Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit lehet tenni egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

1 éve hagytam el a családom, mert szerelmes lettem. hiába mondott bárki bármit,én leléptem és otthagytam a feleségem és a 3 kislányom. a kapcsolatom azóta is megvan-nem élünk együtt-szeretem,jó a szex de..


borzasztóan hiányzik a családom! az egész életem! a 3 lányom! megőrülök h alig látom őket,h a legnagyobb szóba se áll velem,h a középső minden nap elmondja h imádkozik h anya és apa újra szeressék egymást,h a kicsi magába fordult..


miattuk,ezért az egészért visszamennék,de.. a feleségem iránt nem érzem azt amit a barátnőm iránt. de vele meg nem vagyok maradéktalanul boldog.


most a feleségemnek minden reggel segítenem kell,mert új állása van és én viszem a lányokat suliba. így minden reggel látom azt ami régen volt,és nagyon rossz. ülök az albérletemben,2 utcára a családomtól,heti 4x egyedül és megőrülök!!!!


őrlődöm,mit tegyek? a feleségem azt mondta amultkor h nincs visszaút,de én a szívem mélyén anank örülnék ha vele újra szép lehetne minden.


mit tanácsoltok,hogyan fogjak hozzá? persze előbb szakítsak a lánnyal ugye de..


minden tanácsot köszönök!!!!


2011. júl. 29. 18:39
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
ha félrelépegetés lenne az életcél,akkor maradtam volna a barátnőmmel nem? sose volta ez előtt hűtlen,és nem is tervezem h az leszek. főleg h látom,mit veszítettem
2011. júl. 29. 22:50
 32/40 anonim ***** válasza:

Azt hiszem ez a mindig az kell, ami nincs helyzet.

Ha visszakapod a családod, megint jön majd a nyugi kell és jó szex érzés, aztán lelépsz, majd dobod az újat, mert mégiscsak a család kell...

2011. júl. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:
nem így van. pont h az a cél,h a feleségem mellett legyek boldog ő meg én mellettem mert nyilván én is sokban hibás vagyok,ő si másképp állt volna hozzám vagy a szexhez ha én is figyelmesebb vagyok.
2011. júl. 29. 23:48
 34/40 anonim ***** válasza:

Komolyan mondom, lassan már sajnálni foglak. Igaziból te azt sem tudod, ki iránt mit érzel. Azt hiszed, szerelmes vagy a barátnődbe, de simán tudsz vele szakítani. Szeretnél szerelmes lenni a feleségedbe, úgy, mint régen, de ilyen meg nincs. Te is tudod, a szerelem eltart egy-két évig, aztán jó esetben lesz belőle mélységes szeretet, tisztelet, valami olyan ragaszkodás, amitől nincs többet te meg én, hanem mi van. Ezért buta döntés egy új kapcsolatért eldobni a régit. Ha nem működik egy házasság, vagy bármilyen kapcsolat, nem szabad egy másikba ugrani. Egyedül kell végiggondolni, hogyan tovább. Gondold át, te mit éreznél, ha a feleséged teszi ugyanezt veled.

Hogy mit tegyél? Én elszólnám magam a helyedben, hogy már egyedül vagyok, de nem nyomulnék. Hagyd az indulatokat egy kicsit elülni. Menj a gyerekekhez látogatóba, próbálj a feleségednek segíteni, de csak ha szükség van rá. Inkább barátkozni próbálj, mint udvarolni. És ha nagy szerencséd van, talán kapsz még egy esélyt. Mert az elég fura lenne, ha a nejed mindent úgy fogadna el, ahogy te szeretnéd. Ha akarod elhagyod, ha meggondolod magad, visszafogad. És azzal, hogy nem áll rendelkezésedre amikor csak akarod, talán elindul benned valami, hogy minden egyes nap jobban szeretnél újra vele lenni. Hidd el, ha most simán visszamennél, te sem éreznéd a súlyát a dolognak. (Ha tényleg egy normális pasi vagy, aki csak hibázott egy nagyot, akkor drukkolok neked, nektek!)

2011. júl. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:

én is úgy gondoltam h hagyok neki időt,semmiképp se szeretném sürgetni vagy elsietni,akkor mondjon igent ha tényleg biztos benne és bennem


tudom nehéz eset vagyok,de mint írtam ez 1x fordult velem elő és megzavarodtam teljesen

2011. júl. 30. 01:26
 36/40 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok? Veszekedtetek otthon, az elől léptél le, vagy mi történt?
2011. júl. 30. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim válasza:

Tudod, egy ilyen fontos kérdésben én nem mások véleményére lennék kíváncsi, hanem eldönteném saját magam hogy mit akarok. És ha egyszer eldöntöttem, akkor végigcsinálnám.

Sok szerencsét, én drukkolok neked és a feleségednek!

2011. júl. 30. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 Darkavid ***** válasza:

Kérlek írj ha már megvan a végeredménye a dolgoknak!

És én is sok sikert kívánok...

2011. aug. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 Bogee123 ***** válasza:

Kedves kérdező,

Tisztára olyan állapotba vagy, mint az apám.

De nekünk anya mondhatta h apa ilyen volt meg olyan olt, de nem hittük el!!! Mostmár öt éve váltak el és én rengeteget sírtam emiatt. Csak itt az van, hogy anyám kavar egy hapekkal és már közös gyerek is van...olyan összetűzések voltak, hogy húha...na mindegy. SZóval ha jó apuka voltál, akkor biztos, hogy vissza fognak fogadni, egy év még nem olyan vészes. De ahhoz, hogy szeressenek a gyerekeid(kortól függ) venned kell nekik cuccokat...felhívni őket...elvinni mondjuk a nagyot plázába, a kicsit játszóházba a középsőt meg mittudomén...cukrászdába.:) A feleségedet illetően, ha valami olyat tesztek, ami belsőből jön és nagyon meghat titeket, akkor újra szeretni fogjátok egymást. Ne hagyd veszni, jól tetted, hogy szakítottál a barátnőddel. Szóval úgy állsz, hogy a feleséged iránt semlegesek az érzelmek. Akkor csak úgy, ahogy mondtam. Ha már barátok vagytok, egyszer úgy ,,véletlenül" tedd a csípőjére a kezed és egy kicsit simogasd meg. Ha nem utasítja vissza, akkor nyert ügyed van.

Ez olyan romis történet lehet még :) Nagyon remélem, hogy sikerül...Komolyan ez olyan mint egy film és a végén úgyis úgy lesz, ami neked a legjobb az életben.

Egy fiatal lány.

2011. aug. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim válasza:
De egy hülye vagy. egy érzéketlen marha. ott hagyni a családodat egy lotyóért. szerinted miért kellesz neki? a pénzért. ekkora egy barmot. te nemis gondolsz bele hogy szegény gyerekek mit éltek át. ha ekkora marha vagy nem is érdemled meg őket mert ők szerettek de az nem fog soha úgy szeretni.
2011. aug. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!