Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mikor és miért csaltátok meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor és miért csaltátok meg a barátotokat, vagy a férjeteket?

Figyelt kérdés
(életkort is írjatok)
2011. máj. 18. 03:33
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
46%
ilyen világot élünk, ez a dolog a közeljövőben "divattá" fog válni!!! Régen is volt ilyen, és ennél csak több lesz!! Nincs ebben semmi rossz, mindenki maga érzi, hogy hogyan bonyolítja a házasságát vagy párkapcsolatát.
2011. máj. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:

Remélem, hogy akik nem csak a látszat kedvéért,

hanem a valóságban is szeretik egymást,

ott ez NEM lesz "divat" !

2011. máj. 20. 12:10
 23/44 anonim ***** válasza:
68%
Kb 2 hónapja van más nő is az életemben. Hogy miért? Mert vele más minden. Ő meghallgat ha mondanivalóm van. Nem csak a szokásos és unalmas munka utáni ,,mi ujság odabent? Semmi. Nállatok? Semmi,, sablon szöveg. Őt érdekli hogy mivan velem. Ő úgy néz rám hogy érzem vagyok valaki. És mellesleg a szexben Ő aktívabb. Nem csak túl akar lenni rajta (havi 2-3 alkalommal) Mellette uj ember vagyok. De nehéz a döntés mellette és a feleségem között. Mert mivan ha két szék közé esek? Bonyolult az élet.
2011. máj. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
79%

Kedves Utolsó!


Fel a fejjel, és ha majd egyszer úgy gondolod, hogy már végkép nem jó az otthoni, akkor nem kell vacillálni. De 2 hónap még nagyon kevés idő ahoz, hogy ezt el tudd mondani és dönteni! Ha egy év múlva is gondolod és látod akkor már viszont mérlegelni kell, mert az akkor már veszélyes játszma lenne hisz az idő telik, és egyre jobban egymásba gabalyodtok!!

2011. máj. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező!!

A "divat" szót általánosságban kell érteni, hisz úgy gondolom hogy ahol harmónia és szerelem van, ott egy ilyen dolog nem fordul elő!! De ebben a bolond világban sajnos egyre több az ilyen.

Ezeket én így gondolom, nem flegmaságból és lazaságból írtam.

2011. máj. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
96%
Könyörgöm ne tegyétek még rosszabbá ezt a világot, hisz így is egy kalap k.kival egyenlő.Uccsónak, aki csalja a feleségét 2 hónapja:Ha te is úgy látod, hogy a feleséged csak túl akar lenni a havi 2-3 alkalmon, nem érzed úgy, hogy neki is joga lenne egy "új"szerelemhez?Igen az új husi most még figyel rád, de amint neki kell mosnia az alsógatyádat is, már egyből nem leszel olyan érdekes neki.Gondolj bele egy kicsit a feleséged helyébe.Neked hogy esne ha ő így cselekedne már 2 hónapja veled?Ő még legalább tisztel téged annyira, hogy nem aláz így meg, de te?Tiszteled őt?Akkor minek alázod így meg?Neki nincs joga ahhoz, hogy valaki úgy szeresse őt, mint te most azt a másikat?Ti férfiak olyan furin működtök.Néha tényleg igaz rátok a f.sz feláll ész megáll-mondás.Ha a házasságotok rossz, akkor előbb próbáljátok meg rendbe rakni, ha meg nem megy, akkor legyen annyi gerinc bennetek, hogy odaálltok a másik elé és elmondjátok, hogy mi van.Ha fáj, hát fáj, de előbb múlik el is...Senki nem érdemel ekkora megaláztatást, nemhogy 2 hónapig, 1 napig sem.
2011. máj. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 A kérdező kommentje:

tegnap 15:33-nak.


"Te is furcsán működsz".

Végre találtál egy választ férfitől és rögtön kiakadsz rajta.

Előtte több tucat női válaszoló írta, hogy "2percenként" megcsalja a párját!

Ezen valahogy átsiklottál.

Fura szemüvegen át nézed a világot!

2011. máj. 21. 04:50
 28/44 anonim ***** válasza:
89%
Akkor légyszi olvasd el a tegnapelőtti 15.34-es és 19.42-es válaszaimat is, mert az is én voltam.Én nem ítétek el senkit, csupán azon akadok ki, hogy van aki még biztatja is ezesetben az urat, hogy 2 vasat tartson a tűzben egyszerre, hisz szerinte 2 hónap kevés ahhoz, hogy dönteni tudjon.Az úriember meg (mint bevallotta) fél dönteni, mert két szék közül a földre is eshet.Az vesse rám elsőként a követ, aki szerint ez így korrekt.Gyávaság és jellemtelenségre vall.De nem az én tisztem ezt megítélni én csupán véleményt mondhatok.Viszont mint szülő féltem a gyermekeim ettől a sokak által"divatnak" nevezett lélektipró világtól, hisz én tudatosan fogom úgy nevelni a gyerekeim, hogy ne tegyenek érzelmileg kárt más emberekben, mert az tisztességtelen.
2011. máj. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim válasza:
100%

Utolsónak (is)!

Érzelmileg nem csak úgy lehet kárt okozni, hogy az ember megcsalja a párját, hanem úgy is, hogy annak ellenére nem változtat a viselkedésén, hogy azt a nem működő házassága megkívánja.

Mert persze mindenkinek könnyebb félrelépni, és azon ájuldozni, hogy a másik mennyire más, mint felfrissülni, és változtatni a hétköznapokon.

Ahol nem működik a házasság, ott nem partnerei egymásnak. De ezt talán meg lehetne tanulni.

2011. máj. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
78%
Én szerintem nincs mentség a megcsalásra.Az hogy nem törödik veled,ok arra hogy szét tedd a lábad másnak?Nem.Ha szeereted,nem csalod meg.Ha nem szereted,nem vagy vele.Manapság könnyen mennek a válások,szakitások.Akor meg minek átb..ni a másikat?!
2011. máj. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!