Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A nők, ezen esetekben miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők, ezen esetekben miért sajnáltatják magukat?

Figyelt kérdés

Adott egy házasság.


A férj elfogadható külsejű, normálisan keres, nem hűtlen, nem piás, nem erőszakos.

A neje és annak első házasságából származó gyereke mindenben ki van szolgálva.

A pasi annyit vár csak el, hogy "Teli has és üres puttony." legyen biztosítva neki.

Majd amikor a nő, többedik figyelmeztetésre sem akar szexelni, hetek, hónapok óta nem, akkor miért csodálkozik, ha a férje ajtót mutat neki?

Miért is lenne ő az áldozat???

És miért b@fik ki a gyerekével is?



#válás #sajnáltatás #áldozatpóz
2023. nov. 1. 20:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/88 anonim ***** válasza:
95%

#73 és “figyelmeztetett” hogy baj lesz, ha nem veszed fel? Amúgy te vetted el a csajt. Önként. Ne utólag rinyálj a hitel meg a gyerek miatt.

És a hitel nem egy élvezeti dolog, a szexnek pedig annak kell lennie. Vagy te annyira vagy jó az ágyban, mint egy hitel? Hű b+ itt nagyon súlyos gondok vannak 😂😂😂

2023. nov. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/88 anonim ***** válasza:
95%

73


És kényszerített, hogy elvedd?

2023. nov. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/88 anonim ***** válasza:
97%

Kérdező, ha a nőnek nincs késztetése arra hogy szexeljen veled azt nem csak úgy hobbiból teszi. Hanem mert valami nem oké a kapcsolatban. Mi nem úgy működünk hogy minden mindegy csak dugjunk. Hanem érzelmileg is rendben kell lennie mindennek a háttérben.

Te meg ahelyett hogy megkerdezned hogy mi a probléma, leultetned hogy megbeszeljetek, szimplán csak figyelmezteted hogy vegyen erőszakot magán és feküdjön alad mert kotelessege.

Ha szereted nem kellene hogy érdekeljen mi a problémaja? Nem akarnád megbeszelni? Lehet hogy olyan amit rendbe tudtok hozni és mindenkinek jó lenne. De ez a viselkedés amit csinálsz nem visz előrébb.

A szex nem jár alanyi jogon, akkor sem ha kapcsolatban vagy. De ha jó a kapcsolat akkor a nő is és a férfi is akarja. És mindenki boldog.

Nálatok valami félre ment. Te nem akartad megoldani, akkor legyen vége. Ha neked ez így megéri. Nyilván megéri mert süt a szavaidbol hogy nem szereted azt a nőt és nem érdekel, csak egy lyuknak nézed.

2023. nov. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/88 anonim ***** válasza:
92%

"Házastársi kötelesség" a szex."

Nem az. Punktum.

2023. nov. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/88 anonim ***** válasza:
60%

Le leszek pontozva.

A ferjem az elozo felesegetol tobbek kozott azert valt el, mert a gyerek megszuletese utan szexualisan el lett hanyagolva. Nem idoszakosan, hanem eveken at. Nem kellemes evekig a furdoben maszturbalni fiatal 30-askent, csak mert a masik megelegszik kethavi 1 alkalommal. Amikor masodik gyerekrol volt szo, akkor erdekes mod megjott az ex libidoja. Pedig o hanyagolta el a kulsejet. Aztan persze amikor a ferjem elhagyta ot, kiakadt, mintha nem ertette volna az okat. Akkot volt a gyerekuk 5 eves, magyarul addig turt es nem ment felre. Sok nonek azert kell egy ferfi, hogy valaki gyereket csinaljon nekik, es onnantol nyeregben erzik magukat, hatradolve, hogy mostmar ugysem hagyjak el oket, tehetnek barmit es nezhetnek ki akarhogy. Lapatolja haza a penzt de ne akarjon mar veluk lefekudni a ferjuk. Ilyen is van.

