Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért jó a folyamatos harc az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó a folyamatos harc az exférjjel, és új kedvesével Drága elvált hölgyeim?

Figyelt kérdés

Ma már megfogalmaztam egyszer a kérdést, de provokatívnak ítélte meg a moderátorunk, úgyhogy kellemesebb köntösbe öltöztettem ezt a kérdést, melyet most pontosítok is! Azok írjanak, akik:

- Elváltak

- Új nő miatt

- Van gyerek

- A mai napig dühösek

- Keresztbe PRÓBÁLNAK tenni az új kapcsolatnak

- A gyermeket szerető, vagy apa ellen hangolják!


Tudom nehéz bevallani, de ez egy anonim oldal, mindent bele! Természetesen a feltételeken kívül bárki írhat, akinek véleménye van a témáról, mert érdekel!


Egy nő


2011. szept. 22. 18:25
 81/100 anonim ***** válasza:
26%
Én ok nélkül harcoló anyukákat még nem nagyon láttam. Sokszor van oka, apuka az új barátnőt elkényezteti, a gyerekét meg le se sz.rja, utazgatnak, de eszébe se jut, hogy a gyerekével is elmehetne stb., ezekbe te nem látsz bele.
2011. szept. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/100 anonim ***** válasza:
53%
Kérdező te tényleg nem vagy normális xD és nem hiszem, hogy ne lennél szerető. Ilyen vehemensen védeni. Fú..durva XD
2011. szept. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/100 anonim ***** válasza:
75%
Én egyszerűen leírom, amit érzek/tudok. Férjemnek nem voltak reális elképzelései a jövőről, gyerkekkel járó gond, építkezés, hitelek terén. Nem tetszett neki, túl nagy gond lett a sok gyerek (amit főként ő akart), házépítés, hitelfizetés. Én itthon voltam, abbahagytam a karrierépítést, mert szerinte a gyerekeknek fontos a normális fejlődéshez, hogy 3 évig anyuval legyenek.Ő építete a karriert, én minden egyébben helytálltam helyette. Ő bíztatott: meglesz a jó állás, befejezzük a házat, lesz minden, kánaán, akkor én is nekikezdhetek befejezni tanulmányaimat, karriert építhetek, csak türelem. Ha nem jön össze nekem, nem gond, ő keres eleget, nekem meg onnan már szerez elfogadható állást, csak kitartás, a gyerekek a fontosak. Ideértünk. Meglett az állás, a fokozat, csakhogy innen már változtatott a terven: új nőt talált, aki le sem sz.rta, hogy sok kisgyerek várja haza aput.Hogy nincs apukájukon kívül a gyerekeknek senkije(rokonok) Hogy anyu gyak. háztartásbeli, mert innen már apu nem foglalkozott azzal, hogy segítsen állást keresni a megunt nőnek, mindent az újért. Na ebből én már nemtudok talpra állni, elment a kedvem az élettől, nem szeretem az embereket. És látom, hogy az én kedves, mindenki által dícsért, vidám ,okos gyerekeim magukba fordultak, ha hozzájuk szól valaki, elfordulnak, szomorúak, sírósak, minden téren elmaradnak lassan. Már nem biztos, hogy akárhogy is helyrehozható ez, és én nem is tudom. Próbálkoztam, de nem kellek a gyerekekkel senkinek. Én meg így csak vegetálni tudok. A gyerekek meg tönkrementek, miattuk sem lesz már érdemes élni. Hogy mit érdemel ezért a szerető?!
2011. szept. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/100 anonim ***** válasza:
69%

Nyilván a 20on éves felnőtt emberekbe is az anyjuk "táplálta" a haragot. Te teljesen hülye vagy. Szerinted ennyi idősen nem tudnak gondolkodni? Mindegyikőjük azt írta, hogy az apa ELHAGYTA ŐKET ÉS NEM IS KERESTE. Most akkor ezekután még szeressék? Ne viccelj.

Nekem azzal semmi bajom, ha az exférj összejön egy másik csajjal. Na de azt nem bírom felfogni, hogy hogy bírja egy nő elviselni a szerető szerepét, és tudni, hogy legalább 2 ember életét teszi tönkre.

Az anyuka hiába mondogatná a gyereknek hogy 'apu jó, apu szeret', ő is látja, hogy a másik nőt jobban szereti, a másik gyerekkel többet van, ők többet kapnak az apuból. Most akkor innentől meg van annyi esze, hogy rájöjjön, ő nem az az apu,akit én szeretek, az már rég nincs.

Ha meg nem is keresi őket, hát ne csodálkozz, hogy utálják.

