Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mostfogok elválni a feleségemt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostfogok elválni a feleségemtől,de én szeretném nevelni a gyereket ,az anya nem foglalkozik a gyerekkel mióta megszületett kb én nevelem foglalkozok vele,az anya annyit tesz ellátja,kajàt add neki,de ennyi.az esélyeim bîroságon ?

Figyelt kérdés

2023. febr. 26. 18:47
1 2 3 4 5
 31/50 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi a cêlja .Lehet ,hogy magát jobb szülőkênt állitsa be magát.
2023. febr. 26. 20:37
 32/50 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
40%

"Van aki saját maga kreálta halál utáni életben hisz?"


Láttad a Harry Potter és a titkok kamráját?


A vén dagadt nagy bányi meg akarta akadályozni hogy Harry elmenjen a Roxfortba. Pedig kifejezetten nagy felszabadulás lehetet a családnak minden olyan nap, amikor nem egy mágussal kellett egy házban élniük.


Miért? Ugyan azért amiért az anya, rosszindulat. Ne keres logikát.


Plusz még ott van a birtoklás vágy.

2023. febr. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz egyszerű, szerintem is próbálkozz a megosztott felügyelettel. Bár akiknél így van, nem sokan tartják jónak a gyerek szempontjából. Amúgy nálunk végig én voltam itthon a gyerekekkel, megjött apu és már el is voltam felejtve. ("fájt is a pici szívem":)) Tényleg azt emlegették sokat akivel keveset lehettek. Anyu csinálja a muszáj dolgokat, apuval meg de jó játszani. Ha nincs gond otthon ez akkor is elő szokott fordulni.
2023. febr. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat .
2023. febr. 26. 20:48
 35/50 anonim ***** válasza:
10%
Neked a gyerektartás kell!
2023. febr. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
81%

"Neked a gyerektartás kell!"


A semmit nem dolgozó anyától?

2023. febr. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
100%
Igazából mivel közös megegyezés nem lesz valoszinü igy jo hosszú jogi huzavona lesz.
2023. febr. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
61%

Az a baj, hogy nem nagyon szokták az anyától elvenni a gyereket, hacsak nem mond le róla az apuka javára.

Olyan anyától veszik el, aki nem tud törödni a gyerekével( éhezteti, nem megfelelö körülményeket biztosít, veri) vagy az anyuka veszélyezteti(alkoholista, drogos)


Az, hogy hogyan ért véget a kapcsolat nem számít. És az sem hogy sokat van a mamánál.

2023. febr. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
82%

JAVITÁS:

32-es válaszomban ezt akartam idézni, és eleve erre válaszóltam:"Az anyuka szabadulni akar a gyerektol, raadasul o volt a megcsalo, mar miert beszelne tele a gyerek fejet az apja ellen? Mi a celja akkor? :D"

2023. febr. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
20%

Basszus, ne akarj azzal etetni, hogy azért ilyen fos a helyesírásod, mert ideges vagy. Erre erősen rá kellett alapoznod.

És aki egy dologban hazudik egy hatalmasat, az más dolgokban se biztos, hogy teljesen őszinte. Na mindegy. Majd ha ezerforintosok hullanak az égből szent Péter dedikálásával, akkor majd hiszek neked fenntartás nélkül.

2023. febr. 27. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!