Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mostfogok elválni a feleségemt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostfogok elválni a feleségemtől,de én szeretném nevelni a gyereket ,az anya nem foglalkozik a gyerekkel mióta megszületett kb én nevelem foglalkozok vele,az anya annyit tesz ellátja,kajàt add neki,de ennyi.az esélyeim bîroságon ?

Figyelt kérdés

2023. febr. 26. 18:47
1 2 3 4 5
 11/50 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Én is eláttam,dolgozok hazajövök gyereket nevelek,folyamatosan levan paszolva gyerek mamàhoz mikor anyával kéne lennie,amikor gyerek közeledne hozzá elküldi hagyja békén vilàggá megy ilyeneket mond neki ,játszótére azért nem viszi mert már ő sokat járt a másik fiával ,aki nem az enyém .Ellenem beszél a gyerek elött.Szomszédok már szoltak ,hogy nem vagyok itthon folyamatosan vitázik a gyerekkel (3 éves kislánnyal ) azt is mondták csak én foglalkozok vele .Bocs a helyesîrási hibákért kicsit feldult vagyok tehetetlennek érzem magam ,a kislánynak hiányzik az anyja,de leszarja.A vitákat direkt elötte csinálja hogy engem rosszként állitson be .Én akkor szoktam neki visszaválaszolni komolyabban mikor a gyerek nincs itthon.Nagyon nehéz ...azt tudni kell könnyűvérű a hölgy megcsalt kettös életett élt lebukott én kb telefonon irkáltam neki nem szép dolgokat ezt akarja felhasználni ellenem .Kislány már elkezdett velem néha kiabálni vagy oviba ha megyek érte anyját keresi ...
2023. febr. 26. 19:19
 12/50 anonim ***** válasza:
89%
A te nevelésed/foglakozásod miből áll? Este, a munka után eljátszadozol vele egy pindurkát?
2023. febr. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
96%

Ha folyamatosan le van passzolva a gyerek, akkor miert is keri inkabb az anyjat helyetted?

Ha egy gyerek kb csak a nagymamajat ismeri, mert az anyja szo szerint szarik ra, akkor nem is fog hozza kotodni annyira.

Itt valami nem kerek.

Talan csak duhos vagy a megcsalas miatt, ertheto. De ettol meg nem fogjak sajnos apukanak itelni a 3 evest. Viszont ha bizonyitani tudod, hogy a gyerek el van hanyagolva, akkor igen. Pl nagymama, mint tanu, aki elmondja, hogy a gyerek allandoan nala volt. Ilyesmik.

De a megcsalas onmagaban semmit de semmit nem jelent a birosagon.


Szomszedokat inkabb hagyjuk is ki ebbol szerintem. Ha az enyemeket is megkerdezned, tuti azt mondanak, hogy minden vasarnap utom, vagom, olom a gyereket. Pedig tudod mi tortenik? Hajmosas van es emiatt ugy sikitozik,ordit, mintha vernem. Pedig eskuszom, hogy semmi ilyesmi nem tortenik, viszont rahagyni nem fogom, kulonben sose lenne megmosva a haja.

Na szoval nem mindig latsz bele masok eletebe szomszedkent.

2023. febr. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
96%
Most divat ez a megosztott felügyelet. Ha mindkét szülő akarja a gyereket, akkor az lesz.
2023. febr. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 A kérdező kommentje:
Nagyon flegma lekezelő a stil Anonim,már bocs .Honnan veszed hogy én estig dolgozok .Amig nem járt oviba én nekem éjjelre kellet mennem dolgozni,nem tudtam vele hagyni, hazajöttem 2 óra alvás után ha volt annyi,gyerekek elláttam kedvébe jártam,levegőre vittem stb nem fogom fényezni magam magyarázkodni jóra tanitottam,nem csak tv elé ledobtam cumival vagy pl ahogy az anya oda dobott neki egy csomag cukrot hogy csöndbe maradjon ,fürdetést mindent én intézek,ez nekem nem fáradság meg sose volt kényszer nekem .Csak tanácsot szeretnék kérni .Hogyan tudnám elérni én nevelhessem .
2023. febr. 26. 19:35
 16/50 anonim ***** válasza:
95%

De a bíróság ezt fogja kérdezni.

Ki eteti, fürdeti, altatja, ébreszti, ki vásárol be neki ételt, ruhát, cipőt, ki tartja a kapcsolatot az óvodával, ki varrat neki ágyneműt?

Ha teneked akkor van a munkaidőd, amikor ezeket csinálni kell, akkor hogyan akarod ellátni?

2023. febr. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
92%
Mikor van a szülinapja, névnapja, mi a kedvenc játéka, mi a legjobb barátjának a neve? Stb.
2023. febr. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
94%
Gondolom, hogy meg lehet vele állapodni amúgy is szép szóval. Ha annyira elege van belőle, ahogy mondod, akkor nem fogja erőltetni, hogy ő nevelje. Ha a bíróságra közös megegyezéssel mentek, akkor a bíró is úgy dönt.
2023. febr. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ,a megcsalás nem is mondanám biróságon,mama az az anyukája a feleségemnek .Ebbe télleg senki nem lát bele ,ezért is nehéz ,kamut meg minek îrnék ide ...
2023. febr. 26. 19:43
 20/50 anonim ***** válasza:
100%

Lenne-e nálad saját szobája, milyen lakhatásod van, stb.


Különben szerintem ha holnap beadod a válást, akkor fél éven belül az megvan, utána jön a vagyonmegosztás, kb. 1,5 év múlva érhet véget a gyerekelhelyezési per is.

2023. febr. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!