Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A feleségem 20 év házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem 20 év házasság után öszzebujt a haverommal! Válni szeretne! Persze én még mindig szeretem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Buta és naiv voltam!! Azt hittem hogy megbízhatok benne, de becsapott. Eleinte csak átjárt hozzánk. Szórakozni szeretett volna a haverommal, kikapcsolódni a két gyermek mellett. Elengedtem őket, de végül belebolondult. Velünk jött nyaralni is, mivel neki nincs senkije. Akkor már gyanús lehetett volna a dolog! Közben kórházba kerültem egy hétre, és amikor kijöttem, akkor mondta hogy VÉGE! Először mást talált ki: kollégájával jött össze, de otthagyta.

Aztán addig faggattam, míg kiderült, a tőle 9 évvel fiatalabb haverommal feküdt le. Gondolhatjátok milyen szarul esett!! Csak az a gáz hogy én a páromat még mindig szeretem!! Válni szeretne, boldog akar lenni, neki tervei vannak!!

Igazán nem akarom elengedni, és a nagyobbik fiam (13éves) is mellettem áll. A 6 éves fiú igazán nem fogja fel, a haverom amikor itt volt többször a nyakába vette, ővele kifog jönni!! NAIVSÁGOM tesz tönkre!

Egyik haverom azt mondta, akinek pedig felesége, és két nagyobb gyermeke van: na látod ezért ne legyél hűséges!!

Nem tudom elengedni, mit tegyek??


2010. okt. 7. 23:57
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
már bocsanat ez nem nő imádó szöveg de nem olvastad el figyelmesen mert az hogy a nő lelép valoszinűleg valami oka van! nem gondolod? az hogy a férj most siránkozik az meg valoszinűleg nem a nö hibája! valoszinűleg a férj nincs a helyzet magaslatán és azt nem meri leirni h ennek ö volt az oka hogy ez bekövetkezett! mert valoszinűleg tehet rola ha az asszony elhaggya! valamit nagyon nem jol csinált mert nem hinném hogy egy jolmüködő kapcsolatrol van szó!de ez csak az én véleményem! üdv: suszter
2010. okt. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Mindig a nő döntése ha egy kapcsolat létrejön. (Ha nem így lenne, az akkor nemi erőszak.) A férfi felelőssége a kapcsolat megtartása. Ergo: a nő döntése a férfi felelőssége.
2010. okt. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!