Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért jó a folyamatos harc az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó a folyamatos harc az exférjjel, és új kedvesével Drága elvált hölgyeim?

Figyelt kérdés

Ma már megfogalmaztam egyszer a kérdést, de provokatívnak ítélte meg a moderátorunk, úgyhogy kellemesebb köntösbe öltöztettem ezt a kérdést, melyet most pontosítok is! Azok írjanak, akik:

- Elváltak

- Új nő miatt

- Van gyerek

- A mai napig dühösek

- Keresztbe PRÓBÁLNAK tenni az új kapcsolatnak

- A gyermeket szerető, vagy apa ellen hangolják!


Tudom nehéz bevallani, de ez egy anonim oldal, mindent bele! Természetesen a feltételeken kívül bárki írhat, akinek véleménye van a témáról, mert érdekel!


Egy nő


2011. szept. 22. 18:25
 31/100 anonim ***** válasza:
100%

ma 18:55! Nagyon jó! Te esetleg akkor a válóperekben jártas személy lehetsz, vagy ügyvéd?

Nem családon belüli erőszakkal, bántalmazott nőkkel gyermekekkel foglakozom,de sok esetben a szülők marakodássa végett a gyerekek sérülnek a legjoban és terápiára járnak,nem lesznek egészéges énképü felnőttek.Ha egy házasság akár va gerek akár nincs nem működik el kell válni,az a legjobb,de a gyerektől nem szabad elválasztani apát vagy anyát.Kivéve

ha alkalmatlan

(erőszak,kábitószer,ivás,prostitució,stb).Akkor a láthathás korlátozható,vagy felügyelettel történik,ha történik,igen megfordulok biróságokon is,általában erőszakos ügyek miatt.Mindig a gyerek a legnagyobb áldozata ezeknek,tapasztalat,ebben nőttem fel én is,nem oknélkül segítek most másokon.

2011. szept. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/100 anonim ***** válasza:
70%
Nana,egy tudatos és okos nő,sosem áll neki a gyermeke előtt veszekedni!Szerintem ebben csatlakozik hozzám minden nő!Nekünk első a gyermekünk mivel csak ő maradt,meg hát mégiscsak ő a GYERMEKÜNK!Egy nő nem vitázik a gyermeke előtt.Ha mégis,az buta,ostoba liba,mondhatni szeretőnek való...húúújujjj
2011. szept. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/100 anonim ***** válasza:
38%
Ja és azt hiszed a gyerek hülye? Nem kell ahhoz látnia a dolgot. Szánalmasak az ilyen nők szerintem.
2011. szept. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/100 anonim ***** válasza:
88%
Engem is érdekelne, mert a férjemmel a válása UTÁN ismerkedtem meg, a válást pedig közösen akarták az exnejjel. Két évig szívta a vérem, felfogni nem tudom, milyen célból.
2011. szept. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/100 anonim ***** válasza:
89%
Nem biztos,hogy tudatos viselkedés,ahogy a volt férjjel bánik az ex,inkább a csalódottság,a sértettség,a felgyülemlett feszültség váltja ki ezt a fajta viselkedést.Aztán ne felejtsük már el,hogy egy teljesen új másik családot kell a gyereknek megszokni,nincs normális hétvége,mert akkor az apánál van a gyerek,hétköznap általában csak rohanás van,a gyerekkel tanulás esténként,vacsi főzés,takarítás stb.,szóval igazán a hétköznapok a gyereknevelésről szólnak,az apa meg hétvégére kap egy gyereket,akivel csak játszik,kirándulnak stb.Szóval megint azt érzem,hogy a nevelés az anyának jut,a klassz meg az apának.Az élethelyzet hozza ezeket a szitukat.Főleg,ha egy új nő lép a képben,az tényleg olyan,mint ha a férj feladta volna a családját.Egyébként az új kapcsolatok emiatt futnak zátonyra,mert az élet megadja a magáét,egyszerűen nem lesz olyan minden,mint egy normál kapcsolatban,mert az apának a gyermek lesz az első.És ez így helyes,legalább megtudja,hogy a másik kapcsolat sem jobb.Nagymamám mondta mindig,kislányom szart a fosra soha ne cseréld le!Minden kapcsolatban vannak problémák,ebből tanulunk,lelkileg ettől fejlődünk.Ezeket a problémákat tudni kell megoldani és közben pedig lassan változnunk kell,mert senki nem tökéletes,egyik fél sem.Remélem nem fogalmaztam túl zavarosan.
2011. szept. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/100 anonim ***** válasza:
77%

