Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért jó a folyamatos harc az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó a folyamatos harc az exférjjel, és új kedvesével Drága elvált hölgyeim?

Figyelt kérdés

Ma már megfogalmaztam egyszer a kérdést, de provokatívnak ítélte meg a moderátorunk, úgyhogy kellemesebb köntösbe öltöztettem ezt a kérdést, melyet most pontosítok is! Azok írjanak, akik:

- Elváltak

- Új nő miatt

- Van gyerek

- A mai napig dühösek

- Keresztbe PRÓBÁLNAK tenni az új kapcsolatnak

- A gyermeket szerető, vagy apa ellen hangolják!


Tudom nehéz bevallani, de ez egy anonim oldal, mindent bele! Természetesen a feltételeken kívül bárki írhat, akinek véleménye van a témáról, mert érdekel!


Egy nő


2011. szept. 22. 18:25
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/100 anonim ***** válasza:
44%
Én vagyok,aki kérdezte,hogy Te ki vagy a történetben.Köszi,hogy válaszoltál!Megértem,hogy tele a mindened,hogy ezt hallgatod egész nap.Szerintem nem lehet pontos választ adni a kérdésedre,mert minden történet más,mindenki másképp reagál le hasonló helyzeteket.Maximálisan megértem a problémádat,én is ültem együtt elvált nővel,ő mondjuk nem szidta a férjét,de sajnos szörnyen nem bízott onnantól a férfiakban,minden pasi aljas volt (tényleg egy rossz szót nem mondott a volt férjére),soha nem volt kapcsolata és egy tök negatív ember lett,aki az élet bármely területén szinte már csak a rosszat látta.Ez a helyzet akkor változott meg,amikor megszületett az első unokája.Onnantól átértékelte az életet és újra boldogság költözött a hétköznapokban.Szóval szerintem a keserűség,a csalódás hozza ezt a negatív élet szemléletet.Hogy te mit tudsz csinálni,felvenni a közönyt,egyik füleden be,a másikon ki.
2011. szept. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/100 anonim ***** válasza:

Azért jó, mert a gyerekeidet egy életre károsítja, vagy tönkreteszi. Ha uezt mással éri el, pl. megerőszakolja a lányodat, akkor is azt mondanád, ugyan a bosszú semmire nem jó? Mentsük fel, bíró úr, sőőőőt, meghívom vacsorára, és szent a béke?!

Egyébként pedig igenis hasznos, nem nyugodna a lelkem, ha lealáznak, tönkretesznek, és azt nem viszonzom.Legyen 1:1.Én maradnék a saját szememben a szerencsétlen hülye,+ legyen intő példa annak, aki ilyenen gondolkodik, nem lehet átgázolni a másikon büntetés nélkül. Talán néhány empátia 0-nál ez is közrejátszhat, hogy nem tesz ilyet.

2011. szept. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/100 anonim ***** válasza:
De miért nem tőlük kérdezed meg?32
2011. szept. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/100 A kérdező kommentje:
Azért mert düh, és gyűlölet van a szívükben, így nem látják reálisan a dolgokat... Nem kapok érdemben választ...
2011. szept. 23. 18:38
 95/100 anonim ***** válasza:
56%
Tudod,ha a környezetedben van ez a probléma s nem veled,akkor nem állnál ki annyira az a buta érved mellett miszerint az ex a rossz.Ugyanis,akármit írtunk neked,te ezt szeretnéd hallani.Rendben,nem te vagy a szerető,hanem akkor a szerető barátnője lehetsz szerintem.Nézd,én már válaszoltam neked.Én egy 24 éves lány vagyok úgyhogy nem érint,de tudod mit?Érint végül is,mert pont abban a korban vagyok,hogy elcsábítgassam a férjeket...De nem teszem mert ilyet csak egy sekélyes,ostoba nő tesz!Nekem is van ismerősöm aki játsza a luxusszeretőt,pedig a pasinak van gyereke meg minden,és még ő sír hogy miért nem hagyja ott a családját?Érthetetlen számomra hogy egy "szent kötelékbe" hogy van bárkinek is pofája betolakodni.Legyen az nő vagy férfi.
2011. szept. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/100 anonim ***** válasza:
100%
Kedves KÉRDEZŐ. Szerintem azért itt megkapod azt a választ, hogy semmi értelme, de a saját baráti körödből való tapasztalat is megmutatja, hogy ennek ellenére ez így van. Egy dolog, ami nem minden esetben igaz, hogy a férfi éli az életét az új gyerekkel, mint hal a vízben. Attól a férfinek az első gyerekek is az övéi, és igenis vannak olyanok, akiknek ez nem esik jól, hogy a volt feleségük ezt csinálja. És az is igaz, hogy harmadik csak egy olyan kapcsolatba léphet be, amikor már régen nincs érdemleges kapcsolat a régiek között. És igen, csak felgyorsítja a folyamatot. Én írtam 09.23-án 11:32-kor a válaszomat. Te tudtál valahogy hatni a barátnődre, hogy ne hangolja, nevelje az apa ellen a gyereket vagy hasonlók? Mert ilyen az én környezetemben is van. Hiába a szó, hogy a gyereknek ártasz vele, nem baj, hogy a férje már nem él vele több éve, akkor is.
2011. szept. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/100 anonim ***** válasza:

A válasz írója 63%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 09-23 16:01


Jó, és meddig tart ez nálad? Vagy tartana. Mert az sem mindegy.

