Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Létezik hog eljutottunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik hog eljutottunk idáig? Kéthetente veszekedések, beszólogatások, sértődés, és válás lehet a vége?!

Figyelt kérdés
Nincs harmadik egyik részről sem.Bár csak a magam nevében nyilatkozhatok nagy biztonsággal.Mert nemrég összepakolt mondván hog nem bír igy élni tovább.Mindig összeveszünk valami hülyeségen,jön egy hét sértődés,alig szólunk,kötekedik,én visszaszólok flegmán,olaj a tűzre.Képes úg elmenni reggel,hog se puszi se pá,szex ilyenkor nincs,csak keringünk egymás és a gerekek körül kerülgetve egymást.Ez lehet vajon a valódi ok?De akkor ne kötözködjön,szóljon be stb ami miatt kirobban a balhé.Nem vagyok az a tipus,aki lehajtott fejjel hallgat,ha ugy érzem nekem van igazam.Azt mondta igy nem mehet tovább.Kiváncsi vagyok,és valami azt sugja,nem ez áll a háttérben-szóval tényleg összepakol és itthagy bennünket?Hagyjam elmenni,ha annyira el akar menni,mert sokat veszekszünk?Kiköltözött a hálóból is,de azzal indokolta,nemtud ott aludni,menjek én is oda mellé.Hát szerintem más van a dologban.Szerintetek?
2011. febr. 2. 12:57
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
én ilyen heylzetben vagyok, amit te gyanítani vélsz és az utolsó kommented alapján(egyzser szárnyal otthon, egyszer gyötrődik) én azt mondanám, hogy igen, van valaki más az életében. próbáld meg rávenni, hogy elmondja, ültesd le és éreztesd, hogy ez most az a beszélgetés, amiben őszintének kell lennie.
2011. febr. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 Igor26 ***** válasza:

Vicces vagy. :) Ott van előtted a megoldás, mindent kimondasz, csak épp a következtetést nem vonod le. Egyet meg kell hagyni, fantasztikusan beszélsz mellé és jól hárítod a felelősséget is! :) Szó nem érheti a ház elejét, csak az a baj, hogy magaddal szúrsz ki. Neked úgy látom az a fontos, hogy az emberek azt mondják, amit hallani akarsz és akkor te boldog vagy. Meg vagy értve. :) Csak épp kisegítve nem, de te tudod...


Érdekes mindenki azon pörög, hogy vajon megcsalják-e, meg hogy ki veszi el a párjukat...azon simán túllépnek, hogy a saját párjuk a szemükbe hazudik. Az kisebb baj, mint a megcsalás. :D Ez kész kabaré!


A részleteken vitatkozol a pároddal, mintha külön élveznéd, hogy rajtakapod valami stiklin, miközben már réges-régen nem működik a kapcsolat! Fel kéne ébredni. Bár, van aki egy életen keresztül sunnyog, veszekszik, követelőzik, erőlködik, teszi tönkre magát, hát egészségére!


Tehát a megoldás: leülni beszélgetni és a végén dönteni. Ennyi. Persze most reflexből jön majd a h"lye kérdés, hogy mi van, ha nem ül le beszélgetni, akkor is hazudik, vagy megígér mindent, de nem tartja be...Erre hadd ne válaszoljak, te is tudod a választ. Legfeljebb nem mered kimondani.

2011. febr. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

A mindhárom oldalról átélt vagyok. Azt irod, hadd vigye. Ez nem túl jó hozzáállás, de te tudod.

Amikor én voltam a megcsalt, akkor én nem adtam fel. Először idegbeteg voltam, bele akartam halni, sértett voltam, majd rájöttem, hogy SZERETEM és nem akarom, hogy elhagyjon.

Onnantól lenyugodtam, nem voltam őrjöngő hisztérika. Magamba néztem, hogy ő mit és hogyan láthat RÓLAM. És változtattam. Már elköltözött, addig naponta 100-szor zaklattam... Onnantól magamba szálltam. Ha hivott, felvettem, kedves voltam, a TÁRSA voltam. Ő örlődött, kiváncsi lett volna az újra, de itt voltam én, aki újra a régi KEDVES TÁRS volt.

