Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mittennétek a helyembe a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mittennétek a helyembe a férjemnek nem kellek csak a kislányunk miatt van még velem?

Figyelt kérdés
6 hetes a kislányunk fél éve hozzám se ér még csak egy kis gyengédséget vagy szeretetet semkapok a férjemtöl átnéz rajtam azt viszont elvárja hogy minden legyen a sege alá téve két hete hazajött ebédelni a munkábol és nem tettem ki neki az ételt és ki volt borulva össze is vesztünk akkor mondta nem kellek terhességem alatt azért nem volt sex mert nehogy valami baja legyen a babának de van elöjáték is de biztosan van valakije mert ha két hétig nem volt sex már teljesen felvolt huzva fél éve semmi jelét nem látom annak hogy kivánná a sexet legalábbis itthon valahol kiürül az tuti ,na de nö vagyok nekem is vannak szükségleteim mit tegyek ha itthon nem kapom meg amire vágyok keressem valaki másnál váljak el csak a kislányomat nem hagyom ,igy nem tudok élni hogy átnéz rajtam két hete ugy érzem amiota össze vesztünk kezdek kiábrándulni belöle északa nem birok aludni ezen gondolkodom ha esetleg közeledne nem biztos hogy jo lenne mert mindig az jutt eszembe hogy nem kellek neki igy boldogtalan vagyok 6 éve vagyunk házasok eddig minden rendbe volt ugy gondolom velünk egy fél éve valami nem stimmel ,most nem is tudnék leülni beszélni vele erröl nagyon frissek a sebek és csak sirnék voltatok ilyen helyzetbe mit tetetek?
2010. okt. 11. 09:42
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2010. okt. 11. 16:05
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Leülnék vele és megbeszélném a probléáimat!De akkor már mindent,amikor a gyerek elaludt,nyugiban egy vacsi mellett de semmiképp nem számonkérő stilusban.

Abból sokminden ki fog derülni,többek között az is hogy hogyan tovább.

2010. okt. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem meg csak dolgoznak benned a szülés utáni hormonok és ilyenkor mindenre harapsz,Én is ilyen voltam.Mindig azt lestem hozzám nyúl e, kíván e még, szeret e még stb....Ez a szülés utáni depi egy korai szakasza .Te magad nem tartod olyan kívánatosnak, mert még van némi súlyfelesleged, meg oda az önbizalmad.Van kivel kibeszéld a problémáid?Egyébként meg miért nem kapod el az urad frakkját, és beszéled meg vele face to face, hogy te miket hiányolsz, meg, hogy mégis szerinte mi a normális, mármint a te igényeidre gondolok.Mi az, hogy te most nem is tudnál leülni beszélni vele erről, mert még frissek a sebek?Ilyenkor frissiben kell orvosolni ezeket a sebeket.Ha most átléptek rajta, azzal csak építitek a falat kettőtök között, ahelyett, hogy bontanátok belőle.
2010. okt. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!