Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A feleségem 20 év házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem 20 év házasság után öszzebujt a haverommal! Válni szeretne! Persze én még mindig szeretem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Buta és naiv voltam!! Azt hittem hogy megbízhatok benne, de becsapott. Eleinte csak átjárt hozzánk. Szórakozni szeretett volna a haverommal, kikapcsolódni a két gyermek mellett. Elengedtem őket, de végül belebolondult. Velünk jött nyaralni is, mivel neki nincs senkije. Akkor már gyanús lehetett volna a dolog! Közben kórházba kerültem egy hétre, és amikor kijöttem, akkor mondta hogy VÉGE! Először mást talált ki: kollégájával jött össze, de otthagyta.

Aztán addig faggattam, míg kiderült, a tőle 9 évvel fiatalabb haverommal feküdt le. Gondolhatjátok milyen szarul esett!! Csak az a gáz hogy én a páromat még mindig szeretem!! Válni szeretne, boldog akar lenni, neki tervei vannak!!

Igazán nem akarom elengedni, és a nagyobbik fiam (13éves) is mellettem áll. A 6 éves fiú igazán nem fogja fel, a haverom amikor itt volt többször a nyakába vette, ővele kifog jönni!! NAIVSÁGOM tesz tönkre!

Egyik haverom azt mondta, akinek pedig felesége, és két nagyobb gyermeke van: na látod ezért ne legyél hűséges!!

Nem tudom elengedni, mit tegyek??


2010. okt. 7. 23:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%

Jesszus... a nejed bekattant szerintem. Legalább a gyerekeire tekintettel lehetne. A gyermekeknek stabilitásra van szükségük a megfelelő lelki-szellemi fejlődéshez.


Mégis, milyen volt az utóbbi pár évben a házaséletetek?

Nem lehet, hogy ezt fel kéne frissíteni valahogy?


Erőt, kitartást.

2010. okt. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
56%

Mondjuk ne vágd állandóan a fejéhez a dolgot, hanem inkább vígasztald, és legyél türelmes + szeresd!


-egy sorstárs


csak az én sztorim 1:1 állású és titkos..

2010. okt. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért, de az sem normális, h te elengedted a feleségedet egy másik férfival szórakozni.....veled nem tudott vna elmenni?!Már akkor föltűnhetett volna, h vmi nem stimmel.Aztán miután ennyire megalázott, még vissza akarod szerezni.....aztán úgy tűnik, h még a gyerekeidet is hagyod elvenni....ez szánalmas4 tudom, h ez biztos nem tetszik most, de ez a véleményem, és most minek hazudjak, a a kérdés már adott...
2010. okt. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
89%
A nők be szoktak így kattanni,nem sok esélyt látok arra hogy meggondolja magát.Ő majd csak akkor fog rájönni a dolgokra,amikor már nem lesztek együtt,és esetleg ez a kapcsolata sem fog sikerülni.Aki szeret valakit,az nem tesz ilyet,főleg a haveroddal,a bizalmatlanságod mindig megmaradna,úgyhogy én azt mondanám hogy próbálj új életet kezdeni..még ha nehéz is..
2010. okt. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
80%
Nincs jovoje a kapcsolatuknak. Ha epp annyira vissza akarod szerezni, akkor hagyd oket. Majd ugyis megbanja es vissza akar menni hozzad. A "haverodnak" nem kell annyival idosebb no.
2010. okt. 8. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%
Akkor innen üzenem neki, hogy ritka szánalmas emberek egyike!!! Mi az, hogy tervei vannak? 20 évig játszotta magát, szült két gyereket, és most van terve? Ez mi volt? Béta verzió, most jön a végleges program? Hát hallod, tényleg nem lennék a helyedben, szar ez így most, és elhiszem, hogy szereted, nem mondom, hogy én is voltam így de hasonló helyzetben voltam. Igazából, ha egy nő ilyen akkor nem hogy el kell engedni, de azonnal elfelejteni a p*csába, tudom, hogy 20 év után lehetetlen, de ez felejtős. Elfelejteni pedig egy másik nővel tudod, másképpen nem!!!!!! Egy ilyen ember aki 20 év után gondolja meg magát szerinted mit fog csinálni a jövőben, soha nem lesz normális családja. De természetesen ennek is gyerekek isszák meg a levét, mert az anyjuk "meg gondolta magát"... Már ne haragudj, hogy leszólom a feleségedet, de hatalmas szánalom lehet, aki ilyet megcsinál. Tudom, hogy nehéz elengedni ennyi idő után, de a szeretetedet kell valahogy átalakítanod utálattá, én is így szabadultam meg a hasonló helyzettől anno. Tisztelet és kitartás!
2010. okt. 8. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel az a baj, hogy a közhelyekkel ellentétben, itt van egy rendes pasas és egy céda csajszi, tehát itt pont fordított, mint a nagy átlag. De tény, hogy a nő már nem tud felnézni a pasira, kifelé kacsintgat a kapcsolatból.

