Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Váljak és könyörögjem vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Váljak és könyörögjem vissza magam a szüleimhez? Mit csináljak, ha boldogtalan vagyok, de egyedül nem boldogulnék?

Figyelt kérdés

Férjemmel másfél éve vagyunk házasok, a kezdeti tündérmesénkből mára semmi nincs. Nem leszek álszent, az anyagi biztonság és az általa nyújtott életszínvonal miatt vagyok vele már csak. Úgy gondoltam, jó ez így, máshol sincs szerelem, de cserébe még szegények is és ami összetartja őket, az a közös lakáshitel, vagy albérlet.


De most felkeltette valaki a figyelmem, akivel ismerkednék, de nem úgy, hogy közben a gyűrű ott van az ujjamon még... Ő tud arról, milyen a házasságom, mondta is, hogy segít bármiben, de nem akarok csöbörből vödörbe esni, hogy egyik férfitől megyek a másikhoz és ugyanúgy függnék tőle anyagilag, mint most a férjemtől.


A szüleim pedig még az esküvő előtt mondták, hogy szerintük ennek nem lesz jó vége, várjak még, higgyem el, hogy az ilyen kapcsolatok nem végződnek jól (nagyobb a korkülönbség köztem és a férjem között). Én bennem meg az volt, hogy "csak azért is" megmutatom, hogy majd mi leszünk a kivétel, a mi házasságunk működni fog... Ezt akartam, tényleg szerelemből mentem hozzá, de aztán valami félrement nagyon.

A gond az, hogy tőle függök anyagilag, egzisztenciálisan, mert ahogy hozzámentem, kiiratkoztam az egyetemről, közvetlenül a zv időszak előtt.


Van egy lakásom, amit még a szüleimtől kaptam, de azzal maximum az albérlet árát spórolom meg, megélni nem tudnék miből. Egy ügyvéd barátnőmet kérdeztem az asszonytartásról, azt mondta, hogy esélytelen, hogy ezt bármelyik bíró megítélje a részemre. Így maradtak a szüleim, akikkel még mindig jóban vagyok, nagyon szeretem őket, de érezhetően másabb a kapcsolatunk, mint a párom előtt volt.



ápr. 7. 14:50
1 2 3 4 5
 41/42 anonim válasza:
Persze, nem ciki visszamenni szülőkhöz, ha jól értem szeretnek is, meg ők eleve mondták, szét fogtok menni, biztos visszavesznek. Hogy megváltozott kapcsolatotok, ez igaz, de te is megváltoztál, ha kicsit szerényebbnek kell otthon lenni, nem gond, senkinek sem árt, ha visszavesz, szülőknek se. Nem hiszem , hogy annyira visszaélnének helyzettel, valószínű örülnek, hogy továbblépsz. Ha végképp nem bírod szüleiddel( én azért megpróbálnám), még mindig van a B opció , amit irtak előttem, laksz lakásodban és dolgozol. Mindig van munka fiatal érettségizett lányoknak, és majd alakul, ha fontos egyetem befejezés neked, majd hoz élet megoldást. Lehet estin, levelezőn folytatni, még is visszamész szülőkhöz, vagy lesz majd valakid, aki segít, tanulj ebből, és érdemes,jobban meghallgatni legközelebb, mit mondanak szeretteid.
ápr. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
0%
Komolytdlan az összes elvált nő akar az unokazestverem. Mindenféle hülye kifogsfok miatt válnak mert vagy fojtogatja őket a férjük vagy megcsalja. Én sose slvoltam férjnel és nem volt barátom. Nem értem miért vagytok olyan szelhanosak hogy olyan ferfihoz mentek aki folytogat meg megcsal??? Ennyire hülye minden nő? Vagy élvezi a válást vagy a gyerekét akarja megtanítani hogy váljon el a férjétől. Hagyja ott. Én biztos hogy nem válnék el ha egyszer férjhez mennek. Akarmire meg tudok esküdni hogy nem válnék el.
ápr. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!