Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi van olyankor ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van olyankor ha a párom már elköltözött és beadja a válási papírokat de a felesége nem megy el se a tárgyalásra se semmi attól még eltudnak válni?

Figyelt kérdés
Arra is kiváncsi lennék h van neki két gyereke az egyik most lesz 6 a másik másfél éves...gyerektartást mindenképp 40%ot kell fizetnie ha nem egyeznek meg?csak azért mert a bizonyos feleség a szüleinél lakik oda is van bejelentve stb. és a szülők dolgoznak...
2011. júl. 5. 00:05
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
51%
Már ne haragudj,de havi 800 ezerből ha le is jön a 40%-a mg mindig bőven marad nektek is...
2011. júl. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 A kérdező kommentje:
Igen még nős de már elköltözött így kezdtem!!! A helyzetet a környezeti tényezőket csak mi tudjuk!normális egyszerű válaszokat vártam!
2011. júl. 5. 00:29
 13/44 anonim ***** válasza:
69%

Azon a néhány napon nem múlik...

Miért nem akkor aggódtál, amikor nős férfivel álltál le?

Gondolom azért lettél kikezdve, mert minden anya, feleség, menyasszony... stb. rémálma egy ilyen nő, mint te vagy.

Fiatal vagy, jövedelmed még nem volt, de felcsináltatni volt eszed magad, hogy megszerezd a hapsit!

Mi lesz, ha majd téged is elhagy egy fiatalabbért?

Te miből fogod a gyermekedet eltartani?

2011. júl. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:

Gratulálok!szép volt, ő akarta a gyereket,nem én kezdtem ki vele...ja és a házasságuk már akkor szar volt amikor én képbe voltam! Tudod ezekhez a dolgokhoz két ember kell!

Nem gazdag a pasi mert 250 000 bruttot keres még de kapott egy állás ajánlatot ahol annyit kapna amennyit irtam! Nem véleményeket hanem válaszokat szerettem volna kapni!

2011. júl. 5. 00:37
 15/44 anonim ***** válasza:
54%

Lassú válás, de válás lesz a vége, és a gyerektartás számításánál nem fogják figyelembe venni, hogy a gyerekeknél mekkora az egy főre jutó jövedelem, ergo tényleg nem számít, hogy a nagyszülők mennyit keresnek.


Abba tényleg biztos nem gondoltál bele, hogy mit várhatsz egy olyan férfitól, aki a valószínű várandós felesége mellett már félrenézett, de szülés után már más nővel volt. Aki egyszer félrement, nagyon ritka, hogy ne menjen félre újra... jobb ha tudod, és nem bunkózásból írtam, csak hogy tudd, mire készülj....

2011. júl. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 A kérdező kommentje:
Nem csináltattam fel magam erre alergiás vagyok én szeretem és ő is engem megpróbálunk boldogan boldogulni!
2011. júl. 5. 00:41
 17/44 anonim ***** válasza:
33%

Ezt remélem nem az én írásomra reagáltad, mert én koránt sem erről írtam.... (00:39-es vagyok)

Sok boldogságot!

2011. júl. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
52%

Akkor már biztos nem először hallod...

Minden nős férfi azt mondja a szeretőjének, hogy szar a házassága, ha még nem hallottál volna erről fiatal korod miatt.

Majd az új szeretőjének is ezt fogja, ha már elmúlik a fiatalságod varázsa.

Naív vagy nagyon, a feleséget pedig sajnálom, a hapsit meg egy gyökérnek tartom.

2011. júl. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 A kérdező kommentje:

00:39-esnek


Nem,nem a tiédre a válaszodat hasznosnak találtam csak a második részt nem! Nincs miért félre lépnie hiszen mindenemet odaadtam neki és mindent beleadok csak h végre boldog lehessen!

2011. júl. 5. 00:48
 20/44 anonim ***** válasza:
75%
Reméljük ő is így gondolkodik rólad!
2011. júl. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!