Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás esetén mennyi esélye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás esetén mennyi esélye van a férjemnek, h a bíróság neki ítéli a gyerekeket? (3éves kislány+6hónapos kisfiú még a hasamban)

Figyelt kérdés
Azt mondta a férjem, h mindent be fog vetni, h ő kapja meg őket. Mi alapján dönt a bíróság, ha egyikünk sem iszik, dohányzik, nőzik, pasizik, a gyerekeket mindketten szeretjük? Mire számíthatok, ha én legalább ugyanúgy szeretném, h nálam legyenek, mint a férjem?
2011. máj. 28. 21:19
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Ez is igaz. Normál (!) esetben. De nem tudom megérteni az ilyen hozzáállást! Nagyon nem. Akármennyire békés egy válás, ilyet nem mondunk, hogy elveszem tőled azokat a kis gyermekeket, akiket megszültél. No meg aki még meg sem született. Hogy mondhat ilyet? Ő rendes apuka volna? Nem. Nem és nem.
2011. máj. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

A kérdező nem ezt mondta. Azt mondta mindent be fog vetni, hogy ő kapja meg. Persze ha a férj csinálná azt, hogy nem engedi az anyához a gyereket, akkor ugyanaz lenne a véleményem, mint amit az előbb leírtam. Elég nagy baj az,ha egy gyerekelhelyezés a másikkal való kicseszést szolgálja, nem pedig azt nézik mi a gyereknek a legjobb.Ismerek egy anyát, ő például az apánál hagyta a fiát, mert tudta,hogy az nagyon apás, viszont megegyeztek, hogy bármikor mehet hozzá. Ezt hívják úgy, hogy a gyerek érdekeit szem előtt tartva.

Nem a saját érdek számít, hanem a gyereké.

A kérdező azt írta a volt férje normális és mindketten szeretik a gyerekeket. Ezért is mondtam a közös felügyeletet.

2011. máj. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Erre apukának is oda kell figyelnie a tisztelt bíróság előtt, mert indokolatlanul ez a hozzáállás nagyon nem jó pont.
2011. máj. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Mármint mi indokolatlanul?

Szereti a gyerekeit, természetes, hogy szeretné őket maga mellett tudni, de szerintem meg tudnak egyezni, nem az jött le, hogy két elvetemült emberről van szó.

2011. máj. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
24%

Ott van az a szó, hogy "nagyon apás"...

Mindketten szeretik a gyerekeket, mindketten egyen esélyekkel (makulátlanul), csupán annyi, hogy apuka kijelenti MINDENT BEVET. Nem hangzik tisztességesen. Így már a mérleg másodjára billen az anya oldalára. A másik. Kérlek, értsd meg és ezzel a kérdező is nyugodjon meg, ha nincs kivetnivaló, de nem tudnak megegyezni, jelenleg az ember csinálta törvények és hangsúlyozom a biológia az anya oldalára billen. A női/anyai mivoltunk egyetlen előnye.

2011. máj. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát,azért nem csak ez az egyetlen, én imádok nő lenni:)

Továbbra sem tudok ezzel egyetérteni, változott a világ és a társadalom berendezkedése is. Az sem újdonság, ha manapság egy férfi megy gyesre. Én az abszolút egyenlőség pártján állok.

2011. máj. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Hacsak nem csináltál valami kirívóan közössgelleneset: nincs az az Isten, hogy elvegyék. Ehhez kb. meztelenül kellett volna táncolni...ha mgis megtetted, akkor átmeneti nevelsbe helyezik őket. Csecsemőket nem "ítélnek"

apáknak. Ez nem rasszizmus-nem tudná ellátni őket...

2011. jún. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!