Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ebbe a szituációba mi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebbe a szituációba mi az alkalmas viselkedés?

Figyelt kérdés

Nem egyszerű leírnom,mert eléggé nyakatekert a történet!

Szóval van 2 gyerekem,az apjuk már több mint 1 éve lelépett egy másik nővel,mikor a kisebbikkel még csak terhes voltam!Se a szüleinek,senkinek nem számolt be arról,h ő költözik!Aztán én is hazajöttem a házból,az ex anyós lecserélte a zárat,és akkor nekik kellett könyörögnöm,h ugyan hadd pakoljam már ki a dolgaimat!A bútorokra először azt mondta(az ex anyós),h oldjam meg,és hozzam el,mert neki nincs rá szüksége,aztán tavasszal kifizette,mert a fia idejött a nőjével,és a nevelt fiával!Akkor szidta az új menyét,de mostanra már az a nő az isten!Mkinek úton úton félen engem szidnak,még a dédijük is az én nagy mamának!Aztán megvannak lepődve,h a dédinek nem vok hajlandó odavinni az egyetlen fiú unokáját,aki már 10 hós!Engem okolnak azért mert a fiúk nem bírt a f@rkával,és elvert terhesen!Aztán bizony odadörgöltem,h nem engem köpködnek meg az utcán,én emelt fővel mehetek végig bárhol,nincs mit szégyellnem!Tnap kipattant egy vita!

Múlt héten kérdeztem az ex anóst,h ha úgy van kedden tud e figyelni a kisebbik unokájára is,mert mennem kell szemészetre,azt válaszolta,nem tudom!Hát én meg szóltam a páromnak,aki vett ki szabit,h figyeljen rá!Tnap a banya(így hívom az ex anyóst)nekem rontott,h én h képzelem ezt,neki megígértem,és ő el akarja vinni a fiút a dédihez is mert nem látta,majd a párom itthon marad egyedül!Én meg bizony odamondtam,h olyannak aki a saját mamámnak szid engem,bizony nem fogja látni a gyereket,ott a fia fogadott gyereke nézegesse azt!Erre nem reagált semmit,csak h ha ló nincs szamár is jó!Mondom nem,de nekem a párom fontosabb mint maguk!A válasza az volt h igen el vok szállva magamtól!Mondom miért is,mert a saját apját meglátva üvölt a kisebbik unoka?Nem tehtek róla,keveset látja(Havonta-2hvaonta)Ja hát mondom erről én nem tehetek,h nem kíváncsi rá!Megint nem kapok akkor gy.tartást?Válasz:Miért mondom én ezt,ő most erről nem beszélt!Jaaaa mondom most nem,de mindig ezzel zsarol!(Hozzáteszem ő küldi a fia nevébe,és a fia még azt se tudja mennyit kapok)

Csütörtökön kérdezi a banya,h az apjánál aludhat e a lány hétvégén(anyucival közvetít mdent,tőlem nem meri kérdezni)Mondom hát miért ne!Na aztán apucika hétvégén kocsmázott,tescozott,mdent csinált,csak épp a lányával nem volt!Ezt amikor odamondtam a banyának,lebaszott,h én figyeltetem a fiát!Mondom dehogy figyeltetem,mki mondja magától(De tényleg a szomszédok,rokonok mondják h már megint a kocsmába volt,már megint gépezett),azért amikor a lány nála van nem kéne kocsmázni!Válasza:Hát nálam volt a kislány,szombat este vitte át,és vasárnap délbe hozta vissza hozzám!Naaaa mondom az igen,egész hétvégéből fél napot vele volt!GRATULÁLOK!!Ne ő akarja elvinni,ha tojik rá,hanem akkor szóljon maga h azt akarja h ott aludjon!Mindig azzal takarózik,h dolga van!A pláne,h ha ott is van a kislány az apjánál,lelép,és a bnője pesztrálja!Sőt ő eteti,fürdeti,és még vele is alszik!!

Elegem van abból,h a fejemre nőttek,és engem néznek le!A párom mondta,h hnap ha jön a banya a kislányért,odaszólogat neki,meg megkérdezi tőle,h még is mi volt ez tnap,miért nem akkor mondja mikor ő is itt van!

Az is lehet a háttérbe h a fülébe jutott,h jövő 7en költözünk el innen 25-30km-re,és hát akkor nem tudja elvinni az unokát 2-3naponta biciklivel,sőt a párommal többet lesznek a gyerekek,!!Attól tartok,sőt biztos is vok benne,h nem fogja küldeni a gy.tartást,amihez hozzáteszem,h nem több mint ha hivatalosan lenne megállapítva,de ő ki van keményítve magától,és azt hiszi olyan hűűűű de sokat küld!Én nézzem el,h az apa párja pesztrálja az gyereket,de az én párom nem pesztrálhatja a gyerekeket!Vagyis amit ők megtehetnek én nem!

Bocsi ha hosszúra sikeredettet,ha vmit nem értetek kérdezzetek bele,de kérlek írjátok,meg h mi a jó viselkedés módebbe a szituációba!


2010. nov. 8. 06:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Higyj nekünk: ne várj semeddig, inditsd el a procedurát, mert nem két perc alatt dönt a biróság. Ha csekken küldik, akkor meg nincs is gond, mert tudod igazolni, hogy eddig is mennyit küldtek, van róla bizonyitékod.


Ne hagyd magad zsarolni már.

Vagy ha hagyod, akkor miért jössz ide panaszkodni? Magadnak csinálod ezt, amikor szó nálkül tűrsz, mint egy birka, közben meg nagyon egyszerű megoldása van az ügynek.

Anyukádék is szépek, mondhatom, te tűrj el mindent a banyától, ő meg hadd szapulja a gyereküket és még csak biróságra se menj, ahol semmi rossz nem történik, csak hivatalossá tenné a bró a dolgokat??? Mondhatom, szép szülők. Nem különbek a banyánál...

2010. nov. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Varod a 20-at? Ne a szuleid dontsenek helyetted, fogd mar fel, hogy felnott no vagy es Edesanya!

"ne legyen harag"

Nem arrol szolnak a soraid, hogy bekesseg es szeretet van, ugyhogy irany a birosag, s legy onmagad!

2010. nov. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!