Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A nők, ezen esetekben miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők, ezen esetekben miért sajnáltatják magukat?

Figyelt kérdés

Adott egy házasság.


A férj elfogadható külsejű, normálisan keres, nem hűtlen, nem piás, nem erőszakos.

A neje és annak első házasságából származó gyereke mindenben ki van szolgálva.

A pasi annyit vár csak el, hogy "Teli has és üres puttony." legyen biztosítva neki.

Majd amikor a nő, többedik figyelmeztetésre sem akar szexelni, hetek, hónapok óta nem, akkor miért csodálkozik, ha a férje ajtót mutat neki?

Miért is lenne ő az áldozat???

És miért b@fik ki a gyerekével is?



#válás #sajnáltatás #áldozatpóz
2023. nov. 1. 20:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/88 anonim ***** válasza:
2%
Érveltem eleget az ötvenedik hohzászólas előtt is. Egyedül magasvérnyomás- betegségem van, viszont gusztustalannak tartom, hogy két feminista testi és szellemi problémákat is rögtön diagosztizál pár sorból. Most ezzel szemben érveljek? A sas nem kapkod legyek után! - nő mondta.
2023. nov. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/88 anonim ***** válasza:
96%
Pontosan melyik lett volna az érv? A feminácizás vagy a köpködés? Mondjuk az már eleve mindent is elárul rólad, hogy egy ilyen alak mellett kardoskodsz, aki képes olyanokat leírni, hogy a felesége “többedik figyelmeztetésre sem akar szexelni” meg őt ki kell szolgálni, mert neki farka van….
2023. nov. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/88 anonim ***** válasza:
94%
#54 akkor mondd meg, hogy ha a férfi részéről ok “figyelmeztetni” a nőt, fordítva miert nem? Na?
2023. nov. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/88 anonim ***** válasza:
93%

"A pasi annyit vár csak el, hogy "Teli has és üres puttony." legyen biztosítva neki."

Ehhez a világon nincs elég rendelkezésre álló bohóc emoji 🤡🤡🤡

2023. nov. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/88 anonim ***** válasza:
95%

"Közös az élvezet neki is jó"


Biztos lehetsz benne, hogy nem.

Szerinted egy ilyen önző, himsovi milyen az ágyban?

2023. nov. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/88 A kérdező kommentje:

Sokan zabosak lettetek a "figyelmeztetés" kifejezés miatt. De miért lovagoltok a szavakon?


Saját példám. Diákként őr voltam egy irodaházban. Volt a sarkon egy parkolóhely, ahová mindig beálltak idegenek, és őket el kellett küldeni, a saját érdekükben. Egyszer egy fickó, egy "VALAKI", elkezdett kioktatni, hogy ő XY, és ez meg az, és ott parkol ahol akar, én meg ki leszek rúgatva, bla, bla, bla,..., miután ennyit kértem tőle: "Kérem ne parkoljon ide!" Ez után nem szóltam neki. Hagytam ott parkolni. Fér órán belül berontott őrjöngve, hogy a kocsija kerékbilincset kapott, és meg is húzták. Én meg nem értettem, ha szóltam, hogy "Kérem ne parkoljon ide!", az miért nem volt elég neki? És miért is kellett volna elmagyaráznom, hogy az a hely a rendőr és NAV kocsiké, meg ki is lóg, így hozzá fog érni az automata kapu az egész oldalához.

2023. nov. 2. 21:35
 57/88 anonim ***** válasza:
91%
#58 azért, mert nem beosztottad, nem az alárendelted, hanem a párod. És tisztelet nélkül ne csodálkozz hogy nincs szex.
2023. nov. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/88 anonim ***** válasza:
93%

A kérdező 58as pöffeszkedő kommentje bizonyítja hogy nem volt itt semmiféle megbeszélés próbálkozás csak a szó szoros értelmében vett figyelmeztetés.


#60 tisztelet mindenkinek jár amég az ellenkezőjét ki nem érdemli. Különösen a párunknak. De kiszolgálás már csak annak jár akit ki akarok szolgálni. És miért akarnám ha ez nem kölcsönös?

2023. nov. 3. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/88 anonim ***** válasza:
100%

58. Neked jó érzés úgy szexelni a pároddal, hogy neki rohadtul nincs hozzá kedve? Tehát azzal a tudattal simán megdugnád, hogy csak azért fekszik alád, mert fél tőle, hogy kidobod gyerekkel együtt?

Undorító vagy.

Na ezért kell az, hogy egy nőnek is legyen mindig egy B terve. Így csak hagyja magát megerőszakolni, és egyre jobban fog a párjától undorodni.

2023. nov. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/88 anonim ***** válasza:
100%
#61 szerintem az ilyen férfiak önbecsülése sincs rendben. Csak az a lehetőség szerintük, hogy egy nő csak hagyja magát megcsinálni, az elképzelhetetlen, hogy a nő is akarjon szexelni. Valahol szomorú, máshol meg dühítő, hogy ezzel a mentalitással szabadlábon vannak.
2023. nov. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!