Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy szerezzek 2 tanút, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzek 2 tanút, ha senki nem akar tanúskodni?

Figyelt kérdés
Válófélben vagyok. Férjem rendkivül agresszív ember. A bíróságon úgy állítja be hogy ő egy kezesbárány én meg megőrültem. A szomszédok hallják hogy mindig ordít, de mernek tanúskodni mert félnek. Mit csináljak?
2010. okt. 16. 17:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Az agresszió "csak" üzöltésben, ideges természetingadozásban nyilvánúl meg vagy tetlegességben is? Esetleg ha lenne látlelet, fénykép vagy tanú aki látta amint bánt az segíthetne neked. Gyerekeket nemhiszem, hogy megkérdeznék esetleg ha elég nagyok hozzá de kérhetsz pszihológusi véleményt ahol beszélgetés keretében elmondhatják neki amit othon tapasztalnak.

Ha ilyen kétszinűen mutatja kifelé a mintaférjet s vigyázz mások elött, akkor tényleg nehét helyzetben vagy.

De attól, hogy téged bolondnak állít be még nem ok a viselkedésére. Akkor hagyott volna ott.

remélem segítettem.

2010. okt. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
üvöltésben, bocsi elírtam
2010. okt. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
A gyerekek 21, 16, és 13 évesek. Egy lány és két fiú. A kicsit még úgy ahogy szereti is, a középső gyerekre ordít állandóan. Engem többször bántalmazott fizikailag is. Legutóbb látlelet is készült, figyelembe se vették a bíróságon. Azt mondta én támadtam rá ő csak vissza adta. Csak a 21 éves nagylányt nem bántja. Ők el tudnák mondani ami van, de az apjuk ellen nem mondanak semmit. A kicsit már teljesen ellenem fordította azzal hogy mindent megenged neki amit én határozottan megtiltottam. (Este 10 után tv-t néz, 12 éves kora óta motorozik az utcán stb. Most azt igírte neki ha 14 éves lesz cross motort vesz neki.)Nekem van munkahelyem, neki nincs több mint egy éve.
2010. okt. 20. 10:08
 14/14 P.Pityu válasza:
9%

Én nem akarok itélkezni,nem azért irok.Én 35 éves ffi vagyok,és velem is elofordul, hogy üvöltözök a feleségemmel, pedig amugy nem vagyok agressziv,se vele,se mással.Nálam akkor szakad el a cérna,mikor 1 -2 órája rágja folyamatosan emelt hangon beszélve az agyam,hogy mit hogy csináljak, kivel hogy viselkedjek,egyszóval a saját mentalitását próbálja rám erőltetni.

Próbáld átgondolni,hogy esetleg nálatok van-e valami,amitől elszáll a férjed agya.

2010. okt. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!