De a kerdezo stilusat en sem tudom megerteni. Nem figyelmeztetni kell a masikat, mint egy gyereket, hanem leulni megbeszelni es megjavitani a problemakat. Amennyiben nem megy, akkor el kell valni. Csak a ferfiak tobbsege nem fog valni, mert megiscsak jo ha van ki fozzon-mosson-takaritson, maradjon meg a csaladi hatter, igy kenyelmes.

2023. nov. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/88 anonim ***** válasza:
78%

#75 és akkor lehet hogy jönne az exfeleseg nézőpontjabol is a sztori hogy: munka mellett főztem, mostam, takarítottam, foglalkoztam a gyerekekkel, a férjem meg csak hazajott és elvarta hogy kiszolgaljam, magamra meg nem maradt időm ezért meghiztam. A férjem előtt szégyelltem a testem így nem volt kedvem a szexhez, főleg mikor láttam Facebookon és instan milyen nőket nézeget.

Ahelyett hogy segített volna otthon hogy legyen időm eljarni az edzoterembe inkább elhagyott és lecserelt.


Persze gondolom a te pasid makulátlan és ártatlan.


Ezzel arra akartam ravilagitani hogy mindig két szemszog van. Ha valaki nem akar szexelni a másikkal annak oka van. Akár az amit felvazoltam, akár más, akár csak ráunt stb. De oka van.

Ezt az okot ki kell deríteni és vagy meg tudjátok oldani vagy nem.


A probléma itt az hogy a kérdező nem is akarja tudni az okot, nem is akarja megoldani a problémát csak kovetelozik hogy az asszony feküdjön alá mert neki ez jár.

2023. nov. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/88 anonim ***** válasza:
34%

76: nem a pasim hanem a ferjem.

En ismerem a tortenetet, te meg csak talalgatsz. Ha valaki szegyelli a testet mert meghizott, akkor mikor testvergyartasrol van szo, erdekes mod nem? Olyankor van libidoja, akar szexelni (mert akar gyereket) a hetkoznapokban meg nem?

Hany ilyen kerdes van itt is, hogy a no nyiltan megmondta, neki csak arra kellett a ferje, hogy valaki gyereket csinaljon neki, amugy nem erdekli a szex, es elvarja, hogy a masik is lemondjon a szexrol. Aztan ha amaz 30-40-50 evesen nem akar szexmentes hazassagban elni es valni akar, megy a hoborges meg a felhaborodas.

Ui: volt berletuk edzoterembe. A ferjem vette neki, de nem hasznalta. Nem mindig a ferfiak az utolso szemetladak, a nok nagyszeruen tudnak hazudni es begyujteni a reszvetet, ha ilyen temarol van szo. Abban legalabb egyet erthetunk, hogy az eremnek ket oldala van.

2023. nov. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/88 anonim ***** válasza:
70%
#77 miért nem tőle kérdezed meg? Ha annyira jól ismered?
2023. nov. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/88 anonim ***** válasza:
66%

OFF

"Nem kellemes evekig a furdoben maszturbalni fiatal 30-askent"

Végre egy másik nőtől látom ezt itt leírva!!! Nekem ("fiatal 30-as" nő) bezzeg mindig azt ajánlgatták - és tették ezt, mikor huszonéves voltam is -, hogy békéljek csak meg a sorsommal (ti. nem találok magamnak partnert), masztizzak akár életem végéig, rendben van az úgy. Ha szerintem nincs rendben és nem viselem jól, akkor meg beteg vagyok, irány a pszichológus vagy inkább egyből a pszichiáter, ha más nem, az legalább le is szedál, problem solved. Agyhalál, hogyan tudnak egyes nők hozzáállni a szexhez...

2023. nov. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/88 A kérdező kommentje:

79.-re.


TUDOM! Itt a Gyakorin mindenki 3 diplomás, és havi 800+-t keres. Tudom!


De a valóságban SOK ember (Nő ÉS férfi is.) nem azért keres partnert, mert szerelmet akar, hanem mert kell valaki, akivel felesben...vagy annál jobb arányban, lehet fizetni a villanyt és a lakbért.

2023. nov. 5. 11:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!