Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mennyi esélyem van a közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem van a közös felügyeletre?

Figyelt kérdés

28 eves apuka vagyok.

Parommal 10 eve vagyunk egyutt, van egy 3 eves gyermekunk.

Viszonyunk tobb probalkozas ellenere is (leginkabb reszemrol), teljesen megromlott.

Mindennapossa valtak az ordibalasok, veszekedesek.

Ez sokszor tetlegessegig is fajul az o reszerol,barmi kulonosebb ok nelkul. En probalom kerulni a konfliktust a gyerek elott, de ez a folyamatos ordibalasa,agresszivitasa mellett lehetetlen. Szamtalan alkalommal kezdett el utni a gyerek elott, kiabalni neki, hogy apa nem szeret teged.Mivel teljesen tehetetlen vagyok, az utobbi idoben elkezdtem a kirohanasait rogziteni, hatha egy esetleges gyermekelhelyezesi pernel jol johet. De hozzateszem, a hasonlo aljas modszereket es sardobalast lehetoseg szerint szeretnem elkerulni.

A lakas, amelyben jelenleg elunk az o neven van, igy mindenkepp koltoznom kell.

Stabil munkahelyem van, kiemelkedo berezessel. Sajat lakasom jelenleg nincs, most tervezem a vasarlast.(kisebb lakas, garzon 30m2 koruli.)

Vagy bejelentett lakcimem van a szuloi hazban, ami egy 200m2-es rengeteg szobaval rendelkezo csaladi haz.

A kozos felugyelet hallatan a parom egybol agressziv lesz, hallani sem akar rola, igy a peren kivuli megegyezesre nem latok eselyt, viszont egy masodpercet sem szeretnek kimaradni gyermekem eletebol.

Mennyi eselyem lehet,hogy a birosag belemegy a kozos felugyeletbe?



2023. okt. 2. 22:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A közös felügyelet sem egy könnyű dolog, vannak buktatók. Keress jó ügyvédet, akinek szakterülete. Szerintem csak akkor működőképes a dolog, ha a szülők között egyetértés van. Ha nincs akkor pofára esés lehet a vége.
2023. okt. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Egy tavalyi törvénymódosítás alapján bármelyik fél kérelmezni a közös elhelyezést,meg fogja kapni.Természetesen ez az apáknak kedvez,mert az ezt megelőző években 85%-ban az az anyánál helyezték el.Ennek hallatán sok nő meggondolta már a válást állítólag.
2023. okt. 11. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!