Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért jó a folyamatos harc az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó a folyamatos harc az exférjjel, és új kedvesével Drága elvált hölgyeim?

Figyelt kérdés

Ma már megfogalmaztam egyszer a kérdést, de provokatívnak ítélte meg a moderátorunk, úgyhogy kellemesebb köntösbe öltöztettem ezt a kérdést, melyet most pontosítok is! Azok írjanak, akik:

- Elváltak

- Új nő miatt

- Van gyerek

- A mai napig dühösek

- Keresztbe PRÓBÁLNAK tenni az új kapcsolatnak

- A gyermeket szerető, vagy apa ellen hangolják!


Tudom nehéz bevallani, de ez egy anonim oldal, mindent bele! Természetesen a feltételeken kívül bárki írhat, akinek véleménye van a témáról, mert érdekel!


Egy nő


2011. szept. 22. 18:25
 61/100 A kérdező kommentje:
ma 23:30 Na, akkor álszent vagyok, úgy látom mivel érzelmileg függetlenül állok a témához már ezt is támadásnak érzi mindenki...
2011. szept. 23. 00:02
 62/100 anonim ***** válasza:
52%

Nem ezért vagy álszent. Hanem mert te még egy számodra sértő megjegyzésre is ugyanolyan sértő stílusban válaszolsz, aztán kijelented, hogy ez teljesen oké, most akkor 1-1.


De már kora délután óta úgy teszel, mint aki komolyan nem ért, hogy a megcsalt és megalázott feleség miért akar bosszút állni. Nyilván azért, hogy visszaadja a szeretőnek és az exférjnek mindazt, amit tőlük kapott, legyen 1-1

2011. szept. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/100 anonim ***** válasza:
80%
A kettő nem hasonlítható össze szerintem (sem)!!! A második meccsnek a levét a gyerek is megissza. És elég szegényes lehet az az ember, akit az vigasztal, ha a másiknak is rossz!!!!
2011. szept. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/100 anonim ***** válasza:
95%

A kettő nem hasonlítható össze szerintem (sem)!!! A második meccsnek a levét a gyerek is megissza. És elég szegényes lehet az az ember, akit az vigasztal, ha a másiknak is rossz!!!!

Na itt a pont.

Vannak nők akik legális válás(megcsalás nélkül) után egyből bepasiznak,aztán furják a volt férjük új kapcsoltát is,minden kéne mi?

2011. szept. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/100 anonim ***** válasza:

00:12

A kérdés nem ezekre a nőkre vonatkozott, hanem kizárólag azokra, ahol a férj az új nő miatt döntött úgy, hogy elhagyja a családját.

2011. szept. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/100 anonim ***** válasza:
35%

00:10

Az a gyerek az első meccsnek a levét issza. A férj (az apa) és a szerető miért nem gondolta ezt át mielőtt kufircolni kezdtek?

2011. szept. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/100 anonim ***** válasza:
100%

00:16


Én írtam a szegényességről is. A párom mégcsak válófélben van. Nem lennék a nő helyében, de okkal válik a férj, régi nóta az övüké. És bármiylen meglepő: nem feküdtünk még le. Ezt CSAK a kufircolás-mint gúnyos és elítélendő dologra irtam. Ilyen is van!

2011. szept. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/100 anonim ***** válasza:
86%
Nem olyan biztos, hogy az exnej bosszúskodik. Az apám is örökké ezzel vádaskodott, mert nem fért a fejébe, hogy nekem 9 évesen mekkora sokk volt amikor bejelentette, hogy most ő elköltözik, Aztán hallottam, amint éjszakánként anya sír, de ha bekopogtam hozzá, hogy baj van, akkor mindig úgy jött ki, hogy próbált mosolyogni, jöttek a hülye kifogások, hogy náthás meg allergiás... gyűlöltem apámat mindezért, és ugyanannyira az új nőt, aki miatt ezt tette velünk. Megmondtam, hogy nem vagyok hajlandó velük tölteni egyetlen hétvégét sem, akkor meg jöttek a hülye összeesküvés-elméletükkel, hogy biztos anya tanított be, h ezt mondjam. 19 vagyok, de azóta sem vagyok kíváncsi az apámra.
2011. szept. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/100 anonim ***** válasza:
91%

