Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A férjem el veheti a gyermekemet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem el veheti a gyermekemet?

Figyelt kérdés
Én most adtam be három hete a válást és a gyermekelhejezést. A férjem mindenképp elakarja venni a picit, mindenfélét kitalál csak, hogy keresztbe tegyen nekem, egész nap hívogat egy nap többször és ha nem veszem fel megint csak fenyeget. Én már nem tudom mit tegyek, nem akarom elveszíteni a gyermekemet.
2010. szept. 29. 17:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az azért nem olyan egyértelmű hogy az anyánál helyezik el, van rá ellenpélda bőven pl.: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__valas__11.. pedig itt is agresszív volt a férj, és több mint két évig az anyánál volt az egyik gyerek a gyermekelhelyezés előtt. Persze minden eset egyedi, nem lehet általánosítani, de egy jó ügyvéd sosem árt, nehogy meglepetés érjen, mert az ilyen alattomos exektől (legyen az nő vagy férfi) minden kitelik!!!
2010. szept. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Amíg közös felügyelet van, addig elviheti, ha tudsz róla. Gondolom ezért is hivogat. A dolog viszont elég kétélű, szívesen meghellgatnám a férjed verzióját, mert azért többnyire két emberen múlik minden, lehet hogy jogos okkal teszi mindezt.
2010. szept. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mindenképpen okos ötlet volt, hogy felvetted a fenyegetéseit, így talán Neked lesz több esélyed.
2010. okt. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!