Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért jó a folyamatos harc az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó a folyamatos harc az exférjjel, és új kedvesével Drága elvált hölgyeim?

Figyelt kérdés

Ma már megfogalmaztam egyszer a kérdést, de provokatívnak ítélte meg a moderátorunk, úgyhogy kellemesebb köntösbe öltöztettem ezt a kérdést, melyet most pontosítok is! Azok írjanak, akik:

- Elváltak

- Új nő miatt

- Van gyerek

- A mai napig dühösek

- Keresztbe PRÓBÁLNAK tenni az új kapcsolatnak

- A gyermeket szerető, vagy apa ellen hangolják!


Tudom nehéz bevallani, de ez egy anonim oldal, mindent bele! Természetesen a feltételeken kívül bárki írhat, akinek véleménye van a témáról, mert érdekel!


Egy nő


2011. szept. 22. 18:25
 51/100 anonim ***** válasza:
100%
Annyit mondok,hogy ha már ilyesmiről van szó,az rég rossz.Higgyétel el,legjobban a gyerek(ek) fogja megszívni,tudom miről beszélek.2 napja ilyenek miatt veszekszem (megint) az anyámmal,az apám élettársa lehordta az anyámat,Ő ezt visszahallotta és még ezt is én szívom meg,pedig már 10 éve hogy elváltak.Ennek sosem lesz vége?!Tudnék mesélni olyan lehetetlen történeteket,felfújt semmiségeket,nagyon unom már ezt az egészet...Szeretem mindkettőjüket(apám élettársával is kijövök,bár anno voltak fura húzásai velem kapcsolatban is),de így csak az lesz a vége,hogy elmenekülök amilyen messze csak lehet.Nincs attól rosszabb mikor azt az embert ócsárolják előtted akit szeretsz,ráadásul egy olyan ember,akit szintén szeretsz...
2011. szept. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/100 anonim ***** válasza:
33%
Majd megtudod, ha téged is otthagy egy másik nőért. Egyébként egy kis empátia elég, hogy választ kapj a kérdésedre.
2011. szept. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/100 anonim ***** válasza:
100%

Mióta bűn elhagyni valakit?


Az emberek többsége jobban elitéli azokat aki gerincesen kilépnek egy nem müködő kapcsolatból,mint ahol már mindkét félnek szeretője van.

2011. szept. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/100 anonim ***** válasza:
51%

22:59

Itt pont nem erről van szó. Ahogy a kérdésben is szerepel. elváltak új nő miatt. Manapság senki nem ítélkezik egy kultúrált válás miatt, de a gerinctelen férgeket senki nem szereti.

2011. szept. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/100 anonim ***** válasza:
68%

22:59

Nem lenne az bűn,csak nem így kéne a dolgokhoz állni.Nem kéne szakítás vagy válás esetén a szeretőnek piszkálódnia az exfeleség vagy csak exbarátnő irányában.Persze ez fordítva is igaz!Egy halom idegeskedésen kívül nem vezet semmire...

2011. szept. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/100 A kérdező kommentje:
Na igen, most jönnek azok a válaszok, amik érthetőek, nincs cél, mert ez nem vezet semmire! Bár... ma 22:54 még mindig nem tudom miről beszél, engem is elhagy egy másik nőért? Mi az, hogy is? Értem senki nem hagyta el a feleségét... Látjátok ez a gáz... fellép ide, elolvassa az utolsó 2 hozzászólást, a témától kiakadva belém rúg, félreért mindent, ellenséges, pedig szerintem én nem támadtam senkire. De jó, hát legyen így, ha én ezt kapom, mit kaphat egy szerető? Vagy egy új feleség???... Szegény gyerekek...
2011. szept. 22. 23:13
 57/100 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy tényleg nincs empátiám, de akkor sem tudok megérteni egy őrjöngő hisztériás sárkányt. Nem, én még sosem voltam ilyen mérges és nem is széndékozom. Én tudok magamon uralkodni, nem fogom magam megalázni. Sokkal rosszabb dolgok is vannak, mint hogy valaki elhagy.
2011. szept. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/100 anonim ***** válasza:
33%

Na de ne legyél már álszent, kérdező. Éppen az imént írtad nekem, hogy azért tettél egy bunkó megjegyzést, mert előtte neked is mondtak egyet, te csak erre reagáltál, így most 1-1.


Tehát, ha a szerető betolakodott az eredeti családba, nem kímélve sem feleség sem gyerekek érzéseit, akkor..? Cserébe a volt feleség is keresztbetesz neki ahol tud, érthető, nem? Belerúgtak, hát visszarúg.


Mindkét viselkedés elítélhető persze, a könnyűvérűség és a bosszúállás is jellemhiba. De az utóbbit valahogy jobban meg tudom érteni, biztos azért, mert sosem voltam szerető, pedig lett volna rá "alkalmam" de én ki tudtam mondani azt a "nem" szócskát.

2011. szept. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/100 anonim ***** válasza:
100%

A legelső idézett kommentet én kaptam eredetileg. Elgondolkozom ilyenkor, hogy talán egymásról beszélünk. Najó, ne is folyjunk bele. A kérdés érdekes, és az is, hogy mennyiféle meglátás van.

Aki azt kérdezte, hogy MIÉRT randizol először egy nős pasival, mivel ugye nincs szerelem első látásra éshát tudjunk már uralkodni,- annak ott volt a válasz is valamennyivel utána, hogy bizony a munkahely táptalaja az ilyen kapcsolatok kialakulásának.

2011. szept. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/100 anonim ***** válasza:
61%

Helyreigazítás: (de már írtam egyszer) Nem vagyok szerető, nem voltam szerető, nem vagyok feleség, és nem voltam feleség. Párkapcsolatban élek, de van olyan egyik, és másik oldalon álló nő is az ismerőseim között, ezért érdekel.



A kérdező szidása helyett,

inkább az olvasás,

szövegértelmezést kéne gyakorolni egyeseknek.

2011. szept. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!