Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elhagyott, hogy dolgozzam fel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsóka46 kérdése:

Elhagyott, hogy dolgozzam fel?

Figyelt kérdés
27 évi házasság után egy 2 hónapos cirkusz, hazudozás után elhagyott a főnökasszonya miatt. Ez a nő egy vállalkozó, rettentő gazdag,pénzes hasonló korú mint én jobban sem néz ki. Teljesen beleszeretett a párom, teljesen elment az esze, se lát, se hall. 2 nagy gyerekünk van még tanulnak szeretik az apjukat ők sem értik mi van..? Elment az egyik nap és másnap már a közös ház felujitásába kezdtek de semmi nem a férjemé, a nő alkalmazottja de egyenlőre ideadta a fizetése nagyobb részét, mert a házat nem tudjuk fenntartani csak az én pénzemből. Minden a nőé onnan kap fizetést, ruhát, enni, az csinalja a házat is neki..tényleg semmije nincs..nem értem őt miért nem zavarja, hogy ilyen kiszolgaltatott? Senkire nem hallgat, nem hallja meg az embereket sem engem..amugy is levegőnek néz, teljesen közömbös vagyok neki. Nagy kiborulásaim voltak, őrjöngtem, öngyilkos akartam lenni a gyerekeim segitettek és állítottak meg. Ő közömbös volt mintha minden kihalt volna belőle.Kisebbségi érzésem van a nővel szembe, úgy érzem senki vagyok ahhoz képest, nem tudok vele versenyezni semmiben. Nem értem miért kellett pont az én férjem neki aki 50 éves, tény, hogy jóképű egy nyugodt, jó ember legalábbis az volt. Nem tudom feldolgozni.. segitsen aki tud és aki volt már ilyen helyzetben mert én még mindig szeretem őt és visszavárom pedig tudom, hogy hiába. Ennek a nőnek mindig fiatalabb fickói voltak most először hasonló korú van neki, a férjem, félek, hogy komoly lesz.De miért nem zavarja a volt férjemet, hogy ennyire mindenben ettől a nőtől függ, szinte kitartja őt. Kérlek segitsetek mert mindennap kiborulok, nem eszek kétségbe vagyok esve, sokszor gondolok még most is a halálra.
2011. okt. 2. 11:32
1 2 3 4 5 6
 31/60 A kérdező kommentje:
Szia kedves Bea. Örülök, hogy előkerültél, már hiányoltam a jó tanácsaidat. Most is igazad van mindenben. Próbálom magam tartani, próbálok esténként beszélgetni a facebookon ismerősökkel, ami többnyire segit, bár tegnap egy régi osztálytársam küldött egy vesidézetet, amin aztán ugy kibuktam, hogy megint nem tudták mit csináljanak velem. Egyedül voltam itthon először amióta elment, és felhivtam a gyerekeimet sirva, ők próbálták elérni a barátnőmet ő jött át utána megnyugtatni. Sajnos annyira rólam szólt ez az egész, hogy szinte fájt. Leirom: Amikor még az utolsó üzenete a mobilodban van... Amikor minden közös kép láttán szemedből egy könny kicsordul... Amikor még mosolya előtted lebeg... Amikor tudod ezt a mosolyt nem nézheted...Amikor eszedbe jutnak a szép pillanatok...Amikor rájössz, hogy soha többé együtt nem lesztek boldogok... Amikor észre veszed, hogy vége, már nincs veled. Akkor jössz rá, hogy hiányzik és a világon mindennél jobban szereted. Harakszol arra kit el kell felejtened, s rádöbbenni arra, hogy még jobban szereted. Gyötörni akarnád, de nincs hozzá erőd, mert tudd meg még mindig szereted őt. Szóval ez az a vers, és teljesen rólam szól szeretem mégis tudom, hogy mi már nem valószinü, hogy együtt boldogok leszünk, persze én még reménykedem, de esély nem sok van, azt tudom. Néha hajlamosak vagyunk kétségbeesni, mikor a személy, akivel törődünk elhagy, de azaz igazság, hogy ez nem a mi veszteségünk, hanem az övé, mert ő veszíti el azt az embert, aki soha nem mondott volna le róla. Ez is egy idézet volt és ez is nagyon igaz. Szeretném elfelejteni, mindenki azt mondja ne gondoljak rá stb., de ez nem olyan egyszerü te ezt biztosan tudod. IRJ. PUSZA
2011. okt. 16. 11:51
 32/60 anonim ***** válasza:

Szia! G. vagyok!

