Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Váljak és könyörögjem vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Váljak és könyörögjem vissza magam a szüleimhez? Mit csináljak, ha boldogtalan vagyok, de egyedül nem boldogulnék?

Figyelt kérdés

Férjemmel másfél éve vagyunk házasok, a kezdeti tündérmesénkből mára semmi nincs. Nem leszek álszent, az anyagi biztonság és az általa nyújtott életszínvonal miatt vagyok vele már csak. Úgy gondoltam, jó ez így, máshol sincs szerelem, de cserébe még szegények is és ami összetartja őket, az a közös lakáshitel, vagy albérlet.


De most felkeltette valaki a figyelmem, akivel ismerkednék, de nem úgy, hogy közben a gyűrű ott van az ujjamon még... Ő tud arról, milyen a házasságom, mondta is, hogy segít bármiben, de nem akarok csöbörből vödörbe esni, hogy egyik férfitől megyek a másikhoz és ugyanúgy függnék tőle anyagilag, mint most a férjemtől.


A szüleim pedig még az esküvő előtt mondták, hogy szerintük ennek nem lesz jó vége, várjak még, higgyem el, hogy az ilyen kapcsolatok nem végződnek jól (nagyobb a korkülönbség köztem és a férjem között). Én bennem meg az volt, hogy "csak azért is" megmutatom, hogy majd mi leszünk a kivétel, a mi házasságunk működni fog... Ezt akartam, tényleg szerelemből mentem hozzá, de aztán valami félrement nagyon.

A gond az, hogy tőle függök anyagilag, egzisztenciálisan, mert ahogy hozzámentem, kiiratkoztam az egyetemről, közvetlenül a zv időszak előtt.


Van egy lakásom, amit még a szüleimtől kaptam, de azzal maximum az albérlet árát spórolom meg, megélni nem tudnék miből. Egy ügyvéd barátnőmet kérdeztem az asszonytartásról, azt mondta, hogy esélytelen, hogy ezt bármelyik bíró megítélje a részemre. Így maradtak a szüleim, akikkel még mindig jóban vagyok, nagyon szeretem őket, de érezhetően másabb a kapcsolatunk, mint a párom előtt volt.



ápr. 7. 14:50
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
77%

#7! Akkor lejjebb kell adni az igényeket, cica! Kisebb keret is elég lesz. Másik opció, hogy menj el pr.stinak. Úgyis csak ahhoz értesz, hogy széttedd a lábad. Abban már bizonyítottál, hogy jól megy.

Amúgy azt miből gondoltad, hogy a kanod nem fog soha lecserélni? Az is opció,csak szólok. Sok hal úszik még a tengerben😉

#6

ápr. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:

Miért, csak tanulni és/vagy dolgozni lehet?


Én tök jól érzem magam itthon is, stay-at-home feleségként.


Több hobbim van, minden nap sportolok is valamit, vagy barátnőkkel, anyukámmal vagyok. Esetleg külföldön vagyok.

Amíg a kapcsolatunk jó volt, addig pedig a párommal voltam kis túlzással állandóan.

ápr. 7. 15:24
 13/42 A kérdező kommentje:

11. válaszoló, neked biztosan elég a kisebb keret is, nekem nem. További jó rosszindulatú életet! :)


(fyi: ez a cicázás, kanozás pedig nagyon gáz)

ápr. 7. 15:27
 14/42 anonim ***** válasza:
87%

Saját lakásod van, megis itt siránkozol. Szánalmas vagy.

Tipikus az aki nem tud örülni annak amilye van.

Mindig az ilyen életképtelenek van könnyű élete.

ápr. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:
És a saját lakás azt jelenti, hogy a boltban, étteremben nem kell fizetnem az ételért? A kórházban az ellátásért? A benzinkúton az üzemanyagért? Sőt, még az autómra a Cascot sem kell fizetni, mert nekem lakásom van?
ápr. 7. 15:38
 16/42 anonim ***** válasza:
95%

Csak azt jelenti havi 200 ezerrel beljebb vagy minimum.

Vagy egyszeri 50 millióval, ahogy tetszik.

ápr. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
94%

Mindig az ilyenek sírnak akiknek soha semmiért nem kellett megdolgozni és még jelenleg is anyagi okok miatt vagy valakivel.


Mindened megvan úgyhogy csendben legyél!

ápr. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:
Értem, de attól pénzem a mindennapjaimra nem lesz továbbra sem, ha egyedül akarnék boldogulni.
ápr. 7. 15:43
 19/42 anonim ***** válasza:
94%
Ez csak hergelni akar, nem nő. Bár az a baj hogy vannak ilyenek, de azok nem járnak ide.
ápr. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
89%
13# az a nagyon gáz, nyomikám, hogy ennyire nincs életed. Ha tényleg lennének barátnőid, akkor nem egy anonim oldalon kérdezgetnél vadidegeneket, meg ha tényleg vagyonos szüleid lennének, akkor simán kerítenének neked egy jó kis állást, meg biztos nem tolerálták volna, hogy abbahagyd az egyetemet. Bár mondjuk azt is kétlem, hogy ilyen életképtelen, alacsony intelligenciájú embert felvegyenek bármilyen szakra, hasinló helyzetben akinek több esze van, mint egy marék lepkének, azért gondolna arra is, hogy nem marad örökre 25 éves, és forgatna némi tőket meg invesztálna a jövőre gondolva.
ápr. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!