Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Vajon van értelme esélyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon van értelme esélyt adni/találni ott, ahol a férj már ilyeneket mond a feleségének?

Figyelt kérdés

"már rég elváltam volna,de olyan szerencsétlen vagy,h nem merem rádbízni a gyerekeket"


"ha akkora a pofád add be a válókeresetet


a volt barátnőm sokkal jobb anya/nő volt te még arra se vagy képes h rendben tarts mindent"


2011. szept. 4. 21:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
54%

Lehet, hogy a többi válaszadóhoz képest én vagyok az, aki a széllel szemben pisil, de azt kell mondjam, hogy nagyon kevés ez az információ ahhoz, hogy normálisan állást lehessen foglalni.

Lehet, hogy a pali mondott ilyeneket, mert felidegesítette valami, netán Te olyan stílusban nyilvánultál meg, ami kihozta belőle. Ezzel nem védem, mert ezek nagyon súlyos és erős szavak voltak a részéről, de én a helyedben kezdeményeznék egy nagyon alapos, mély, őszinte megbeszélést.

Megkérdezném, hogy valóban azt akarja-e, hogy szétmenjetek, mert akkor ne aggódjon, tudsz te a gyerekekkel bánni és nem vagy hülye, hogy ne tudj megállni a saját lábadon.

Azt is kérdezd meg tőle, hogy miből gondolja, hogy ő ennyire tökéletes és te ennyire nem?

Nekem a férj vagdalkozásai egyáltalán nem szószerint értendőnek tűnnek, hanem valami hiányzik neki a kapcsolatból és vagy a büszkesége vagy a nem túl magas intelligenciája akadályozza abban, hogy alakoskodás nélküli párbeszédbe kezdjen. Így inkább a sértegetés útját választja. Elég tirpák szokás, de az okokat ki kellene kutatni. Persze ha végleg elmérgesedtetek, akkor ne erőltesd, de először tisztázzatok le mindent.

2011. szept. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

a gond az,h neki a külsőségek a legfontosabbak. szte minden és mindenki tökéletes kell h legyen a környezetében. ő a gyerekekkel sosem foglalkozott érdemben,sose fürdetett vagy vigyázott rájuk. ami pénzen megvehető,azt megvette,de alapból mindig idegesítették a gyerekek. pedig jó gyerekek. a ház nagy,nem zavarhatják ha ő bármit akar is csinálni. én adok magamra,a szexel se volt-sokáig-gond, ő mehetett mindenhová-céges utazással bejárta már a világot,legutóbb Kubában járt 1 hetet-én nem vagyok csapodár,igényes vagyok magamra és a környezetemre-lakberendező vagyok- a családom is jómódú,vagyis eltartania se kellett, a gyerekek aranyosak,jól neveltek,egész nap azon vagyok h mindent szépen és rendben tartsak. nem vagyok egy nagyszájú nő,miattam sose kellett szégyenkeznie. igazából mindig is ilyen volt,csak én reméltem h tudok egyszer olyan lenni amilyennek akar látni,de beláttam,h neki semmi sem elég..


sajnos..

2011. szept. 6. 14:42
 13/17 A kérdező kommentje:
e mellett minden nőnek teszi a szépet,de ezt is elnéztem. ő a munkájára fogja,h attól stresszes,de ha így lenne,akkor pl szabadság alatt lazíthatna. persze Kubában nem volt stresszes.
2011. szept. 6. 14:44
 14/17 A kérdező kommentje:

sztem az is irritálja,h mások az igényeink. ő úgy gondolja,h egy méregdrága masszázs mindent megold,de én jobban örülnék egy meghitt beszélgetésnek. erre ő elkönyveli h nekem nem lehet jót tenni,pedig ő kiteszi a lelkét.. anyukám szerint az a baj,h ő akarja megmondani h én mitől kell h boldog legyek és nem veszi figyelembe h én mitől lennék tényleg az..


az 1. szerelemem egy szegény fiú volt,aki pl képes volt biciklivel eljönni hozzám 65kmerről esőben,vagy szerelmes verset írt.. én ezeket értékelem nem a 25ezer forintos arany testpakolást..

2011. szept. 6. 16:25
 15/17 anonim válasza:

Jól tetted, kutyából nem lesz szalonna. Én gyáva voltam, amikor bátornak kellett volna lenni, meg is szívtam.


Így utólag már tudom, hogy mit kellett volna tennem. Egy percig sem szabadott volna eltűrnöm a folytonos megalázást. Harcolj magadért és a gyerekeidért! Sok-sok erőt kívánok hozzá.

2011. szept. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Hú, de ismerős, akárcsak magamat olvasnám. Mi elváltunk és utána észhez kapott, tepert, mint egy kiskutya, megváltozott. Kibékültünk,de nem házasodtunk össze újból. Azóta tényleg sokkal normálisabb, bár néha még minig van beszólása, de tényleg sokat javult a kapcsolatunk. Csak kellett neki egy pofon, hogy igen, én ezt megteszem.

Egyébként a legtöbb pasi akkor ilyen nagyszájú, ha egy harmadik fél dumál neki a háttérből. Lehet, hogy nekii is van valakije.

2011. szept. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
egyszer már elköltöztem,de visszaédesgetett,utána fogant a lányunk,azt hittem jó lesz,de nem.. az a baj h nem tudok hinni neki már,és akkor mi értelme??
2011. szept. 8. 17:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!