2011. szept. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/100 anonim ***** válasza:
100%
Egy kapcsolat alapja a szex és a kommunikáció. A két félnek hasonló igényekkel kell rendelkezniük, különben nem megy. Egy gyerek után meg pláne nem.Pl ismerős körből: tök jó minden, jártak, valamelyik szülőnél laktak egy ideig, a férfi sokat dogozott külföldön, nem sokat volt itthon ( nincs idő rendesen kiismerni egymást) utána váltott, itthon dolgozott, építettek egy házat (akkor arra ment el az energia, figyelem), kész lett és szinte jött a gyerek utána. Gyerek után (nem rögtön az első fél évben persze amikor még nem olyan a dolog) jött a kényszerű szex. Miért? Meglett,amit akart? A gyerek? Nem hiszem el, ha szeretek valakit és kívánom, akkor az megszűnik hirtelen. Na Ez sem tisztességes, hogy addig frankón játszom magam, utána meg bocs. Utána apuka próbálkozik mindennel, papucs státuszban pár éven éven keresztül, de semmi. Kommunikáció kevés. Csak a megjegyzések mennek, ami nem tetszik. Elválnak. Ezután sem szeretné anyuka a szexet. Ugyan már! Vagy most már rögtön ,amikre megjegyzéseket tett régen, most már tetszene? EZ EGY ROHADT NAGY SZÍNJÁTÉK. És gyerekes is. Folyamatosan tenni kell egy kapcsolatért, és még akkor sem biztos a kimenetele. Kedves szeretők. Nem szép, hogy beálltatok egy ilyen helyzetbe, de csak akkor voltatok erre képesek, ha a másik két fél együtt már nem működött. Kedves volt férjek, ne hagyjátok magatokat zsarolni, kizsigerelni. Éljetek. Egy van csak. Kedves volt feleségek, ne azon járjon az eszetek, hogy tudtok a másikkal kiszúrni, mert a saját gyerekeitek isszák meg a levét, de nagyon, és amikor ésszel is feléri, ellenetek fordulhatnak majd. Ti is arra koncentráljatok, hogy egy új életet éljetek. Legyen vége ennek a harcnak, amiben az sérül a legjobban, akit állítólag a legjobban szerettek.Ha valaki akar, az talál társat magának. Ezt mindenki maga dönti el, hogy egyedül akarja-e leélni az életét vagy sem. És az egyedüliség nem kizárólag fizikai, ha nincs meg az alap (szex, kommunikáció)( persze ezen kívül még más is), lehet az ember valakivel, de közben egyedül (pl. gyerek miatt vagyok valakivel, akihez nem vonzódom szexuálisan, és még sorolhatnám- ez senkinek nem jó, ez egyenlő a boldogtalansággal).
2011. szept. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/100 anonim ***** válasza:
81%
Talán nem lesz folyamatos a harc,de nálunk az "új kedves"mindig itt aludt,mikor én éjszakai műszakban gályáztam.Meg várták még a gyerek el alszik és jött.Egyszer egy kicsit hamarább jöttem haza.Na most mond,Te nem lennél dühös.Neked nem lenne rossz érzés,hogy a gyermekedre ez a riherongy vigyáz.És a férjemről ne is beszéljünk.Nem volt munkája pont akkor(utólag szerintem imádkozott is,hogy ne találjon),én töröm magam,ő meg jól elvan,még én majd bele rokkantam a munkába.Ez 3hónapja volt.És jelenleg igenis dühös vagyok.Ahogy kitettem a szűrét a férjemnek az első alkalommal már közösen vigyáztak a gyerekre.Több évet éltünk együtt,imádtam szerettem és azt sem várta meg,hogy jobban legyek a sokktól,már is nyilvánosan mutatkoztak és még szembesitett is vele.Nem probálok keresztbe tenni,de megy a cirkusz,bár már egyre kevésbé.Nem hangolom a gyerek ellen,sőt még az uj nőről is szépen beszélek ha a gyerek hallja.Mert így érzem magam korrektnek,hogy a gyereket ne tegyem tönkre.De ők nagy ívban t@jtak erre.Tegnap még 3-an strandoltunk,másnap meg ők hároman.Na ez az én bajom.Szegény gyerek meg kapkodja a fejét,hogy mi van.Nem igy kellett volna intézni.Na én ezért harcolgatok az exemmel.
2011. szept. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/100 anonim ***** válasza:
Azért, mert elkeseredettek, hogy már nem kellenek senkinek, és még dereng nekik, hogy milyen is volt anno, kihez is ment férjhez, kinek szült gyereket, és most elhagyja egy nőért.. Egy nőért, akit semmivel se tart különlegesebbnek önmagánál, vagy egy épp sokkal fiatalabb, szebb, akivel nem lehet versenyezni. A lényeg, hogy magába zuhan, mellé esik, csak a gyereke marad, és fél, hogy az apját jobban fogja szeretni, mint őt. Ezért az apa ellen hangolja, hogy legyen egy eszköze az apa boldogsága ellen folytatott küzdelemben. Hisz, ha neki romba dőlt az élete, nehogy már más jól érezze magát.
2011. dec. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!