Önmarcangolás,önkínzás ilyenkor ilyen idézeteket olvasni,bármilyen szép.

Kerüld most ezeket,és a szomorú zenéket.Beának igaza van!

Én is a pozitív gondolkodás híve lettem pedig előtte elég pesszimista voltam..

Engem is érdekel Bea,amit írtál,azt az oldalt elküldhetnéd privibe nekem is,ha lehet..

Fel a fejjel!Mind a kettőtöknek drukkolok!

2011. okt. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 A kérdező kommentje:
Sziasztok csajok. Ez már a mi oldalunk lesz hármunké ugy látom, irjatok veletek mi van. Bea előkerült az ember, mert a multkor irtad, hogy amott maradt? Amugy az én uram is eljött hozott az állatoknak takarmányt meg darált is persze én hagytam pénzt, mert most már az én gondom, és leirtam neki, hogy egyen birsalmasajtot a hétvégén csináltam, mert nagy kedvence volt, de hozzá sem nyult. Jó felidegesitett irtam neki egy sms-t, hogy ja elfelejtettem, hogy a régi dolgokból már semmit nem szeretsz. A nő továbbra is azt csinál vele amit akar. Ma azt tanácsolták, hogy váljak el én nehogy valahogy a házra rátegyék a kezüket ill. a nő. Mert igaz, hogy vállalkozó de egyre több helyről hallom, hogy tele van tartozással, de akkor miből nyit évente több használtruha boltot pesten aminek a bérlete több száz ezer sőt van ami millió? Lehet, hogy ezek is hitelbőlmennek? Rohadt sok ruhát elkell ahhoz adni, hogy kitermelje, plusz a rezsi, plusz a dolgozók. Szerintetek?Igaz oda a jobb cuccok kerülnek darabárasok, van ami több ezer 1 darab valami márkás ruha. Azt mondták, hogy a házat is amit most ujit maguknak nehogy arra is majd valami jelzálogot vagy valamit rátegyen ez a hülye uram meg aláirja. De én nem tudok elválni nincs miből, váljon el ő. Persze ha a nő elakarja vetetni vele magát eltudom képzelni, hogy azonnal elválna, mert most olyan buta és hülye hogy elmondhatatlan. Szóval ez történt. Irjatok meg ti mit gondoltok ill. mi van veletek, ill. merre éltek. PUSZA
2011. okt. 17. 15:23
 34/60 anonim ***** válasza:

Szia!Én borsodi vagyok,ha tudnák neked privit írni,bemutatkoznék.Az iwiwen fenntvagy már?

Mi jól megvagyunk azóta a férjemmel,minden rendeződött.Remélem soha az életben nem fog újra megtörténni,mert akkor vége,ezt ő is tudja.

Nekem sokat segítettek a könyvek,amiket ezzel kapcsolatban elolvastam,és a pozitív gondolkodás.

