Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Gyerekem fél éves, apjával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekem fél éves, apjával szétmentünk pár hónapja. Jelenleg szüleimnél lakom, jövedelmem 120. 000 ft, gyerektartással együtt jelenleg. Van saját lakáom. Ti külön költöznétek már most, vagy kivárnátok a tavaszt?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok. Ha maradok, tudok spórolni, mert tavasszal már úgysem kell fűteni. Viszont nagyon nehéz harmincx évesen újra anyuci kislánya lenni, igazából a gyerekem sem tudom úgy nevelni ahogyan szeretném, mert nagyika egyfolytában adja az instrukciókat. Jót akar, de már az agyamra megy. Mit tennétek?
2010. okt. 17. 21:22
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Hasonló problémám volt nekem is. Két hete szültem és mikor 39 hetes terhes voltam a főbérlő kitett minket az utcára, mert el tudta adni a lakást. Úgyhogy vissza kellett költöznünk anyósomékhoz. Az elmúlt hét elég stresszes volt, úgy nézett ki, hogy elmegy a tejem és anyós itt sem tisztelte a magánszféránkat (ránk nyitott mikor...öhm... a páromat elégítettem ki. Orálisan.)

Továbbá a babaruhás szekrényt sem tudtam kinyitni anélkül hogy bele ne mászott volna azonnal könyékig, hogy ezt add rá az ne add rá...stb. Leste ahogy fürdetem... SZOPTATOM!!!

Oké hogy 19 éves vagyok de nem hülye.

Leültünk beszélgetni. Majdnem vita lett belőle, de végülis megértette a dolgokat.

Jó abbahagyom a panaszkodást (csak olyan jó kiírni, ahogy ezt te is írtad)

De ezen az oldalon már sokszor javasoltam, és neked is ezt mondom: beszéljétek meg.

Én tudom, ha most a baba mellé még egy háztartás minden nyűgjét magamra kéne vennem, meg is bolondulnék.

Ő csak segíteni akar és nem veszi észre, hogy csak még jobban stresszel.

Kitartás! Drukkolok neked.

Amúgy én a fűtésszezon végéig várnék.

Anyagilag sem lesz annyira megterhelő és tudsz is félrerakni.

2010. okt. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Előző vagyok: jól bevált szöveg:

Elsődlegesen már anya vagy, és nem az ő kicsi lánya.

2010. okt. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
megfogadom köszi :)
2010. okt. 22. 07:46
 24/26 anonim ***** válasza:

Majd írd meg hogy sikerült!

Remélem, minden jól jön össze, mert úgy vettem ki a kommentjeidből, hogy tényleg szereted a gyermeked, és mindent meg akarsz adni neki.

Megérdemled a nyugalmat és boldogságot a babával!

Szurkolok neked!

(Utolsó két válasz írója)

2010. okt. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Szia! utolsó vagyok! Hogy alakul az életed?
2011. jan. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

Szia!

ARanyos vagy! Épp apuka békülni akar, nem tudom még hová vezet az út. Nyárra már biztosan vagy saját otthonunkban leszünk a kicsikémmel, vagy újra családként. Erősebb lettem már, remélem az élet hoz némi boldogságot a kisfiamon kívül is!

NEked is minden jót kívánok! Írok majd!

2011. febr. 2. 15:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!