Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért jó a folyamatos harc az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó a folyamatos harc az exférjjel, és új kedvesével Drága elvált hölgyeim?

Figyelt kérdés

Ma már megfogalmaztam egyszer a kérdést, de provokatívnak ítélte meg a moderátorunk, úgyhogy kellemesebb köntösbe öltöztettem ezt a kérdést, melyet most pontosítok is! Azok írjanak, akik:

- Elváltak

- Új nő miatt

- Van gyerek

- A mai napig dühösek

- Keresztbe PRÓBÁLNAK tenni az új kapcsolatnak

- A gyermeket szerető, vagy apa ellen hangolják!


Tudom nehéz bevallani, de ez egy anonim oldal, mindent bele! Természetesen a feltételeken kívül bárki írhat, akinek véleménye van a témáról, mert érdekel!


Egy nő


2011. szept. 22. 18:25
 41/100 A kérdező kommentje:

Na igen! Ez is egy nagy kérdés! Írtátok, hogy akkor gyakorlatilag az ok a megbántottság, csalódottság, fájdalom, bosszúvágy, és a cél: Tökre tenni a másikat, éreztetni vele, te mennyire rosszul érzed magad, és szenvedjen ő is -de- ha van az új kapcsolatban egy gyerek, akkor (kérdem én) mennyi különbözik szeretőtől az a nő, aki egy másik család házasságába, vagy ha jobban tetszik, másik gyermek szüleit próbálja szétszedni? Veszekedést generálni, feszültséget kelteni? Elmosódnak a különbségek szerető, és feleség között! Mindkettőt az érzelmeik vezérlik, csak éppen más más ÉRZELMI oldalról, de a hangsúly az ÉRZELMEN van, aminek nem gondolom, hogy megálljt lehet parancsolni, ha nagy hévvel jön.

(ahogy egy kommentelő írta: "neked még nem volt olyan, hogy elborult az agyad) dehogynem, mint mindenkinek, néha elvakítja a düh a józan észt, de vakít a szerelem is! Munkahelyi napi kapcsolat például táptalaja lehet szeretői viszonynak! Elképzelhetetlen számotokra egy olyan mondat egy szeretőtől, hogy: "Úr Isten mit tettem, hogy tehettem ilyet, mibe keveredtem?" Aztán jön a "lovag" virággal, szédít megromlott kapcsolatának meséjével, és sodródsz! Feleség és szerető azért gyűlöli egymást, mert ennek így kell lenni, de oka, és célja nincs, ha a dolgok mélyére nézünk! Olyan ez, mint kutya, és macska! Egyszerűen nem szerethetik egymást!

2011. szept. 22. 20:29
 42/100 A kérdező kommentje:
ui: Szenved a feleség, szenved a gyerek, szenved a szerető, az pedig, aki ennek az egésznek az oka, és kiváltója, vígan él az új pipivel, nevet a kínlódó bosszúvágytól fűtött erőlködő feleségén, és nem foglalkozik a gyerekével! Mégis mindenki ŐT akarja! Szerintem együttes erővel kellene elkalapálni a férfit, és továbblépve BOLDOGAN ÉLNI!
2011. szept. 22. 20:32
 43/100 anonim ***** válasza:
55%
Te most a pasit hibáztatod, h elcsábított? Hát ha egyszer te mentél bele a kapcsolatba, akkor vállald a következményeit. És szerinted miért nem különbség az, h valaki a válás után kezd új életet v még egy családi élet mellett. Nagy különbség, h az adott férfi nem tiszteli meg azzal a feleségét, aki az életét neki és a családjának szentelte, h megmondja neki, h ez így nem jó és új életet kezd, mielőtt még belegabalyodna bárkibe is. Mert az ilyen férfi nem tiszteli a nőt.
2011. szept. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/100 A kérdező kommentje:
Helyreigazítás: (de már írtam egyszer) Nem vagyok szerető, nem voltam szerető, nem vagyok feleség, és nem voltam feleség. Párkapcsolatban élek, de van olyan egyik, és másik oldalon álló nő is az ismerőseim között, ezért érdekel.
2011. szept. 22. 20:45
 45/100 anonim ***** válasza:
64%
Egyébként kit kéne hibáztatni, ha nem a férfit? Ha ő nem akarja, nem történik meg.De hozzá teszem a védelmükben, hogy sok nő is tehet erről, elhidegülnek, nem szexelnek, nem beszélgetnek, elhanyagolják magukat, veszekednek minden apróságon, ha meg beüt a krach csodálkoznak, és mindenki szemét csak ők nem.
2011. szept. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/100 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem helyesbítgetés helyett csak húzd meg magad.
2011. szept. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/100 A kérdező kommentje:
Hát, ez előző komment bizonyítja, hogy vannak exfeleségek, akiket okkal hagytak el...
2011. szept. 22. 21:09
 48/100 anonim ***** válasza:
94%
Az érzelem nem tart örökké, akkor sem ha tökéletes a kapcsolat. Mióta bűn elhagyni valakit? Megcsalni nem szép dolog, de és akkor mi van? Történt már rosszabb dolog is a világon.
2011. szept. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/100 anonim ***** válasza:
60%

Hát azért nem semmi gondolkodásmód a tiéd, kérdező. Először is, senki nem érdemli meg, hogy megcsalják, ez igen primitív gondolat, már ne is haragudj. Lehet, hogy mondjuk én vagyok a legrondább és legveszekedősebb nő a világon, attól még nincs joga senkinek a férjem farkát kényeztetni, ha meg a férjem úgy szenved mellettem, akkor növesszen gerincet és mondja el, hogy vége, majd csak aztán feküdjön le másokkal.


Az eredeti kérdés pedig vicces. Szóval a szerető jön, belegyalogol az életembe, nyilván fűti ellenem a férjemet, uszítja ahogy tudja, majd ha fordul a kocka, ő lesz a feleség és én teszek keresztbe nekik, akkor tágra nyílt ártatlan szemmel kérdezgeti, hogy de hát miért vagyok ilyen gonosz..?

2011. szept. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/100 A kérdező kommentje:

Nem! Szerintem az a nő, aki az életét arra teszi fel, hogy az ex férjének, soha, de SOHA ne legyen jó, mert neki is rossz, az rosszabb mint egy szerető! A primitív hozzászólás pedig pont ott kezdődött, hogy "Szerintem helyesbítgetés helyett csak húzd meg magad" ezt írták felette! Bunkóságra bunkósággal reagáltam, ennyi történt. 1-1

Igaz, hogy senkinek nincs joga hozzáérni a férjedhez, és undorító dolog a megcsalás, de nem is értem miért írod ezeket, a válaszaidból úgy érzem nem olvastad végig a kommentjeimet, és egyáltalán nem értesz engem! Tudod, én nem tudom, hogy te ebben a cipőben jársz-e vagy sem, minden esetre ha az én torkomnak ugrasz, attól még nem lesz jobb senkinek... Csak feleslegesen idegesíted fel magad!

2011. szept. 22. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!