2011. okt. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 A kérdező kommentje:
Szia Lányok! Hol vagytok elveszve? Nálam a helyzet változatlan zajlik a hol kiborulok, hol nem verzió. Most mondta a sógornőm, hogy a multkor ahogy beszélt az exemmel az kérdezte tőle, hogy szokott-e velem beszélni? Ő meg mondta, hogy persze legalább hetente egyszer és mikor megkérdezte miért azt mondta neki, hogy mert szerette volna kérni, hogy beszéljen is velem minél többet hátha az segít nekem. Milyen együttérző nem? Ja és azt mondta, hogy nem érti én miért vagyok ennyire kibukva? A sógornőm mondta, hogy szerinted amikor ott hagysz tulajdonképpen csapot-papot mindenféle magyarázat nélkül, amikor minden teher a másik nyakába szakad ne legyen az ember kiborulva, hisz én még érzek iránta az is baj, azért fáj. Na mit szóltok mintha érdekelné, hogy mi van velem. Mondta a sógornőm, mert ők a szomszédban laknak ahol a házuk van, hogy most már tök kész van, szépen megvan csinálva, minden még a konyha is szép fehér lam.parkettával van kirakva, uj fürdőszoba, uj bejárati ajtók, stb. Rohadt sokat ráköltött a ribi. Ha bármi adódna, vagy idővel kiderül, hogy nem müködik az egész mit csinál hisz visszafizetni nem tudná, ezzel tulajdonképpen ugy megfogta, hogy nem is tudna ha akarna sem eljönni. Ez a 22-es csapdája, hisz olyan gyorsan összejött vele, hogy még nem is ismeri. Szinte 1 hónap alatt ment végbe ez az egész, meg előtte amik voltak esti beszélgetések, de szerintem ez nem elég, hogy megismerj egy embert. Persze ő már korábban is istenitette, azt mondta, hogy az egy olyan inteligens nő, hogy az a hangját nem emeli fel, meg senkit nem sértene meg. Hát a dolgozók amikor kiállitja őket az udva közepére és ott tart eligazitást orditva lehet, hogy mást mondanak. Ez a süket nem tudom hol dolgozik? Juniustól uj néven fut a cég, mert áll. az előző ellen csődeljárás folyt, most nem tudom, ez meddig fog müködni, meg az ilyenek, hogy usszák meg mi az hogy más néven mehet tovább? A mult hónapban is azért csuszott a fizetés pár napot mert kikellett fizetni a kamion ruhát? Kb. 20-30 dolgozónál nincs több az kb. 200-300 ezer forint, ha ez probléma akkor lehet, hogy nagy bajok vannak ott, amugy meg szórja a pénzt, bárhol boltban, vagy most amit a házra költött, szóval nem értem, próbáltam a neten utána nézni, de konkrét dolgot nem találtam ezen a néven több minden fut most nem tudom mi van, de mindenesetre érdekes. Azért nem értem, ez a süket uram, hogy egyezhetett bele, hogy ennyit ráköltsön és ennyire függő viszonyba kerüljön tőle. Amugy meg ahogy néha felöltözteti, a sógornőm is azt mondta ugy nézett ki mint egy tip. roma pasi, jó tudjuk, hogy a nő az,de hogy belőle is azt csinál az érdekes, és nem akarja tudomásul venni, hogy a nő az ugy csinál, mintha nem volna csak azt fujja az nem az. Sajnos az egész viselkedése se mondd mást. Ma láttam eljött az autóért én csak a kulcsot adtam a kezébe, de már vagy 2 hete vagy több nem látott és olyan érdekesen nézett rám, amugy egy szót se szólt. Dehát onnan már szabadulni nem tud, ugy magához kötötte a pénzzel, hogy na. A lányomnak ahol tanul küldtek a koleszba 2 cipőt gondolom a nő választotta, meg nem az uram irása volt a csomagon sem, meg majd hoz a fiának is. Mondtam a gyerekeknek azért nehogy elolvadjonak, de csak nevettek. Végül is ha adnak valamit azt vegyék is el sőt adhatnának többet is. Nagyon félek a karácsonytól és a szilvesztertől, hogy hogy birom majd nélküle? Biztos kileszek majd még karácsonykor talán itt lesznek a gyerekek, de a szilveszter? Na csajok irjatok most ti jöttök pusza
2011. okt. 21. 18:38
 36/60 anonim ***** válasza:

Szió,G. vagyok!Ha nagyon akar ,visszajön,ne féltsed,hogy nem tud szabadulni tőle...

Ha úgy érzed,tudsz vele 2-esben beszélgetni, szerintem üljetek le...

A karácsony még messze van,adig sok minden megtörténhet! Fel a fejjel! Puszi!

2011. okt. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 A kérdező kommentje:
Szia Gabika! Nem tudok vele leülni, mert nem tudok higgadt maradni sokáig és nem akarok kibukni. Szerintem amugy sem tudnám még meggyőzni, hogy mi van, olyan vak hogy hihetetlen, mindenki rajta röhög aki meg nem az sajnálja, ez a két eset van, csak ő nem látja meg.Mindenkitől elsunnyog, szinte senkivel nem beszél csak a nő mellett érzi magát biztonságban. Az meg azt mondják ugy tud dumálni, hogy bárkit bármiről meg tud győzni, hát ezt a majmot sikerült. Talán egyszer belátja mi van, de én még nem tudok beszélni vele. Irtam neki több sms-t, hogy mijen buta meg vak, meg leirtam miért hagy magából bohócot csinálni, meg hogy ő a nőnek csak a pincsije, meg, hogy a belit kidolgozza a hülye, de egyet sem küldtem el, ugyis csak elkönyveli, hogy hülye vagyok, vagy féltékeny, ha már azt nem érti miért boritott ki ez az egész ennyire akkor miről beszélünk. Irjal és te is Bea már hiányzol. Pusza mindkettőtöknek, de ha bárki más olvassa ezt a szappanoperát és tud adni tanácsot vagy volt már hasonló cipőben az örülnék, ha irna. Itt az a baj, hogy gazdag a nő és a markában tartja én ez ellen nem tudok mit tenni. sziasztok
2011. okt. 22. 08:15
 38/60 anonim ***** válasza:

Szia,G. vagyok!

