Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi van olyankor ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van olyankor ha a párom már elköltözött és beadja a válási papírokat de a felesége nem megy el se a tárgyalásra se semmi attól még eltudnak válni?

Figyelt kérdés
Arra is kiváncsi lennék h van neki két gyereke az egyik most lesz 6 a másik másfél éves...gyerektartást mindenképp 40%ot kell fizetnie ha nem egyeznek meg?csak azért mert a bizonyos feleség a szüleinél lakik oda is van bejelentve stb. és a szülők dolgoznak...
2011. júl. 5. 00:05
1 2 3 4 5
 31/44 A kérdező kommentje:
Te eszednél vagy úgy őszintén? Épp munkahelyet intézek és ki az a hülye aki nem tudja h tanulni is lehet a baba mellett! Nem tanácsokat,sajnálatot és véleményeket kértem! Csupán válaszokat!
2011. júl. 5. 10:14
 32/44 anonim ***** válasza:
78%

A férjem 300 körül keres és szerintem havi átlagban 70-100-at elkölt az előző házasságból származó lányára, pedig 20e a hivatalos gyerektartás, így a fenti összeg ezen felül számítandó. A lány már majdnem nagykorú, de mivel nappalin tanul, még pár évig járni fog neki. Sőt, valószínű, hogy utána is segíteni fog az apja neki, ha szüksége van rá.

Ebbe soha nem szóltam bele, ugyanis az ő lánya, nem az enyém. Azt pedig a megismerkedésünkkor is tudtam, hogy van egy gyereke. A férjemről lenne meg a véleményem, ha letojná a gyerekét, mert akkor feltételezhettem volna, hogy a közös gyerekkel is előfordulhatna ilyen.

Hozzátenném, hogy csúnya válásuk volt, exfeleséggel nem is kommunikál a nagyon szükségesnél többet, de a lányát naponta felhívja és sokszor felborítja a napirendjét is, ha valami közös programjuk van. Egyedül annyit kértem, hogy ha nekünk van program, akkor arra ne szervezzen rá, kivéve, ha SOS van (pl orvoshoz kell vinni). Ez gond nélkül működik, így panaszkodni nincs okom.

2011. júl. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
56%

Azt senki sem tudja, hogy egy házasság mitől megy tönkre, csak az a 2 ember, aki egyszercsak úgy dönt, hogy nincs tovább. A rossz házassághoz is 2 ember kell, ha így döntöttek, hogy nem folytatják együtt tovább, akkor az a legjobb, nemcsak nekik, a gyerekeknek is.


Letámadni a férj jelenlegi párját, könnyű, de - ahogy olvasom a sorokat - azt látom, hogy akik itt most bántják őt, saját korábbi haragjukat, fájdalmukat, csalódásukat zúdítják rá a kérdezőre.


Én is elváltam, nem tudtam megbocsátani férjemnek, hogy félrelépett. Édesanyám a bejelentésemre csak annyit mondott: megszerezni egy férjet könnyebb, mint megtartani!


És ezt üzenem mindenkinek!

Annak is, aki most van egy új kapcsolat elején, annak is, aki már nyakig benne van, és annak is, aki már kilépett belőle, de van még min "rágódnia".

Mennyivel jobb nektek, hogy letámadjátok a kérdezőt?

Mi fog változni ezáltal?

2011. júl. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 A kérdező kommentje:
Ezt teljesen rendben vanén is úgy gondolom h ne szarka le a gyerekeit és biztatom is h legyen velük én nem nézem rossz szemmel,bár a kicsit 3éves koráig nem hozhatja el sajnos ezt sajnálom nagyon!mindegy csak rendesen normálisan és tragédia mentesen szeretnénk ezt túl élni!
2011. júl. 5. 10:24
 35/44 anonim ***** válasza:
61%
Ha nem akarsz balhét,akkor ne nézegesd a pénztárcáját,hogy mennyit fog fizetni a gyerekeire. Ez nem a te dolgod,hanem az övé.
2011. júl. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
49%

És vagy harcoljatok a gyerekekért és nevelje a férjed őket, vagy ne mondj olyanokat, hogy az anya alkalmatlan.

Ha alkalmatlan lenne,akkor gondolom a férjed kérte volna a gyerekelhelyzést nálatok, nem?

2011. júl. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 A kérdező kommentje:

nem nézegetem a pénztárcáját mert nem érdekel igazából ő kérdezte tőlem nem e tudom hogy ez hogy működik mert hogy nekem már elváltak a szüleim mindegy lényegtelen!

A gyerekelhelyezést meg úgy is kérni fogja...

Annyira okosak vagytok...

2011. júl. 5. 10:33
 38/44 anonim ***** válasza:
11%

Utolsónak: mindenki magából indul ki. Már ami az egyszeüséget illeti.


Kérdező,

Nincs olyan jogszabály, hogy három éves koráig nem viheti el. Elviheti, az anyuka maximum azt kérheti, hogy éjszakára vigye haza, hogy a kicsi a saját ágyában aludjon.

2011. júl. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 A kérdező kommentje:
Nem kell több válasz igazából megtudtam amit akartam sőt többet is főleg az emberekről....
2011. júl. 5. 11:10
 40/44 anonim ***** válasza:
Igen kedves utolsó, hát persze. Maradt volna apuka otthon és a feszült viszonyok miatt pár év múlva a gyerekek kértek volna itt az oldalon segítséget vagy akartak volna öngyilkosok lenni. Tény, hogy ami nem megy nem kell eröltetni, mert abból lehet csak igazán nagy baj.
2011. júl. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!