Felőlem aztán érvelhetsz a szeretők mellett, akkor is undorító dolog, hogy tudja jól hogy tönkreteszi mások életét, mégis beleszeret. Mert szerintem sem történik csak úgy meg. Ahhoz beszélni kell, randizni stb.

2011. szept. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/100 A kérdező kommentje:

Utolsó! Nagyon sajnálom a történetedet, de Te most egészen biztosan mély depresszióba estél, én javaslom, hogy a saját, és gyerekeid érdekében fordul orvoshoz! A szerető ebbe nem lát bele, nem érdeklik a részletek, az sem, hogy mit ígért neked a férjed, semmi, ő annyit lát, hogy házas, és kész, meg amit neki is hazudik mondjuk a férjed! Te is azt írod, "mit érdemel ezért a szerető?" HÁT MIT ÉRDEMEL A FÉRJED? És ha nem változtatsz ezen a lehangoló negatív, depressziós hangulatodon tönkremennek a gyerekeid! Mást is hagytak már el, állj talpra! A gyerekeidnek szüksége van rád!!! IRÁNY DOKI!!!


És még mindig nem voltam, és nem vagyok szerető, de feleség sem! Én ezt most írtam le utoljára, nem fogom bizonygatni, vagy elfogadjátok, vagy hazugnak neveztek, ti dolgotok.

2011. szept. 23. 15:03
 86/100 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező,igazad van abban,hogy a férj és a feleség egyaránt hibás,talán picit annyiban pontosítanék,hogy a férfiak sokszor a farkuk után mennek csupán,könnyebben elcsábíthatók és könnyebben bűnbe esnek,igaz te ezen túl gondolkodsz,hiszen már új feleség van a feltételezésben.egy kérdésem lenne hozzád:Te ki vagy ebben a történetben?Hiszen mások tapasztalatát bírálod felül,miközben te állítólag sem feleség,sem szerető,se senki vagy ebben a történetben.Akkor milyen jogon mondasz véleményt?Nem élted át,nem voltál benne!Egy szenvedő gyermek vagy talán?Mert az ő érzésüket is felülbírálod.Ne talán tán te vagy a férj?Vagy csak arra hajtasz,hogy minél több válasz érkezzen?Meddő vita ez már a részedről szerintem,akármilyen tapasztalt választ kapsz,az neked sosem jó.Érdekes.
2011. szept. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/100 A kérdező kommentje:
ma 15:00 Akkor te se szólj 1 házas férfihoz se, mert az már kezdete egy szeretői viszonynak, mivel beszélsz vele... Na ez a hülyeség. Ha 20 éves voltál amikor elváltak a szüleid, akkor már igen sok időt éltél apukáddal ahhoz, hogy megbeszéld vele ezeket a dolgokat, tanúja lehettél a történéseknek, és önálló véleményt alkothattál, nem pedig egy befolyásolható kisgyerek voltál... Egy 20 éves ember már felnőtt könyörgöm! Apu menjen érte 2 hetente? Itt már egy normális apa-lánya viszonynak kellett volna kialakulnia! Aki 20 évet leélt apával, akit 20 évig szeretett, és az apa viszont szerette, hogy lép le úgy, hogy soha többé nem keresitek egymást? Ilyen maximum a mesében van!
2011. szept. 23. 15:08
 88/100 A kérdező kommentje:
ma 15:04 Van 2 barátnőm! A sors fintora, hogy az egyik szerető (volt) mert már összeházasodott a férfival, a másik barátnőm pedig feleség volt, akit elhagytak egy másik nőért! Ha és ők ketten is barátnők... Mindenhol van gyerek! És tele a "tököm" azzal, hogy állandóan csak a keserűség szól mindkettőből, és még a gyereke is megsínylik, akiknek történetesen én a keresztanyjuk vagyok. Azt hiszem kissé belelátok.
2011. szept. 23. 15:11
 89/100 A kérdező kommentje:
Hogy emeljem ki a feleséget a fájdalomból, ha egész nap azzal foglalkozik, hogy tegye tönkre az új családot, és mit csináljak azzal a (volt) szerető barátnőmmel, aki hetente 2-3 alkalommal tárágár üzeneteket kap a volt feleségtől, miközben a MÁR FÉRJÉNEK Önmagát felajánló üzeneteket küld????
2011. szept. 23. 15:13
 90/100 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokkal több érdemleges választ kaptál volna, ha már a legelején így teszed fel a kérdést. Szerintem fogalmazd át úgy, hogy ne támadásnak vegyék a fórumozók a kérdésed, mert így ennek semmi értelme. A kérdés csak vitát szül ráadásul te sem kapsz hasznos választ.
2011. szept. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!