Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mikor és miért csaltátok meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor és miért csaltátok meg a barátotokat, vagy a férjeteket?

Figyelt kérdés
(életkort is írjatok)
2011. máj. 18. 03:33
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:

" válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 05-19 15:34"


Grat, biztos szép gyerekkoruk lesz a gyermekeidnek egy boldogtalan házasság mellett!

2011. máj. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
nekem volt 2,5 eves kapcsim mellette 1,5 evig szeretom.de csak azert mert a szeretomet kislany korom ota ismertem neki is volt baratnojje vagyis meg van is de valahogy egymas ra mindig jutott idonk es imadtuk egymas tarsasagat,.mint kesobb kiderult .az eredeti parom egyfolytaba csalt .es ez az amit soha nem fogok meg banni hogy mellette tartottam szeretot.23 eves lany
2011. máj. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 A kérdező kommentje:

ma 16:51-es lánynak.


Tehát a párod mellett volt a szeretőd...

és a párodnak is voltak szeretői eközben,

meg a szeretődnek is volt párja....


Nem semmi!

2011. máj. 30. 18:13
 44/44 anonim ***** válasza:
11:29! Igen,máshogy bánok vele. Mert szeretem! Nem a külső ragadott meg csak, (mondjuk szép csaj szerintem) hanem a belső értékei. Halálosan szeretem. Csak az van,ha őt választom páromnak akkor a feleségem nehogy idegileg tönkremenjen. Nem tudom. Néha mondom is magamnak hogy, a fene enné meg ezt a szerelmet,hogy így tud fájni néha...
2011. jún. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!