Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Apukám megcsalja anyukámat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apukám megcsalja anyukámat, valaki megtudja mondani hogy mi ez a szám:3690643345?

Figyelt kérdés
Apukám mobilján találtam 1-2 sms-t valami társkereső oldalról, és egy tegnapi smsben az volt írva hogy: szia, nagyon hiányzol, találj valami ürügyet és találkozunk a helyünkön. egy előtte lévő smsben pedig az volt írva h erika megismerkedne veled ha te is vele akkor küld el az ok szót. anyukámnak nem mertem szólni mert nagyon beteg és félek hogy rontana az állapotán ha ezt megtudná. az smsek erről a számról jöttek: 3690643345.- aki tudja hogy ez melyik társkeresőnek a száma kérem írja meg nagyon fontos lenne:(
2011. jún. 11. 09:56
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Jaj, de hülye vagyok, azt olvastam, hogy az anyja csalja meg... Szóval annak kéne említeni, aki megcsalja a másik szülőt, vagyis az APJÁNAK.
2011. jún. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:
100%

Szerintem ne légy elhamarkodott én is kaptam ma erről a számról SMS hogy "Szia! hogy vagy mi van veled? Rég hallottam rólad!"

Majdnem bedőltem és is és válaszoltam hogy jól de te ki vagy?

Ugyan is ez egy emelt díjas szám és ilyen gusztustalan SMS-kel palizzák be a naiv embereket...

hogy lehúzhassák őket pár emelt díjas SMS árával...

Szerintem nincs semmilyen Erika, már az is gyanús hogy egyik SMS ben még csak ismerkedni akar a másikban meg már helyük van...

2011. jún. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Az utolsóval értek egyet...

Azt meg végképp nem értem, hogy te mit kutakodsz az édesapád telefonjában???

2011. jún. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Szia! Mi újság azóta?
2011. jún. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi a helyzet azóta, de ezen az oldalon elvileg nincs Erika nevű felhasználó, és előfordulhat, hogy random generált Sms volt, apud visszaírhatott neki, és azért jött a következő sms.
2011. jún. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
Üdv. Remélem nem robbant ki vita. A mai nap nekem is jött erről a számról egy "bizalmaskodó" sms. Nem feltétlen kell foglalkozni vele, ugyanis én a számom tuti nem adtam meg ilyen oldalakon, mégis jött sms. Holnap megyek verni az asztalt a szolgáltatóhoz, mert már kerestek rajtam kft-t, most meg erről a számról jött üzi, holott én kimondottan titkos számot kértem.
2011. jún. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
Szerintem beszéld meg velük, most hívtam fel a szolgáltatót, és bárki aki a számot tudja be tud ilyen vackokra regizni, és már dőlnek is az sms-ek, sok helyen vissza se kell igazolni, és rögzítik a számot, majd kapjátok a szép kis emelt árú üziket. Fel kell hívni a szolgáltatót, és tiltatni a ki-be áramló emelt összegű vackokat, így ha számlázódna is, akkor lehet reklamálni, hogy lehetetlen mert xy dátumtól tiltva vannak ezek a dolgok a telefonszámon. nekem eleve tiltva voltak ezek a dolgok, és kérte is az ügyintéző, hogy ha továbbra is jönnének ilyen üzik, pláne ha számlázódna is, akkor jelezzem felé, mert ez esetben, már törvénysértés lehet a dologban.
2011. jún. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
100%
Én is így jártam, mint te, hasonló sms-t találtam apukám mobiljában, ugyanerről a számról. ("Szia! hogy vagy mi van veled? Rég hallottam rólad!" ) De mint olvastam, ez már mással is előfordult. Valójában ha lenne barátnője apukádnak (vagy az enyémnek), nem 90-es telóról kapná(k) az sms-t!!! Szóval ne aggódj!
2011. júl. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
52%
Kérdező és utolsó válaszoló: az, hogy apád SMS-eit olvasgatod, legalább akkora parasztság, mint a megcsalás. Mi közöd neked a szüleid magánéletéhez?
2011. júl. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Ez egy SPAM. Hasonlóan az e-mailben jövő "szia! nézz meztelen képeket rólam!" "vegyél viagrát itt" és hasonlókhoz. Nincs az a szerető aki 90-es körzetről kommunikál. Még csak az sem biztos, hogy az apuka valamilyen fizetős szolgáltatást vett igénybe. Ha ez a kérdés egy vicc, akkor elég rosszul sikerült.
2011. júl. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!