Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Anyum válni akar apummal, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyum válni akar apummal, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Apum nem érdemelte ki hogy igy viselkedjenek vele,hogy válás legyen,de m1..

A lényeg h anyám erről beszélt velem a minap,hogy mi lenne hogy ha válnának,én nagyon csúnyán visszaválaszoltam,orditva,hogy miaz h válás???(más szavakkal is)És otthagytam.

Nagyon megütött a dolog,tudtam h nincs köztük minden rendben.

vagy van nekem ebbe beleszólásom,vagy hagyjam,és tegyem túl magam ezen?:S


2011. szept. 11. 19:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
jav: kivertem a hisztit
2011. szept. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
am sokat veszekdnek?mer ha igen akk télleg jobb HA így történik.de ha más oka van akk azt tudom ajánlani amiket írtam csak.
2011. szept. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Neked attól jobb lesz, ha tudod, hogy úgy vannak együtt, hogy nem szeretik egymást? Te gondolom szereted anyádat meg apádat, de ők nem szeretik egymást... nem tudhatod milyen egy olyan emberrel együtt élni, akit ki nem állhatsz...maga a pokol. Nem várhatod el, hogy feláldozzák magukat miattad. Miért nem hagyod, hogy anyukád boldog legyen? Ő nem csak anyuka, nem sajátíthatod ki, joga van a boldogságra, és ha ezt nem apukád mellett kapja meg, akkor nincs értelme együtt maradni.
2011. szept. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
40%
Anyukad becsavarodott ...! ? Ülj le vele és mondd el mennyire nem szeretnéd a válást. Talán menthető a házasság. Attól függ mi az ok. Gondolom nem komoly ...
2011. szept. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Semmi közöd nincs más boldogságához... Hidd el hogy jobb a szülőt boldognak látni más mellett mint sírni a szar házasság mellett... Tapasztalat!


18/N

2011. szept. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,megmondom nekik hogy tegyék azt amit jonak látnak,nem szólok bele,nem fogom belerokkanni ebbe!
2011. szept. 11. 20:29
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem rájuk kellene bízni, oldják meg ők, attól hogy még te nem akarod, hogy elváljanak, nem lesz jobb nekik.
2011. szept. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 iceraven válasza:
Nézd az üzletet benne: Ha együtt maradnak továbbra is, csak miattad, akkor várhatóan elfajul a dolog, és azt biztosan nem szeretnéd. Ha elválnak, mindkettő több figyelmet fordít majd rád, de az egyik biztosan, és születésnapodra is dupla ajándékot kapsz. Megfontolandó...
2011. szept. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!