Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mittennétek a helyembe a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mittennétek a helyembe a férjemnek nem kellek csak a kislányunk miatt van még velem?

Figyelt kérdés
6 hetes a kislányunk fél éve hozzám se ér még csak egy kis gyengédséget vagy szeretetet semkapok a férjemtöl átnéz rajtam azt viszont elvárja hogy minden legyen a sege alá téve két hete hazajött ebédelni a munkábol és nem tettem ki neki az ételt és ki volt borulva össze is vesztünk akkor mondta nem kellek terhességem alatt azért nem volt sex mert nehogy valami baja legyen a babának de van elöjáték is de biztosan van valakije mert ha két hétig nem volt sex már teljesen felvolt huzva fél éve semmi jelét nem látom annak hogy kivánná a sexet legalábbis itthon valahol kiürül az tuti ,na de nö vagyok nekem is vannak szükségleteim mit tegyek ha itthon nem kapom meg amire vágyok keressem valaki másnál váljak el csak a kislányomat nem hagyom ,igy nem tudok élni hogy átnéz rajtam két hete ugy érzem amiota össze vesztünk kezdek kiábrándulni belöle északa nem birok aludni ezen gondolkodom ha esetleg közeledne nem biztos hogy jo lenne mert mindig az jutt eszembe hogy nem kellek neki igy boldogtalan vagyok 6 éve vagyunk házasok eddig minden rendbe volt ugy gondolom velünk egy fél éve valami nem stimmel ,most nem is tudnék leülni beszélni vele erröl nagyon frissek a sebek és csak sirnék voltatok ilyen helyzetbe mit tetetek?
2010. okt. 11. 09:42
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
ja még annyit hogy terheségem alatt probáltam közelsedni de öt meg se hatotta mondtam is egy alkalommal hogy ugy élünk mint ké t idegen ö erre azt mondta ö nem ugy érzi egy biztos én nem probálkozom elég volt
2010. okt. 11. 09:48
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Sok férfi nem kívánja terhes feleségét. Nem rég szültél, s talán a napokban lett vége a vérzésednek. Lehet, hogy még korai lenne az együttlét.

Mindkettőtök számára új élmény,helyzet a baba érkezése, jelenléte. Van olyan is hogy az apa stresszel, s nem csak az anya.

A ki nem készített ételre nem találok helyes választ. Talán valami őrült feszültség van a háttérben, a munkahelyén amit nem osztott meg veled. Én első körben mindig a racionálisabb okokat keresem. A következő lépés lenne a másik nő jelenléte.

2010. okt. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Te is tudod, hogy ez hosszútávon nem működik! Igazábólmár tudod a választ, csak nem mered kimondani, mert ott a kis pici. De ha a javatokat akarod, akkor legjobb, ha elválsz! Nem tudnék olyas valakivel élni, aki nem kíván és csicskaként néz rám. Feltenném a kérdést: akkor miért akart tőlem gyereket?
2010. okt. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyikőtöknek sem kell a másik akkor mi értelme tovább ennek az egymás mellett élésnek???Ha haza ér mondd el Neki,hogy külön szeretnél menni a kicsivel és kész!Ha így maradtok abbol mindig egyre nagyobb veszekedések lesznek ami a picinek egyáltalán nem hiányzik!!!!
2010. okt. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%

Nem értelek, ha azt irod, hogy te már nem akarsz próbálkozni és elég volt akkor mi a kérdés? Pakolj és go vagy pakolj neki össze és dobd ki(lakáshelyzet függő).

A legjobb megoldás ha leülsz vele beszélni, és ultimátumot adsz vagy változik vagy nem, de ha nem akkor vége, kalap kabát mehet amerre lát. Ez esetben ugyan iszonyatosan nehéz dolgod lesz, de a kislányodért megéri. Légy erős.

2010. okt. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem van valakije,nem kéne ezt erőltetni.És a legnagyobb hülyeségnek tartom,ha egy gyerek miatt van együtt két ember.A gyerek olyan,mint a radar,mindent megérez és közvetít.Azt is érezni fogja,vagy érzi,ha köztetek feszültség van.Szerintem menjetek külön.Ha nem kíván,akkor annak oka van,szerintem pedig az,hogy van valakije.
2010. okt. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%
Ez minden nővel úgyanígy történik. Minden férfi olyan mint a kedves párod, csak van amelyik nő jobban eltűri más meg kevésbé realista, és illúziókba ringatja magát.
2010. okt. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne a gyerek miatt maradjatok együtt, ha már nem javítható, akkor ki kell lépni, a gyereknek nem érdeke a feszült légkör (tudom, mert így nőttem fel, kösz, nem én akartam, a villámhárító szerepem miatt, amit rám kényszerítettek, megromlott a szüleimmel a kapcsolatom).
2010. okt. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
66%

Biztos,hogy akarta azt a gyereket??

Persze 6 év együttlét,ketyeg a biológiai órád,anyámék is unokát szeretnének stb..De Ő fel volt-e készülve a felelősségre amit a család jelent??

Most meg nem mondja ki azt,hogy baj van,mert hogy nézne má'ki,hogy egy csecsemőt otthagy?!Mit szólnának hozzá az emberek?!

Nekem nagyon úgy tűnik,hogy valami miatt neheztel rád,és szerintem ez az oka.Szerintem az ő fejében is gyötrelmes gondolatok keringenek,csak nem képes megosztani veled.(még az is lehet,hogy tényleg van valakije akinek kisírja magát,HELYETTED)

Kérdezd meg,hogy mi a baj?!Ha tényleg ez,akkor adj neki egy időpontot,hogy rendezze az érzéseit,és így fordítani tudjon a hozzáállásán.

Ha nem akkor meg...nincs semmi értelme a kapcsolatnak.

2010. okt. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%
Ha ilyen f @sz lenne a férjem, egy percig sem viselném el tovább..naná , hogy elválnék, és keresnék magamnak egy nála sokkal jobb embert!ez egy päraszt, és meg is csal..sajnos..Az ilyen r ohad ékokat kitenném egy lakatan szigetre, ahol csak pasik lennének.
2010. okt. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!