Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kiderült, hogy a bátyám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, hogy a bátyám megcsalja a sógornőmet 3 hónapja. Tegnap derült ki. Szegény totál ki van. Szerintetek belefolyak vagy maradjak ki belőle. Mit tudnák csinálni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 8. 16:24
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
:))) lehet hogy egy bombanő írta és nem egy 30 as igénytelen, nem gondolod?
2011. ápr. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Lehet hibás egy nő is abban, hogy megcsalják. És egy férfi is abban, hogy megcsalják.

Nem kell álszenteskedni, mindenkinek megfordult már a fejében a megcsalás gondolata. Pláne egy pocsék kapcsolatban.

Essetek nekem nyugodtan, de ha az én párom lenne szemét, undok, rideg velem, és lenne valaki, aki tetszik és kedvelem, és úgy adódna, én is megcsalnám. Aztán, ha szerető nem csak szexre volt jó, hanem jól megértjük egymást, akkor persze elhagynám a páromat és felvállalnám másik kapcsolatot.

Nő vagyok, úgyhogy lehet lek..rvázni. Én vállalom! Az ember szeretetre vágyik, és, ha otthon nem kapja meg megkeresi máshol.

2011. ápr. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:

Ne variálj!A te testvéred,beszéld meg vele!

Ennyi.

2011. ápr. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.A sógornőmmel nincs semmi baj,ő mindig rendes volt vele.Mindent megtett érte.Bátyám a hibás meg a másik nő!
2011. ápr. 10. 11:15
 25/26 anonim ***** válasza:
Bátyáddal beszéltél erről és ő is ezt mondja hogy sógornőd mindet megtett és semmiben se hibás?
2011. ápr. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
igen beszéltem vele.bátyám lökte el magától.szerintem ő a hibás.hát nemtudom.
2011. ápr. 11. 15:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!