Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Apukám megcsalja anyukámat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apukám megcsalja anyukámat, valaki megtudja mondani hogy mi ez a szám:3690643345?

Figyelt kérdés
Apukám mobilján találtam 1-2 sms-t valami társkereső oldalról, és egy tegnapi smsben az volt írva hogy: szia, nagyon hiányzol, találj valami ürügyet és találkozunk a helyünkön. egy előtte lévő smsben pedig az volt írva h erika megismerkedne veled ha te is vele akkor küld el az ok szót. anyukámnak nem mertem szólni mert nagyon beteg és félek hogy rontana az állapotán ha ezt megtudná. az smsek erről a számról jöttek: 3690643345.- aki tudja hogy ez melyik társkeresőnek a száma kérem írja meg nagyon fontos lenne:(
2011. jún. 11. 09:56
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek a választ, megnyugtattatok:) anyukámnak nem mondtam el apukámmal meg beszéltem és megoldódott a dolog. nem lehet valamit csinálni hogy már ne jöjjenek ilyen sms-ek? mert azóta még 3 jött

A válasz megírásának időpontja: tegnap 16:38

köszi a választ de nem értem hogy mi lehetne vicces ezen a kérdésen, megijedtem hogy apa megcsalja anyukámat azt hittem hogy valami társkereső oldalról jött az sms

2011. júl. 7. 15:10
 22/25 anonim ***** válasza:

A legbiztosabb a mobil szolgáltatódnál a fogadott/kezdeményezett emeltdíjas számok tiltása. Ha gyakorlottabb vagy akkor a webes felületet ajánlom.


Ez a telefonszám bár nem írják mennyibe kerül, de a *fogadott* sms-ek után is kér pénzt. Azaz eddig talán már egy ezresben is benne van ez a "szolgáltatás". Ha nagyon lehúztak és nem feltöltőkártyásak vagytok esetleg a szolgáltatód adhat részleges díjelengedést.


Jobbulást édesanyádnak!

2011. júl. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Az a rohej, hogy ma en is kaptam ilyen SMS t, es nem vagyok beregisztralva sehhol xD


Raadasul ketto peldanyban kaptam meg.

2011. szept. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
A dekorent.hu be sem jön. Biztos hogy annak a száma ez? Próbálok utánajárni.
2012. dec. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Én is kaptam egy ilyen sms-t, és az a vicces, hogy az egyik ismerősöm nevét használta. Még jó hogy nem vontam azonnal kérdőre...
2015. jún. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!