Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha hozzámennék vkihez akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hozzámennék vkihez akinek van lakása, kocsija, és gyereket szülnék amik miatt nem tudnék magamnak gyűjteni mert a családba menne a pénzem, akkor válás vagy a férj halála után mehetnék az utcára a gyerekekkel?

Figyelt kérdés

Én albérletben élek és rendszeresen olyan pasik találnak be akiknek van lakása vagy a szülei háza az övé lesz, be vannak biztosítva.

Nekem ugye olyan lenne praktikus akivel együtt rudnánk gyűjteni közös ingatlanra, de mivel jobban keresnek általában nálam mimt én a közalkalmazotti diplomámmal, így közös ingatlanba nem is igen akarnának belemenni sem, mert maguknak egyedül is megtudnák hiteleztetni mef törleszteni.


Én kilátást sem látok arra hogy nekem valaha is sajat ingatlanom legyen mindenféle segítség nélkül, esetleg öregkoromra tudnám megvenni kifizetni ha nem minuszolnám meg az életem családdal gyerekekkel is anik elvinnék mindenem hisz a maradékot is ha lenne inkább tenném akkor már a babakötvénybe hogy a gyerekeim ne egy szál bőrönddel indítsam majd el az életbe.


Jól látom az egészet hogy kész szívás és riziko lenne nekem mindenhogy férjhez menni, gyereket szülni?



#gyerekek #nők kisemmizése
2023. máj. 28. 17:51
1 2 3 4
 31/37 Cpt_Obviously ***** válasza:
31%
Szomorú hogy ilyen férfiakkal találkoztál, de hát fő hogy jól nézzen ki és legyen rosszfiú igaz? Biztos te vagy a nők közül az egyedüli aki tisztán lát, és minden nő akinek gyereke lett jelenleg az utcán tengődik a sanyarú sorsában. Pls ne szaporodj
2023. máj. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

Örömmel látom, hogy megint sikerült valami szerencsétlent összeszedned, részvétem neki.

De mondta neked valaki, hogy kötelező gyereket szülnöd vagy férjhez menni? Keress olyat, aki nem akar, költözz hozzá, gyűjtögess magadnak és amikor vége, eltipeghetsz a kis bőröndöddel, ahogy mentél.

Másik lehetőség: Kifejted az elméleted a pasinak, és ráveszed, hogy kössetek házassági szerződést, hogy válás esetén se kerülj az utcára.

2023. máj. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:

Nem szerencsétlen, semmi baj vele.

A gondokatmenetem tőle független.

Teljesen mindegy melyk pasiról van szó, lehet fiktív is.

2023. máj. 29. 12:21
 34/37 anonim ***** válasza:

#33! Tök mindegy, hogy fiktív, ez a te parád, neked kell vele valamit kezdeni.

A lehetőségek:

1. Csak olyannal jössz össze, akinek szintén nincs semmije és együtt kezdetek valamit.

2. Nem mész hozzá senkihez és nem szülsz, a kapcsolat után ott folytatod az életed, ahol előtte abbahagytad.

3. Lefekteted, hogy csak azzal a feltétellel házasodsz, szülsz, ha neked is megfelelő házassági szerződéssel bebiztosítod magad.

#32

2023. máj. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%

"Mert egy nő már a gyerekeinek tesz inkább félre ha van mit (hogy ne járjon a gyereke is így),mert nem magának él."


Ez az apának éppúgy kötelessége.

2023. máj. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

" közös ingatlanba nem is igen akarnának belemenni sem, mert maguknak egyedül is megtudnák hiteleztetni mef törleszteni."


Váláskor mindegy, kinek a nevén van a hitel, vagy az ingatlan. Az is mindegy, kinek a számlájáról ment a törlesztés. Ami nem különvagyon a törvény alapján az feleződik.

2023. máj. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Te találkoztál b...f.sz pasikkal.A férfi is nevel gyereket, viszi suliba, edzésre, táppénzre megy.A pénzéből is költ nyílván a gyerekre.A nő is tud normális pénzt keresni manapság, igaz ahhoz 20 évesen nem házasodni kell,hanem tanulni.
2023. jún. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!