Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mikor és miért csaltátok meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor és miért csaltátok meg a barátotokat, vagy a férjeteket?

Figyelt kérdés
(életkort is írjatok)
2011. máj. 18. 03:33
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
85%

Hm...egyik ismerősöm azt mondta,idézem:"ha szeret hiányod van vegyél egy kutyát de ne basszál félre"

Én eddig egyik partneremhez se voltam hű és SOSEM még egyszer mondom SOSEM a szex miatt csaltam!Ja,és sosem egy éjszakáig tartott egyik sem,nagyban nyomtam,eggyel akár 4-5 hónapig is "jártam"!És sosem buktam le!

Miért?Mert állandóan az idiótákat fogtam kik és "szerettem" is őket,de érzelmileg nulla volt az összes!

Mára már sajnálom mert elpocsékolt idő volt mind!Ha szar egy párkapcsolat a megcsalás csak ideig óráig hozza vissza az egot és tompítja a szeretetéhséget,és nincs az a férfi aki harmadikként helyre hozná a dolgokat..sőt...ennek meg semmi értelme!

Nem bánom abból a szempontból h meg volt ebben is a tanulópénz és nagyon megtanultam ha szar egy kapcsolat akkor mentegesse a hóhér...ki kell belőle lépni egyből!Tudtommal még nem halt bele senki egy kis szingliségbe!Aki meg párkapcsolatfüggő meg is érdemli h így éljen!

24/L

2011. máj. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
81%

Utolsó vagyok!

Ja azt elfelejtettem oda írni h azóta egy másfél éves kapcsolatban menyasszony lettem és nincs az a pénz amiért félre mennék egy másodpercre is a vőlegényemtől!Nem hittem vna,de van az a kapcsolat ahol eszébe nem jut az embernek,csak meg kell találnia azt!:):):):)

2011. máj. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
77%

Üdv!

26 vagyok. 10 évig voltam együtt a párommal, 6 év házasság után megcsaltam!!! Van egy kisfiúnk aki 6 éves!!

Hogy miért csaltam meg? mert az utolsó 2 évben nem voltam neki jó csak hogy főzzek mossak takarítsak és néha odatartsam ha neki éppen ürítenie kellett!! Aztán egyre dúrvább lett a helyzet, minden nap civakodtunk, ponok pofonok hátán, a gyerek mind ezeket végignézte! Belépett az életemben egy , akkor is már ismert férfi ( barát) , Aki mindenről tudott, követte a gondjaimat ( erről mit sem sejtve) és a sors fintora, de összejöttünk. Jelenleg is tart a válásunk, mi pedig összeköltöztünk és minden a legnagyobb rendben van, az életemet is odaadnám érte!!!

Fiatalon lett kapcsolatom, fiatalon mentem férjhez, és hát szokták mondani lakva ismeri ki egymást az ember!!

Röviden ennyi, de nincs bűntudatom, ami nem jó abból még időben ki kell szállni, történjen az bárhogy. A "volt férjem " 28 éves, ő is fog találni magának még párt, és lehet hogy számára is majd az a másik lesz a boldogság!! Remélem megtalálja!!

2011. máj. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
77%
Kb. 2 hónap után. Idióta volt, kibírhatatlan, egy igazi vesztes. Egy buliban voltam, ahol megtörtént az affér, de egy percig nem volt bűntudatom; ha nem hanyagolt volna el, odafigyelt volna rám, és olyan lett volna, mint egy férfi, vagy legalább egy férfi-kezdemény, akkor nem tette volna. Én próbáltam magam odatenni, de kevés voltam hozzá. Megcsaltam, utána dobtam, rá pár hétre összejöttem a jelenlegi barommal, akit eszembe nem jutna megcsalni.
2011. máj. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte és elgondolkodtató válaszokat.
2011. máj. 19. 02:52
 16/44 anonim ***** válasza:
23%
Hát valóban elgondolodtam én is....ennyi ribi.....egy helyen....Hogy a fenébe tudjátok elhallgatni évekig a botlásotokat???Akkor az a házasság, vagy kapcsolat =egy kalap k.kival, ahol így tudtok hallgatni.Aki meg azt állítja, hogy az tehet róla akit megcsaltak, téved.De nagyon.Ugyanis aki csal, az azért csal, mert önigazolást vár vissza, vagyis ő maga sem egy lepedőakrobata, ezért próbálkozik másnál, hátha valakit elkápráztat...A másik pedig a gyerekek száma.Ahány történetet itt olvastam csak egyiknél volt 1 gyerek,2 vagy 3 gyerekkel már időd sincs f.szról f.szra szállni.Ez van. Függetlenül ettől én is egy kib.szott boldogtalan házasságban élek viszont még nem csaltuk meg egymást és tanulva mások példáiból az új szerelmek is csak ideig óráig tartanának és nem tenném ki sohasem efféle érzelmi kavalkádnak a 3 gyermekem, ráadásul sosem tűrném el, hogy egy vad idegen férfi "nevelje" a gyermekeim, vagy egy l.tyó főzzön rájuk 2 hetente hétvégén.....Konzervatív nagyon maradi begyöpesedett nőci vagyok, de én még ezt láttam gyerekként a Kádár korszakban és akkoriban nem is volt ennyi válás, és volt értéke a család fogalmának.33/N
2011. máj. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
88%

nem hinném, hogy az itt írók közül bárki is csak a f...sz miatt csalta meg a párját, egyik sem ér aranyat, de ez csak egy tényező a sok közül, ami ráveszi az embert arra , hogy félrelépjen ,legyen az férfi vagy nő!!!

Ha a kapcsolatodba bele lehet sz..rni, azt nem kell folytatni, mert úgy sem lesz jobb!!!! Rengeteg olyan embert ismerek, akik ezen már túl vannak, és mindenkitől azt hallom hogy most igazán boldogok. Az hogy született már gyerek, az nem azt jelenti hogy köteles vagy egész életedet annak az egy embernek szentelni, főleg akkor kell kilépni belőle, amikor már látod, hogy a gyerek sem bírja a trathatatlan helyzetet.

Más viszont az, aki f..szról f..szra megy, annak már más a neve. Itt nincsenek ribik, csak olyan emberek akik változtatni szeretnének, vagy már változtattak időben, annak érdekében hogy jobb legyen!!!

2011. máj. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
65%
Nos ott a legelső válaszoló.Á ő tényleg nem szállt f.szról f.szra.Úristen nevezzetek prűdnek, de isten óvja a fiaimat ilyen nőtől , aki még terhesen is félreb.szik....
2011. máj. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
53%

Terhesen is félre b. szik???

Én sexeltem terhesen és mégsem lett semmi bajom tőle!!! És a fiam is egészséges!!

Ez neki biztos így sült el!! szerintem nem az első válaszoló az egyetlen a világon.

Sok olyan dolog van még amitől lehet egyes emberek szívinfarktust kapnának, de ez a világ már ilyen.

Ő is biztos rájött, hogy rosszul döntött.

2011. máj. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
62%
A világ olyan, amilyenné mi tesszük...Képzeld (azért annyira én sem vagyok prűd)én is szexeltem terhesen, de a gyerekem apjával.
2011. máj. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!