Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit lehet tenni egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

1 éve hagytam el a családom, mert szerelmes lettem. hiába mondott bárki bármit,én leléptem és otthagytam a feleségem és a 3 kislányom. a kapcsolatom azóta is megvan-nem élünk együtt-szeretem,jó a szex de..


borzasztóan hiányzik a családom! az egész életem! a 3 lányom! megőrülök h alig látom őket,h a legnagyobb szóba se áll velem,h a középső minden nap elmondja h imádkozik h anya és apa újra szeressék egymást,h a kicsi magába fordult..


miattuk,ezért az egészért visszamennék,de.. a feleségem iránt nem érzem azt amit a barátnőm iránt. de vele meg nem vagyok maradéktalanul boldog.


most a feleségemnek minden reggel segítenem kell,mert új állása van és én viszem a lányokat suliba. így minden reggel látom azt ami régen volt,és nagyon rossz. ülök az albérletemben,2 utcára a családomtól,heti 4x egyedül és megőrülök!!!!


őrlődöm,mit tegyek? a feleségem azt mondta amultkor h nincs visszaút,de én a szívem mélyén anank örülnék ha vele újra szép lehetne minden.


mit tanácsoltok,hogyan fogjak hozzá? persze előbb szakítsak a lánnyal ugye de..


minden tanácsot köszönök!!!!


2011. júl. 29. 18:39
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
először élveztem a szabadságot,h azt csinálok amit akarok,de ahogy teltek a hónapok,egyre nehezebb lett minden lelkileg.. nagyon megbántam,nem érte meg...
2011. júl. 29. 18:52
 12/40 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes vagy akkor ne akarj visszamenni. Sose lesz olyan mint volt. A barátnőddel miért nem tudtok együtt lenni, ha szereted?
2011. júl. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:
a barátnőmmel jó a szex és az h szeret pl kirándulni. ez ugye 2 dolog,a 100 olyan ellenében amit otthagytam. én hülye.. én szeretém újra szeretni a feleségem de nem tudom hogyan lehetne??? hogy mindent előröl kezdenénk,h újra egynmásba szeressünk,mert hiányzik az érzés.
2011. júl. 29. 18:54
 14/40 anonim ***** válasza:
Az a vonat elment már...
2011. júl. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:

ő nem akar együtt élni,élvezi h elvált, a gyerekei már nagyok,nem akar engem éjjel-nappal. ráadásul nem jönne ide lakni,a családom mellé. és igen azért nem vagyok vele igazán boldog,mert amiért szerelmes lettem belé,az bár még mindig jó,a régi életemhez képest szinte semmit sem ér.


elnézést ha nem tudok jól fogalmazni..


szóval: több nyugira és jobb szexre vágytam. ez megvan,de rájöttem ha mit ezért feláldoztam az 100x többet ér és most az hiányzik de nagyon

2011. júl. 29. 18:57
 16/40 anonim ***** válasza:
A feleségednek van valakije?
2011. júl. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
Feleségednek van új kapcsolata?
2011. júl. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:
nincs senkije. anno nagyon kiborult amikor eljöttem,mondta h ő szeret engem miért nem beszéljük meg? azóta 1x hoztam a dolgot szóba azt mondta akkor a seb,h képtelen még csak gondolni is arra h újra kezdjük. ez 6 hónapja volt,azóta nem hoztam szóba
2011. júl. 29. 19:01
 19/40 anonim ***** válasza:

Ha akkor megbocsátott volna, akkor szerintem idővel meg fog.

15 év után biztosan ismer téged annyira, hogy őszintén beszélsz.

A helyetekben elmennék párterápiára is, szerintem pont ti vagytok azok, akiken segíthet.

2011. júl. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:

én mennék,de ő anno nem akart. illetve amikor elmentem akkor igen,utána nem.


arra gondoltam h szakítok a párommal,és leülök a feleségemmel és elmondok neki mindet őszintén.mindent amit érzek és amit szeretnék.


jó ötlet? vagy előbb inkább közeledjem? bókok,kedveskedés?

2011. júl. 29. 19:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!