Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kiderült, hogy a bátyám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, hogy a bátyám megcsalja a sógornőmet 3 hónapja. Tegnap derült ki. Szegény totál ki van. Szerintetek belefolyak vagy maradjak ki belőle. Mit tudnák csinálni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 8. 16:24
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
0%

Aki mindennek elhordta a pasit az belegondolt hogy mégis miért csinálta?


Vagy ti tényleg azt hisziktek hogy a nők minden esetben tökéletesek, angyalok akik mindent megtesznek a férjükért akik eleve szemétnek születtek és ok nélkül csalják meg?


Biztos jó oka volt rá, és a kettejük dolga megbeszélni.

A kérdezőnek meg a bátyja mellé kell állnia.


Csak attól hogy egy nő egész nap sír hogy milyen rossz neki az még nem jelenti azt hogy nem az ő hibája ami történt.

2011. ápr. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Előző te is írkálsz ám !


Mi az, hogy lehet, hogy okkal tette. No no no ! Ha megakarja tenni, akkor lépjen ki a házasságból. Annyira undorító ez a megcsalásosdi nekem. Nincs olyan, hogy megérdemelte.

Egyébként pedig te sem tudod, hogy esetleg valóban "megérdemelte" e, vagy a férj egy csélcsap.


Szerintem csak mondd meg a sógornőnek, hogy sajnálod, hogy ez történt, nem vagy büszke tesódra igazán !

De azért nem kell, túlpátyolgatnod őt. Azt majd az ő családja csinálja. Te meg a tesóddal beszélj inkább, hogy ez most mire volt jó?

Jobban nem kell belemerülj. Ez veszélyes lehet, miután kibékülnek, téged szidhatnak ! Nem egy ilyet láttam már.

2011. ápr. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
0%

igen, de én nem itélem el mint te alapból úgy hogy a történetnek csak az egyik felét hallottam


Bár ezt sokan nem képesek felfogni.

2011. ápr. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Attól még nem kell megcsalni, átverni a másikat, elé lehet állni, és megmondani, ha baj van.
2011. ápr. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Én azt írtam te sem tudod,... amiben benne, van, hogy én sem, tehát én egyáltalán nem ítélkezem, inkább te teszed azt, tényleg nem veszed észre ?

Nem pont te ítélkedsz azzal, hogy épp te írod, hogy

..Biztos jó oka volt rá ...

Ezek után még ezt mered írni, hogy te nem ítéled el ?

Ráadásul egy kalap alá veszed a nőket is akik felett is ítélkedni mersz .

Utolsó mondatodban van valami, lehet, hogy valahol a nő hibája, de ennek nem a megcsalás lesz a megoldókája.

Nem hiszem el, hogy a megcsalás már ennyire természetes számba megy.

Ilyen válaszokkal nem csodálkozok a %-odon, be is fejezem veled a témát.

2011. ápr. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
0%

a százalék csak is kizárólag azt jelzi hogy leírod e véleményed vagy beállsz a falkába.


Valami oka csak van hogy sport témában minden válaszom 100%-as, és csak itt pontoznak le mert le merem írni hogy nem minden férfi szemét és a nő is lehet hibás. Vagy ha leírom hogy az rossz ha a nő elhanyagolja a férjét, nem pedig bólogatok hogy mekkora szemér mert nem tetszik ez neki


Na ez már böki a csőrét a sok nőnek, aki a sérült énképén kis piros kezekkel áll bosszút.

2011. ápr. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:

Maradj ki. Sogornoddel kapcsolatban ha joban vagytok, mondj nehany szot, hogy bocs, hogy ezt tette a batyad vele. Persze ha tudsz annyit roluk, hogy talan ok nelkul tette.

Batyadtol meg kerdezd meg, hogy ennyire rossz e a hazassaguk, hogy ide fajult, es ha igen, akkor megkerdezheted, hogy ezzel segitett e rendbehozni a bajokat.

Az elottem vitazo ket felhez hozzaszolnek picit.

A sportos ember ezek szerint jo falkaba allt a soprt oldalon. Vagy egyszeruen csak jobban ert a sporthoz, mint a csaladi temahoz. Nem szegyen, ha valaki valamiben nem jo am.

Honnan tudod a no elhanyagolta ?Az ellenfeled nem irta, hogy a no a hibas, hanem csak, hogy ezzel nem lett a bajuk megoldva. Nem is tunik, hogy a no oldalan all kulonosebben, hanem a normalis megoldason. Az is lehet, hogy ferfi, csak nem csal, hanem megold anelkul.

2011. ápr. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Nem a te dolgod, úgyhogy maradj ki belőle.

Nem tudod, hogy miért történt az egész, nem látsz bele teljesen a bátyádék életébe.

2011. ápr. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

"A sportos ember ezek szerint jo falkaba allt a soprt oldalon. Vagy egyszeruen csak jobban ert a sporthoz, mint a csaladi temahoz. Nem szegyen, ha valaki valamiben nem jo am. "


Tévedsz.

A sport rovatba ha benézel, akkor ott minden segítő jellegű választ felpontozznak, nem fognak azért lepontozni, mert azt mondo hogy szerinted 3 edzés helyett 4 jobb.


Viszont itt nem a választ pontozzák, ha nem tűnt még fel, hanem azt hogy mennyire egyezik a véleményed azzzal aki pontoz.


pl volt egy kérdés ahol beírták hogy az embereket vagy az állatokat szereted jobban.


Szerintem minden válasz hasznos, mert ugye újat tud meg az ember. Akkor miért voltak lepontozv azok ahova azt írták hogy az embereket?


Akkor ezek szerint az ember rossz választ adott mert leírta a vééelményét ami a kérdésnek a lényege volt??


Itt minden kérdésnél ez a szitu, szóval állj be nyugodtan a falkába, és mondd azt hogy nem értek a témához, mert a kérdésre válaszolok, nem pedig a 30-as elhízott igénytelen nőknek adok mindenben igazt.

2011. ápr. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Ez a baj, hogy az összes pasi egy nemnormális balfa@, mindet a fa@ukkal akarnak megoldani, mert ugye az könnyebb, mint a nő elé állni és azt mondani, hogy anyukám amiért nem foglalkoztál velem elhagylak. Ez már meghaladná a színvonalukat, inkább maradnak állatok.
2011. ápr. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!