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:25

Tudom mit érzel,a mi sztorink is nagyon hasonló.Én 6 éves voltam,öcsikém pedig 1,mikor fater lelépett egy nála 10 évvel fiatalabb "nővel".Mikor apáméknál voltam,próbáltak volna uszítani anyu ellen.Szerencsére nem sikerült.Sok időbe telt,mire anyu el tudta érni,hogy apám egyáltalán fizessen gyerektartást.Nagyon ritkán elvitt fater minket magához,ahol az új nője lépten-nyomon belénk kötött,öcsémet pedig faterom szinte semmibe vette.Az évek alatt sokat fenyegették anyut,egy alkalommal a közös lakásból(amiről fater a bíróságon a mi javunkra lemondott)is ki akartak minket tenni.Természetesen ez is az új nő szele volt.Érdekes módon anyu sosem állt bosszút.Én megtettem volna,sőt,nagyon szeretném megölni az apámat mindenért,amit anyu ellen tett.Minden lehetséges módon megalázta női mivoltában,aztán eldobta mint egy rongyot.Anyu szerette őt,hű volt hozzá,szült neki két gyereket.Nem az ő hatása az,amit apámról mondok,hanem az évek alakították ki.Rengeteg dolgot,amit ugye 6 évesen nem vettem észre,csak akkor mondott el anyu,mikor már nagyobb lettem(15-16 éves),mint ahogy öcsémnek is.Sosem fogok neki megbocsátani,4 éve nem láttam és ha felfordulna sem érdekelne.Őt sem érdekelte sosem,hogy mi hogy vagyunk.



Kedves kérdező:Igazából erre a kérdésre nem létezik korrekt válasz.Mind a két fél a magáét fújja,és vannak olyan helyzetek mikor az új nő gusztustalanul viselkedik.A szeretőnek pedig nem ártana gondolkodnia ahelyett,hogy szétpakolná a lábát.Korábban írtad a szerelmet is mint indokot.Nevetséges indok,elmúlik.Inkább a szerelmet adnám fel mint az emberségemet.Akit meg terrorizál az ex,az meg is érdemli a sorsát.Gondolkodott volna hamarabb.Azt viszont nem tartom helyesnek,hogy sokan a gyereket is belekeverik.

2011. szept. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/100 anonim ***** válasza:
83%
Ott kezdődik a dolog, hogy két ember szerette egymást (legtöbb esetben) különben nem jött volna a gyerek. Telik az idő. Tenni kellene mindkét félnek a kapcsolatért. Biztos van, amikor a pasi lelép, mert megváltozott benne valami, de amit én látok az általában az, hogy a férfi azért megy el, mert a nő megszülte a gyereket, és a férfi már nem vagy alig létezik, csak akkor, ha be kell vásárolni, ha ez kell meg az kell.( finoman fogalmaztam). Elmennek ide-oda, de jó anyukának, de otthon, ha van rajta sapka az a baj, ha nincs, az a baj. Mert úgy gondolja, megteheti, hisz ott van a férfi gyereke. NA. Ez az,ami nem így van. Itt előbb.utóbb a pasi lép. Vagy egyedül vagy egy harmadikkal. Van olyan férfi, aki egy-két hónapig bírja, van, aki évekig próbálkozik, próbálja kiszolgálni az igényeket, de sok pozitív dolgot nem kap. TEhát két emberen múlik (általában), ha bejön egy harmadik. A volt feleség ugyanúgy tehet róla (ritka nagyon, amikor nem vagy nincs is). Akkor tényleg, miért kell ezt csinálni? Addig (is) szívott a férj. De a bosszú? SOHA nem lesz az ilyen volt feleségnek normális élete, ha ezzel van elfoglalva. SOHA. Aljas dolognak tartom azt, amikor egy anya szidja a gyerekét az apja előtt vagy ellene neveli, nem "engedi". (fent olvastam olyat, hogy az apa csinálta ezt, de ez úgy gondolom, ritkább, de ugyanolyan undorító). Ez nem jó egyik félnek sem. Akkor sem, ha a férfinek esetleg van valakije. Senki sem azért házasodik, hogy elváljon, de ha már csak élnek egymás mellett, annak nincs értelme. A bosszúálló embernek, ameddig csinálja, SOHA jó élete nem lesz, és még a gyerek is ellene fordul majd. Mert látni fogják. Idő kérdése az egész. Tehát nem jó a harc. Két emberen múlt. Ne fogjuk már csak a másikra.
2011. szept. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!