Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mostfogok elválni a feleségemt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostfogok elválni a feleségemtől,de én szeretném nevelni a gyereket ,az anya nem foglalkozik a gyerekkel mióta megszületett kb én nevelem foglalkozok vele,az anya annyit tesz ellátja,kajàt add neki,de ennyi.az esélyeim bîroságon ?

Figyelt kérdés

2023. febr. 26. 18:47
1 2 3 4 5
 21/50 A kérdező kommentje:
Aztmondta az anya itt hagynà nekem ,de mit szolna az anyja hozzá meg az emberek .Házat is itt hagyná mindent,de csak azért sem .Külvilágnak ovodába előadja ö a jó Anya ,de mindenki tudja milyen .Nem dolgozik évek óta ,reggel ő viszi az oviba igen ,néha érte megy ha ráér .Gyors megfözz ,de ennyi. Még betegen is beviszi az oviba azt mikor hívnak az ovibol ,hogy vigyük haza ,elhozza de viszi be a mamához.
2023. febr. 26. 19:53
 22/50 anonim ***** válasza:
98%
Nem értem, a pár hónapos ellátta magát egész nap, míg te dolgoztál?
2023. febr. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj az ügyvédeddel.
2023. febr. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
100%
Ha a gyerek állítólag ennyire kötődik az anyjához, miért akarod elvenni tőle?
2023. febr. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
90%

Hát ha a perig se lesz jövedelme, akkor nem fogják neki ítélni.

De ha van jövedelme - az ugye nem csak munkavállalásból lehet -, akkor ez nem számít.

2023. febr. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 A kérdező kommentje:
Első évbe nem volt gond .De aztàn annyi.Egyértelmű ha nem vagyok ott biztos ellátja .De nem ugy áll hozzá ahogy kéne nem is ugy beszél.Gyerek probálkozik nála oda megy hozzá hívja játszani ,de egyszerüen nem ...
2023. febr. 26. 20:00
 27/50 A kérdező kommentje:
Ezen gondolkodok mi lenne a legjobb a gyereknek ,akarja az anyját ,lehet engem könnyeben elengedne nem sérülne annyira lelkileg .
2023. febr. 26. 20:03
 28/50 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
31%

Na amit itt írtál, abbol már lehet kezdeni valamit.


Van esélyed. Nem kicsi, de nem óriási.


"Ha folyamatosan le van passzolva a gyerek, akkor miert is keri inkabb az anyjat helyetted?"


Abból amit elolvastam, arra következtetek hogy azért mert tele beszélte ellene az anyja.

2023. febr. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
100%

Az anyuka szabadulni akar a gyerektol, raadasul o volt a megcsalo, mar miert beszelne tele a gyerek fejet az apja ellen? Mi a celja akkor? :D


Ezt nem ertem. Ettol fuggetlenul lehet, de nem logikus.

2023. febr. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 A kérdező kommentje:
Volt olyan ,hogy pl ,elmentünk együtt bulizni ,de másnapos voltam és ràmhozta a gyereket és aztmondta neki nézdmeg apát hogy nézz ki stb stb kiabàlt ocsárolt elötte .Én szerintem azért keresi az anyját mert hiànyzik neki.Sokszor van olyan elmegy az anyja gyerek kérdezi hazajössz mikor jössz és azt válaszolja nem tudom ,vagy csak azt mondja becsukja a kaput....
2023. febr. 26. 20:35
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!