Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A nők, ezen esetekben miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők, ezen esetekben miért sajnáltatják magukat?

Figyelt kérdés

Adott egy házasság.


A férj elfogadható külsejű, normálisan keres, nem hűtlen, nem piás, nem erőszakos.

A neje és annak első házasságából származó gyereke mindenben ki van szolgálva.

A pasi annyit vár csak el, hogy "Teli has és üres puttony." legyen biztosítva neki.

Majd amikor a nő, többedik figyelmeztetésre sem akar szexelni, hetek, hónapok óta nem, akkor miért csodálkozik, ha a férje ajtót mutat neki?

Miért is lenne ő az áldozat???

És miért b@fik ki a gyerekével is?



#válás #sajnáltatás #áldozatpóz
2023. nov. 1. 20:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/88 anonim ***** válasza:
19%

#77 én kérek elnézést hogy nem a pasid :D ki nem szarja le hogy elvett e.

Ez bezzeg megragadta a figyelmed de a többi részét nem sikerült értelmezni.

2023. nov. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/88 anonim ***** válasza:
16%
82- es nek igaza van. A feministák sajnos tényleg ilyenek.
2023. nov. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/88 anonim ***** válasza:
92%

81: Teged ki bantott? En ugy latom, neked nem sikerult tovabb olvasni az elso mondatnal, ugyanis mast is irtam. Azt is leirtam, hogy nem feltetlenul ertek egyet a kerdezovel.

De nem tepem a szamat. Neha ugy erzem, meddo vita ide barmit is irni. Egybol szemelyeskedik mindenki, tok mindegy mi a tema, valahogy mindig oda lyukadunk ki, hogy egymasnak esnek az emberek habzo szajjal. Vitakultura 0.

2023. nov. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/88 anonim ***** válasza:
68%

#83 nem tetszett a pökhendi stílusod, csak szimplán ennyi.

A pasid, bocsi bocsi, férjed meg felőlem azt mond amit akar, nem voltam a hazassagukban, nem láttam. Halkan jegyzem meg, amúgy te se. Nyilván mondhat igazat is. De ugyanúgy hazudhat is.


És amúgy full értelmetlen volt ideirnod a ti sztoritokat mert a kerdezoehez SEMMI KÖZE NINCS. Ugyanis senki nem azon akadt ki hogy a nulla szex miatt szakított a kérdező hanem a stilusan. De ezt se ő se te nem érted. És neki a két bites agyaval az jön le abból hogy ideirtad a sztorid hogy "hú igazat adott nekem egy nő is, akkor csak nekem van igazam". Én értem hogy nem ezt írtad, de ő nem fogja.

2023. nov. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/88 anonim ***** válasza:
90%

84: pokhendi stilusrol beszelsz, mikozben te nyilvanulsz meg igy.

Sehol nem lattam, hogy a kerdezo, vagy akar barki mas egyet ertett velem. Visszaolvastam, tenyleg azt irtam le, hogy nem tudom megerteni a kerdezo stilusat. Arra probaltam ravilagitani, hogy nem minden fekete vagy feher. Ha meg valaki nem olvassa vegig a masikat, csak frocsog, azzal nem tudok mit kezdeni.

Reszemrol lezartam a dolgot. Szep napot mindenkinek!

2023. nov. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/88 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon cuki, amikor egy folyamatosan gyűlölködő feminista emleget pökhendi stílust :D
2023. nov. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/88 anonim ***** válasza:
4%
86- os: pacsi!
2023. nov. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/88 anonim ***** válasza:
88%
#86 szerinted az miért gyűlölködés, hogy szerinte nem kell egy nőnek parancsra szexelni? Komolyan érdekel.
2023. nov. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!