A kolléganőm lányáéknál dettó ugyanaz zajlott le. A csaj, már anyaként elkezdett kufircolni a régi pasijával, miközben a férj (egy rendes srác) meg volt győződve, hogy minden OK. A kolléganőm hósszú, sírógörcsbe torkolló telefonbeszélgetéseiből hallottam a sztorit. Mennyit veszekedett a lányával, hogy nem teheti tönkre a családját, csak mert viszket odalent. Kibékültek, úgy tettek, mint akik tepmlomból jönnek (tudod, mintha mise történt volna :)). Ma már új férje van a csajnak. Mégiscsak szétmentek, és ott is a nő nem bírt magával. Hiába minden erőlködés, az ilyen kapcsolat halálra van ítélve.

A ti esetetekben is: a nejedben nem volt annyi méltóság, hogy idejében eléd álljon vagy netán próbáljon ő is valamit tenni a kapcsolatotokért. Az én szememben az ilyen ember nem hiteles, nem méltó a megbecsülésre.

Te kétségbe vagy most esve, mert eddig azt hitted, hogy egy érzelmileg stabil közeg vesz körül, szereted is őt (még) illetve el sem tudod képzelni, hogy másképp élj.

Hát drága barátom, legyen Benned is akkora büszkeség és magadat is tiszteld annyira, hogy bármennyire is fáj, kilépsz egy ilyen MÉLTATLAN kapcsolatból. Hidd el, visszakönyörgöd és te sem fogod soha többet úgy érezni magadat ebben a kapcsolatban.

Ne alázkodj meg, ne légy - Cserus Imre szavaival - szeretetkrva. (olvass csak utána, mit jelent ez a szó.)

2010. okt. 8. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
En annyit tudok mondani, hogy minel jobban tepersz, hogy visszaszerezd, annal kevesbe lesz eselyed visszakapni. Ha szeret, akkor ugyis visszamegy hozzad. Az mar mas kerdes, hogy en nem fogadnam vissza. Megorult, itt volt a lehetoseg vmi ujra, izgalmasra, amibe belement. Kesobb ha megbanja, az mar az o baja. Ne fuss utana, mert attol csak jobban eltavolodik toled. A masodik valaszolo meg szinten nem normalis.
2010. okt. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Legyen annyi önbecsülésed hogy nem könyörögsz neki,ha menni akar hadd menjen.

Egy ilyen nőért nem kár!Találni fogsz sokkal jobbat!

2010. okt. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Igazából nem értem, hogy mi még itt a kérdés: ha válni akar, váljon.

Hiába akarod te és akarja fiatok, hogy együtt maradjatok, mégis milyen kapcsolat lenne az, amiből a nő szabadulni akar? Nem gondolod, hogyha megcsalt, annak volt oka - talán már nem szeret.

Akkor pedig miért erőlteted, csak a fájdalmat okozva.

A feleséged semmibe vett téged, nem adta meg azt a minimális tiszteletet sem, ami kijár neked, mint embernek, legyen már benned annyi önbecsülés, hogy ezek után nem könyörögsz neki!

2010. okt. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!