"Másik válaszolónak! Azt írta: Tönkretenni a szajhát! Nem vagyok szerető párti, de melyiktek tud parancsolni a szíve döntésének? Ki tudja befolyásolni a kémiát, azzal indokolva, hogy valahol van egy feleség? Ki tudja kiiktatni a vadászösztönt? És ki mondja azt, hogy a szeretőnek az örömet okoz, hogy házas a férfi akit szeret?"


Hát nézd, nem vagyok valami érett, meg elég idős ahhoz, hogy megítéljem ezeket a dolgokat, na meg lehet, hogy bennem van túl sok tartás, meg hasonlók, de azért két dolgot nem értek.

1. Én például nem hiszek a szerelemben első látásra, tehát, ahhoz, hogy beleszeress egy nős férfibe, annyit és úgy kellett beszélni.

2. Még ha bele is szeretnék pofám nem lenne tönkretenni egy családot, csak azért mert szerelem meg minden. Minden szerelmet ki lehet heverni.

Tény, hogy elhagyott nőként is túl büszke lennék ahhoz, hogy lealacsonyodjak a szerető szintjére, de megértem az ilyen anyukákat is.

2011. szept. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/100 anonim ***** válasza:
70%
Ezt visszafelé is lehet kérdezni, az új nőket miért zavarja az ex? Sokszor hallom, hogy pitiáner ügyeket felnagyítanak, uszítják apukát ellenük.A gyereket elviselhetetlennek mondják, miközben semmit nem tesznek a jobb kapcsolatért.
2011. szept. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/100 anonim ***** válasza:
27%
te szerető vagy,vagy az ex,vagy csak a szakdogádhoz kellenek a válaszok?
2011. szept. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/100 anonim ***** válasza:
77%

19.23, te már a szakítás után jöttél a képbe, a kérdező meg a szakítás előtt. Te a férfi új kapcsolata vagy, míg a kérdező egy szeretőből lett kapcsolát (bárhogy is mondogatja a kérdező, h ő nem szerető, de ha valaki belép egy nem rendezett ügybe, az a szerető).

Az, h téged cs*szeget az ex, az nem rendes dolog. Sógoromnak volt egy felesége, ven egy gyerekük, de az exnek eszébe nem jutott volna nővéremet bántani. Sőt, a második házasságából született gyereket is rá bízta, mikor már nem volt kire. Megbízik benne. Ugyan így én is egy lezárt kapcsolat után kerültem a képbe, habár akkor még a párom nem vált el, de nagyon rég külön éltek. Nekik nincs gyerekük. Engem sem bánt a volt feleség.

Az, h az ex a kérdezőt bántja az elkeseredettségtől, bosszúvágytól van. Az, h téged bánt meg azért, mert nincs jobb passziója, mint hibást keresni.

2011. szept. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/100 anonim ***** válasza:
40%
Kérdező, te ha valakit utáltál, most jelenleg az új nő, nem tettél még ellene semmit? Nem borult el az agyad ha megláttad. Persze könnyű mondani, hogy árt a gyerekének, de ahogy a szerető nem tud az érzelmeinek parancsolni, mikor egy házasságba rondít bele, úgy az ex se tud parancsolni az érzéseinek.Akkor most melyik a rosszabb?
2011. szept. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!