt mondta, a zaklatással bármikor lehet feljelentéssel élni. Nem szép procedúra, de ha nem akarsz rámenni az egészre, tedd meg, ha ennyire eldurvult a helyzet. Még időben! Később rosszabb lesz. Nem ijesztgetni akarlak. A rendőrség jegyzőkönyvbe veszi és bizonyítékokat kell szolgáltatni. Akár még korlátozást is kérhetsz a gyermekelhelyezéssel kapcsolatosan. Akár távoltartást tőled stb.

Álljon már meg a menet sok drága elvált apukának!

2010. szept. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Elnézést rosszul fejeztem ki magamat.A gyermekünket magához szeretné venni.

Minden fenyegetőzést amit tudtam felvettem.

Tulajdon képen ő kijelentette nekem,hogy ő nem csak a gyermeket szeretné hanem engem is és azért szeretné a picit, hogy ne kelljen neki gyerektartást fizetni. És, már két éve nem élünk együtt, ez idő alatt, ő semmivel nem támogatta a picit, még én adtam neki pénzt, hogy eltudjon jönni látni a gyereket! És még ő fenyeget engem...

2010. szept. 29. 17:46
 8/13 anonim ***** válasza:

17:37 vagyok

Én 4 éve váltam el, előtte egy évig külön éltünk. Nekem kb. ennyi kellett hozzá, hogy végre kívülről vizsgáljam a helyzetet, még most sem könnyű. De a családom, a jelenlegi férjem meghozták az eszemet, no meg az, hogy nyugodtan szeretné(n)k élni.

El kell tőle szakadni végérvényesen. Nincs segítség, nincs beszélgetés, semmi nincs.

Van a kapcsolattartás lehetősége a gyermekkel, semmi több. Nem vehetik el tőled a gyermeket, ha csak nincs valami nyomós ok, amit apuka bizonyítani szeretne. Még hazugságot is kreálhat, ezért kell jól felkészülni.

2010. szept. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia! Bocsi nekem is szemet szúrt, ez a gyermekemet, de látom már kijavítottad. A legokosabb megoldás, ha megegyeztek a közös felügyeletben, elvégre egyformán mindkettőtöké. Talán ebbe még bele is menne. Ha nem, akkor kezdődik egy hosszú pereskedés.
2010. szept. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
20%
Nem viheti csak úgy magával erről a bíroság dönt. Álltalábam az anya javára döntenek, kevés apuka kellen fel hajnalban a hányó gyerekhez.
2010. szept. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!