Egyik beszégetéskor már éreztem, nem birom tovább idegileg, mert belehalok. Mondtam neki, hogy én ezt igy nem birom, ha eddig nem tudott dönteni, az is egy döntés, de én ehhez nem asszisztálok. Nagyon szeretem őt, ha ezt szeretné, hát menjen, én nem tartom vissza, mert azt szeretném, hogy Ő boldog legyen. Ha ezt akarja, többé nem hall rólam, csak legyen boldog. És őszintén ezt is éreztem. Letette a telefont és este már itthon volt újra. Végleg. Azóta boldogok vagyunk és tudom, mire figyeljek, hogy ne legyek soha többé hárpia. Mert ő is egy érző lélek, amit hajlamos voltam elfelejteni, természetes volt, hogy ő mindig ott lesz velem. Mikor elment, akkor döbbentem rá, mit veszithetek...

És igy viszont nyertem.

Azóta ő is szidja magát, hogy képes volt erre és érzem, tudom, hogy többé nem menne el... Ennek már 5 éve.

Biztos az is segitett nálunk, hogy köztük ekkor még nem történt meg AZ, bár sokminden más igen. Nyomoztam, a másik oldali megcsalt férjjel együtt, akinek a feleség mindent részletesen elmesélt, hogyan állnak (mérges is volt a férjemre, mert még nem volt meg AZ, pedig ő már alig várta...), igy ezt biztosan tudtam, hogy nem történt meg a dolog.

2011. febr. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Hát ennek így igen, válás lehet a vége. Egyedül Ti tudjátok megállítani..... Egyikőtöknek sem kötözködni kell meg beszólogatni és veszekedni, hanem normálisan megbeszélni a problémákat. Sajnos tudom, hogy ez marha nehéz, mert ha már sok a tüske (a sok veszekedés miatt), akkor már nehezére esik az embernek normálisan szólni a másikhoz. Nálam és a volt férjemnél is így volt. A lényeg, hogy mindketten akarjatok változtatni, másképp nem megy! Ha kettőtöknek nem megy, akkor bátran forduljatok tanácsadóhoz, pszichológushoz! Ha még szeretitek egymást, akkor érdemes küzdeni a kapcsolatért.
2011. febr. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

13.23-as 72%-oska irtó buta! Amiatt meggyűlölni a női nemet, mert egy hárpiával élt, ez bizony nem sok észre vall.....

Sajnálni tudlak, amiért te is hagytad, hogy ezt tegye veled, de ne vedd egy kalap alá a hárpiát és a normális nőket, mert különben csak azt kapod, hogy mindenki bugyutának fog nézni....

2011. febr. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy ilyen párkapcsolatom, én ugyanígy voltam.....tényleg nem volt 3. egyik részről sem, csak túl sok volt a vita és nem értettük meg egymást.

Nem akarlak elkeseríteni, de a te kapcsolatod sem fog már sokáig tartani, ez a végső felvonás, mielőtt végleg elköltözik, főleg, ha férfi vagy. Az, hogy mikor, függ attól, hogy van-e gyerek, van-e hová mennie, ha nincs gyerek és van hova mennie, akkor menni fog!!!! Függ attól is, van-e közös vagyon a lakásban, mert azt előbb elviszi, és utána szakít, ha akar. Én egy vékony alkatú hölgy vagyok és a nők félnek a férfi tetlegességétől, főleg, ha agresszív típus. A kapcsolatot én akartam felbontani, én szakítottam vele. Én megvártam, amíg a párom munkába megy, összepakoltam, bőrönd, cuccok a kocsiba és eljöttem. Tudtam, hogy ordítani fog és balhézni, ha közlöm vele, VÉGE, elhagyom, talán tetlegességre is sor kerül, ezért nem szarakodhatok akkor az összepakolással, nagyobb gáz lenne, még az is előfordulhat, hogy bosszúból nem enged összepakolni és kidob, a cuccaimat se tudom elhozni tőle...könyöröghetek majd megalázkodva a laptopomért meg a ruháimért....

Jól döntöttem, mert valóban nagyon ordított és nekem akart jönni, de elkerültük a verekedést és gyorsan eljöttem onnan....a ruháim, laptopom már biztonságban volt az új otthonomban, nem aggódtam az ingóságok miatt.

Jól döntöttem!

Ha még egyszer ilyen helyzetbe kerülnék, újra megtenném!

A férfiak, ha szakításra kerül a sor, nagyon agresszívakká válhatnak, okosan kell szakítani, ha a nő el akarja kerülni a verést meg a megaláztatást. Hál istennek nem volt sem közös gyerek, sem közös lakás!

2011. febr. 7. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
mi lett a vege?
2012. szept. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!