Majd kiforrja magát...

Addig is,adj magadra,menj fodrászhoz...stb, ismerkedj,hátha összejön valaki,és akkor lehet féltékeny lesz...

ha nem, legalább megismersz más férfit is, hátha...

Jobbat nem tudok.

Írj, változott e valami.

2011. okt. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 A kérdező kommentje:
Szia Gabika! Hát ma hozta a pénzt amit mondott havonta és közölte hogy a gyerekeinek is tesz minden hónapban 25-25 e. ft.-ot a számlájukra és én is fogom ezt tovább kapni. Nagyon rendes velem, ugy érzem magam, mint egy lealázott hülye aki hagyja magát megvenni, de ennél jobban félek, hogy a gyerekeimet veszi meg. A fiam talán kitart, de a lányom nagyon apás. Nagyon elvagyok keseredve most nem is irok többet, mert nem birok. pusza
2011. okt. 25. 18:24
 40/60 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Most tudom folytatni, amit tegnap elkezdtem, szóvalnagyon rosszul éreztem magam. Itt volt nálunk, végre megcsinálta a tetőt, meg összegerebjézték a fiammal az udvart, és amikor kész volt felhivott, mert én dolgoztam. Elmondta, hogy ezeket megcsinálta, mostmár nem ázunk be, mert gond volt egy helyen a tetővel, meg mondta, hogy hozta a pénzt, stb. és akkor mondta, hogy igy gondolja, hogy a gyerekeknek szán ennyi pénzt. Én meg nem birtam ki, hogy mondjam, hogy ilyen jól kerestél? Meg azt is mondtam, hogy apósomék a házuk felét ennek a családnak szánták, nem egy cig.ribinek, és mondtam azt is ,hogy te is már teljesen az vagy kinézetre és viselkedésre is. Ezt mind teljesen nyugodtan hallgatta meg, nem akadt ki vagy nem mondta, hogy na lesheted mit adok én legközelebb, vagy hogy nem is az a nő, vagy mit tudom én. sőt utána mondta tovább még pár szót beszéltünk, tök nyugodt volt és higgadt, mintha nem is hallotta volna. Szinte komolyan megsajnáltam, fura volt. Olyan érzés volt, hogy ő mindent eltür csak valahogy legyünk békében, de sajnos én nem birom. Elég ha valahol meglátom őket kész vagyok. Tudom most sem kellett volna szólnom, mert tényleg egyszer nem ad semmit minden barátnőm ezt mondta, örüljek, hogy ennyit is ad, de nem birtam ki. Ráadásul először amikor mondta, hogy ad a gyerekeknek ugy értettem, hogy akkor nekem nem, és mondtam neki, hogy ha nekem nem segitesz én nem tudom fenntartani a házat meg egyáltalán még meglenni sem. Erre tök kedvesen mondta, hogy mért ne segitenék? Lehet, hogy kicsit lelkiismeret furdalása van, mert a multkor megjegyezte a nővérének, hogy ő nem érti nekem mért ilyen nehéz és ő is mondta neki, én meg megint nem birtam és irtam egy sms-t, hogy szerinted miért boritott ennyire ki? És leirtam min mentünk át pld. az utóbbi időben mennyi orvost megjártunk, meg sok mindent és lehet, hogy kicsit megérintette a dolog. De most eldöntöttem, hogy probálom nem nagyon hivni, meg nem is irni neki, mert csak magam bántom vele. Azért kaptam egy érdekes hirt, látták őket egy bolt előtt veszekedni, a csaj kiabált, az uram persze hallgatta nem egy kiabálós tipus, valami pénzről volt szó, lehet, hogy pont erről amit akar adni, vagy sokalja de lehet, hogy más, bár nem hiszem, hogy ezt a nőt ez földhözvágná, szóval jól kiabált és még meg is rángatta az embert. Én ilyet sosem csináltam kiabáltam, de nem rángattam vagy ilyesmi. Amugy is pár hete vannak együtt és már ez van, szurkolok, hogy neki se legyen jobb. Szóval fura dolgok vannak. De ugy látom, még nagy a köd. Puszi irjatok
2011. okt. 26. 18:37
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!