Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Anyum válni akar apummal, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyum válni akar apummal, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Apum nem érdemelte ki hogy igy viselkedjenek vele,hogy válás legyen,de m1..

A lényeg h anyám erről beszélt velem a minap,hogy mi lenne hogy ha válnának,én nagyon csúnyán visszaválaszoltam,orditva,hogy miaz h válás???(más szavakkal is)És otthagytam.

Nagyon megütött a dolog,tudtam h nincs köztük minden rendben.

vagy van nekem ebbe beleszólásom,vagy hagyjam,és tegyem túl magam ezen?:S


2011. szept. 11. 19:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Már ne is haragudj, de attól hogy anyukád beszélt veled erről a témáról először, egyáltalán nem biztos hogy csak az ő hibája hogy eddig jutottak. Csak valószínű neki lett először elege a helyzetből. Ha nem látsz bele az ő magánéletükbe, akkor milyen jogon vádolod anyádat?
2011. szept. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem mert tudom,ismerem apámat,mindent megtett eddig értünk,mindenünk megvan,nem szenvedünk hiányban semmit,nem "vádolom" én anyámat..
2011. szept. 11. 19:20
 3/18 anonim ***** válasza:
77%
Szerinted ilyen névvel mennyire veszünk komolyan?
2011. szept. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem, hogy nehezen érint a dolog, de ha valami tényleg nem megy, akkor senkinek sem lesz jó hosszú távon, ha együtt maradnak. És valószínű tényleg nem csak anyukád tehet erről, két ember kell egy kapcsolathoz, és ahhoz is, hogy vége legyen.
2011. szept. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha válni akar, akkor valószínűleg azért, mert ez a legkisebb rossz, ami történhet. Még mindig jobb, mint egy rossz házasság tele veszekedésekkel, stresszel, amit ők is és te is megszenvedsz. Ahelyett, hogy hibáztatod őket, higgadtan le kéne ülnöd velük, megpróbálni megérteni a miérteket, és elfogadni a helyzetet. Honnan veszed egyáltalán, hogy apukád nem érdemelte meg?
2011. szept. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

19:22

hidd el megvan a magam bajai,ritkán teszek fel itt kérdést,sőt ilyen magán problémák formaságot soha, de most nemtudok mit kezdeni ezzel a dologgal..

hidd el nagyon is komoly

2011. szept. 11. 19:23
 7/18 anonim ***** válasza:
48%
próbáld kisilabizálni h mi az oka.ha nme akarod h váljnak ak győzd meg őket.mondd h legalább rád legyenek tekintettel.am hány éves vagy?
2011. szept. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
73%
tegyük fel hogy együtt maradnak! akkor se tudnak már olyan romantikusan együtt lenni!
2011. szept. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne szólj bele!Ha nem működik a házasságuk ne akard,hogy tovább is együtt legyenek,ha csak neked nem jobb azt látni,hogy gyűlölettel néznek minden nap egymásra.Elhiszem,hogy neked sem jó de hidd el megszokod,és jobb lesz neked is.
2011. szept. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne szólj bele!

Tapasztalat.

Nem tudom, hány éves vagy, de amikor az én szüleim váltak, 12 voltam.Utáltam apámat (nem ok nélkül) és egyszer, miután külön mentek, apám nálunk akart aludni.Kiverte a hisztit, és anyám még rám volt mérges.(Persze azt már elfelejtette, hogy apám műtét után 1 héttel szétrugdosta)

Ha jót akarsz, ne szólj bele. Csak te sérülhetsz ebben.(lelkileg)

Kitartás kicsim!

2011. szept. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!