Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi van olyankor ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van olyankor ha a párom már elköltözött és beadja a válási papírokat de a felesége nem megy el se a tárgyalásra se semmi attól még eltudnak válni?

Figyelt kérdés
Arra is kiváncsi lennék h van neki két gyereke az egyik most lesz 6 a másik másfél éves...gyerektartást mindenképp 40%ot kell fizetnie ha nem egyeznek meg?csak azért mert a bizonyos feleség a szüleinél lakik oda is van bejelentve stb. és a szülők dolgoznak...
2011. júl. 5. 00:05
1 2 3 4 5
 41/44 A kérdező kommentje:

Én nem képzelem senki helyébe magam mert én a saját életemet akarom élni! Ja és nem mondtam h nem megy el a tárgyalásra csak megkérdeztem mi van ha...

Sok hülye idióta még értelmezni sem tud!

Mondtam h nem kérek több válasz!

Amúgy köszönöm a "válaszokat"

2011. júl. 5. 18:30
 42/44 anonim ***** válasza:
16%
3 év múlva írd meg kislány hogy együtt vagytok-e még?
2011. júl. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 A kérdező kommentje:

Sajnálom ezt a sok megkeseredett embert,biztos sok mindenen keresztül mentek amit nehezen vagy egyáltalán nem tudtak feldolgozni... Én hiszek abban h egyszer vmi nekem is összejöhet az életbe és eddig minden úgy alakult ahogy szerettük volna... Vannak sokan akik úgy gondolják h az olyanok mint én tönkre tesznek házasságokat igen vannak olyanok is akik erre játszanak csak h én nem közéjük tartozom... Én ennek az embernek akit szeretek azt a támaszt nyújtom amit a felesége sose tudott megadni és azt a hátteret szeretném biztosítani neki amit más nem tud...nem akarom h az legyen h lerakja a munát és azt mondja jaj ne már megint haza kell menjek ő évekig ebbe volt bízva abba h majd másképp lesz próbált beletörődni a boldogtalanságba hosszú ideig nem csalta meg a feleségét...és gondolom most mindenki azt gondolja h én kezdtem ki vele stb. ez ennél bonyolultabb ehhez 2ember kell ő mondta én meg belementem sok féle képp el lehet képzelni vajo h zajlott, de senkinek nem jut eszébe h szerelem volt első látásra és most jön az h ilyen csak a mesébe van,de nálunk meg volt! Mindegy hiába is magyarázo

úgy is csak pálcát törtök a fejem felett! Nagyon szivesen megírom mi lett 3év múlva! Tényleg nem kérek több kommentet!

2011. júl. 6. 06:58
 44/44 anonim ***** válasza:
Köszönet Moderátorok. :)
2011. júl. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!