Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A nők, ezen esetekben miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők, ezen esetekben miért sajnáltatják magukat?

Figyelt kérdés

Adott egy házasság.


A férj elfogadható külsejű, normálisan keres, nem hűtlen, nem piás, nem erőszakos.

A neje és annak első házasságából származó gyereke mindenben ki van szolgálva.

A pasi annyit vár csak el, hogy "Teli has és üres puttony." legyen biztosítva neki.

Majd amikor a nő, többedik figyelmeztetésre sem akar szexelni, hetek, hónapok óta nem, akkor miért csodálkozik, ha a férje ajtót mutat neki?

Miért is lenne ő az áldozat???

És miért b@fik ki a gyerekével is?



#válás #sajnáltatás #áldozatpóz
2023. nov. 1. 20:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/88 anonim ***** válasza:
1%
Mert feminista világban élünk, ahol mindig minden a férfiak hibája. Bezzeg ha a nő hagyja ott a férfit hasonló okból, az teljesen rendben van.
2023. nov. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/88 anonim ***** válasza:
2%

21- es. Pont ezt írtam le. Erre törölte a kedves admin.


Olyan szomorú és szánalmas, ahogy névtelenül vergődnek nőcskék, meg arctalanul, hogy ilyen- olyan szemét férfiak! Pedig csak elege lett a kérdwzőnek a bohóc szerepéből. De védjük csak a "szegény" nőt!!!


Gusztustalan.


F, 39

2023. nov. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/88 anonim ***** válasza:
95%

Jaja szegény ártatlan férfiak, ezek a csúnya, gonosz nők nem akarnak házi cselédek lenni meg figyelmeztetésre szexelni, mint valami érzélemmentes játék baba. Komolyan, hallatlan.

Kevesebb annál gusztustalanabb dolog van, mikor valaki azt hiszi neki előjogok járnak és őt ki kell szolgálni, pusztán azért mert farok lóg a lába között…

2023. nov. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/88 anonim ***** válasza:
94%
Ki sajnáltatja magát hülye gyerek? Ha nekem azt mondaná a párom, hogy rakjam szét bármikor a lábam neki ha jólesik ha nem azonnal tökön rúgnám képletesen értve. Nem vagyok szeretetszolgálat, se prosti!
2023. nov. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/88 anonim ***** válasza:
13%

A kérdés megfogalmazása és a kérdező stílusa tényleg paraszt, DE minek legyenek együtt ha nincs sex?


Lehet nem írta a kérdező, de próbálták megbeszélni, DE megint kérdezem, ha a nő egyáltalán nem hajlandó sexelni akkor minek legyenek együtt???


Ilyen esetben szerintem teljesen jogos ha a férfi lelép, SŐT ez a gerincesebb megoldás minthogy megcsalja a nőt, mert gondolom akkor az lenne a gond?


Azért írom ezt mert nekem volt ilyen kapcsolatom, bármit tettem, bárhogy próbáltam megbeszélni a dolgokat, sexelni soha, semmikor, sehogy nem volt kedve, így szakítottam, egyébként "jó" volt a kapcsolat, csak nekem nem volt az.

2023. nov. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/88 anonim ***** válasza:
1%

A stílusával semmi baj. Láthatóan próbál eltávololodni a történettől, így elmondani.


Baj az elvadult és elvakult férfigyűlölettel van. Persze névtelwnül!

2023. nov. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/88 anonim ***** válasza:
97%

#25 a kérdező nem azt írja, hogy beszéltek róla, hanem hogy “figyelmeztette” a nőt. Aki így fejezi ki magát, az nem az asszertivitás mintaképe.


#26 megvan, hogy a pasi “figyelmeztette” a nőt? Nem beszélt vele, hanem figyelmeztette? Jó hogy nem felszólította szexre. A szex nem jog, hanem egy közös, egymás örömére való tevékenység. Ha ebbe nem fér bele, hogy megkérdezze, hogy a másik vajon miért nem akar szexelni, akkor az illető egyrészt paraszt, másrészt önző f@sz. Hol férfigyűlölő hogy nem rakja szét az ember lánya utasításra vagy felszólításra a lábát? Ekkora szexista majmot komolyan. Nem tagadom, létezik férfigyűlölet, de ez pont nem az, és nem segíted az ügyet, hogy komolyan vegyék pont az ilyen hozzászólások szítják. Gratulálok. Egyszerre vagy nőgyűlölő szexista, és teszel a férfigyűlölet folytatódásáért. Grat mégegyszer.

2023. nov. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/88 anonim ***** válasza:
2%
26-os vagyok, nem tudom beszéltek-e erről előtte, de lehet igen és úgy sem lett változás azért írta hogy "figyelmeztette". Tudod én hiába próbáltam "megbeszélni" anno a dolgokat, mint később kiderült az ex barátnőm már rég eldöntötte magában hogy velem nem fog sexelni, mert már nem vonzódik hozzám, DE a pénzem és a törődésem kellett neki így nem árulta el miért nem hajlandó velem sexelni csak kínzott sokáig. Tudod ilyenkor nem mindenki tűr a végtelenségig hanem utimátumot ad és ilyenkor úgy tűnhet kívülről hogy a férfi egy bunkó paraszt, közben a nő tetteti az ártatlan és hülyére veszi a férfit. Én azt mondom ha hónapok óta nincs sex, és nem is lehet megbeszélni akkor igenis ultimátumot kell adni, és nem várni hátha meggondolja magát a nő, mert ha mégis lesz 1 "kegyelem" sex amiben a nő rászánja magát az aktusra abban sem lesz köszönet.
2023. nov. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/88 anonim ***** válasza:
89%

#28 ha nem akar beszélni, annak is van oka. Nem értem a pasik miért ignorálják ezt a legnagyobb problémát.

Nincs szex —> jobb esetben megkérdezik hogy miért —> ha nincs válasz, akkor legjobb esetben még párszor megkérdezik —> újra nincs válasz —> nem az lesz a pasik problémája (általában) hogy miért nem válaszol és hajlandó beszélni, hanem visszatérnek oda, hogy miért nincs szex. És nem azért szakítanak, mert rossz a kommunikáció, vagy mert nem tudnak beszélni a problémákról, hanem mert nincs szex. Ergo a kommunikációs probléma nem ok a szakításra, a szex igen. Ezért vagytok felszínes ösztönlények.

2023. nov. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/88 anonim ***** válasza:
0%

#3 és #15 vagyok.

Köszönöm, ez az eddigi legjobb értékelést kapott 2 kommentem ebben a kategóriában! 😍


Kár, hogy irónia. 🤭

2023. nov. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!