Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elhagyott, hogy dolgozzam fel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsóka46 kérdése:

Elhagyott, hogy dolgozzam fel?

Figyelt kérdés
27 évi házasság után egy 2 hónapos cirkusz, hazudozás után elhagyott a főnökasszonya miatt. Ez a nő egy vállalkozó, rettentő gazdag,pénzes hasonló korú mint én jobban sem néz ki. Teljesen beleszeretett a párom, teljesen elment az esze, se lát, se hall. 2 nagy gyerekünk van még tanulnak szeretik az apjukat ők sem értik mi van..? Elment az egyik nap és másnap már a közös ház felujitásába kezdtek de semmi nem a férjemé, a nő alkalmazottja de egyenlőre ideadta a fizetése nagyobb részét, mert a házat nem tudjuk fenntartani csak az én pénzemből. Minden a nőé onnan kap fizetést, ruhát, enni, az csinalja a házat is neki..tényleg semmije nincs..nem értem őt miért nem zavarja, hogy ilyen kiszolgaltatott? Senkire nem hallgat, nem hallja meg az embereket sem engem..amugy is levegőnek néz, teljesen közömbös vagyok neki. Nagy kiborulásaim voltak, őrjöngtem, öngyilkos akartam lenni a gyerekeim segitettek és állítottak meg. Ő közömbös volt mintha minden kihalt volna belőle.Kisebbségi érzésem van a nővel szembe, úgy érzem senki vagyok ahhoz képest, nem tudok vele versenyezni semmiben. Nem értem miért kellett pont az én férjem neki aki 50 éves, tény, hogy jóképű egy nyugodt, jó ember legalábbis az volt. Nem tudom feldolgozni.. segitsen aki tud és aki volt már ilyen helyzetben mert én még mindig szeretem őt és visszavárom pedig tudom, hogy hiába. Ennek a nőnek mindig fiatalabb fickói voltak most először hasonló korú van neki, a férjem, félek, hogy komoly lesz.De miért nem zavarja a volt férjemet, hogy ennyire mindenben ettől a nőtől függ, szinte kitartja őt. Kérlek segitsetek mert mindennap kiborulok, nem eszek kétségbe vagyok esve, sokszor gondolok még most is a halálra.
2011. okt. 2. 11:32
1 2 3 4 5 6
 51/60 A kérdező kommentje:
Szia Gabika! Igen most történt valami amit én sem értek, valahogy átestem a holtponton, egyszerüen szerintem tegnap ahogy láttam amit irtam, hogy hogyan köszönt el attól a nőtől valahogy tudatosult, hogy vége. És ugy érzem szeretem őt annyira, hogy ne bántsam bár ő engem nagyon bántott, mégis valahol örülök, hogy boldog és ezt a legkomolyabban gondolom. Pont ugy viselkedett mint egy szerelmes kamasz hihetetlen volt, kicsit irigylem is hogy ezt átéli. Biztos, hogy ez a nő annak idején bókolhatott neki szépeket mondott sok olyat ami már egy ilyen hosszu kapcsolatból szép lassan kikopik, ilyenkor ennyi is elég, hogy szerelmes legyen az ember. Aztán, hogy ez meddig fog tartani? Szerintem amig nem jön elő náluk is a szokásos megszokás, mert bárhogy tagadjuk persze mindent fellehet dobni néha de mégis eljön az is akkor fog kiderülni. Most mi is javithattunk volna mert egy ilyen sokk után lehetett volna valami komoly változás, de ő már akkor lelkileg ott volt és nem velem. Ezt választotta tényleg kivánom hogy addig ameddig de legyen legalább ő boldog és szerelmes hátha egyszer még nekem is megadatik. pusza irj
2011. nov. 5. 08:31
 52/60 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, nagyon szépet írtál most.

Nna,és akkor nyomás a fodrászhoz, és egy szép előnyös frizurát, valamint egy szép előnyös ruhát is kéne szerezni. Tudsz varrni? vagy valaki segít a kiválasztásban? Itt az újjászületés pillanata. Mint minden születés ez is nehéz, de érdemes. Jobban érzed magad, megtalálod az életben újra a szépséget, örömöket.

drukkolok Neked,üdv: a.anna

2011. nov. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:

Szia! Örülök,hogy így tudod felfogni a dolgot,és hozzáállni..nekem sokkal nehezebben ment volna,szerintem,és lehet hogy gyűlöletet is éreznék a nő iránt...

Tényleg szereted,ha örülni tudsz a boldogságának!

Akkor most Te következel! Nyiss kifelé,hátha neked is eljön a nagy Ő.

Pusz!Gabika.

2011. nov. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
Mi újság,Zsóka? Hogy vagy, G.
2011. nov. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 A kérdező kommentje:
szia csajok! Igen nyitottabb vagyok az életre és elkezdtem ismerkedni, vettem uj cuccokat, valahogy fordulópont volt, az amit leirtam, hogy láttam őket. Azóta tudok a férjemmel beszélni bármiről, abszolut nem érdekel mint férfi, nem is értem!! Sokkal jobb igy! Remélem én is megtalálom egyszer aszerelmet még. Mindenki örül a változásnak kivéve a nagy pletykás szomszédasszonyom, aki szerint siratnom kéne és visszavárni, az uramat. Örülök, hogy már nem igy van, de ő nem érti. Már előre félek, ha meglát valakivel, majd ha lesz, hogy mit fog mondani, pedig elvileg független vagyok, majd az lesz, hogy gyorsan tul lettem rajta, biztos ezért hagytak el, stb. De ez sem érdekel, örülök hogy igy van, és hogy tul estem ezen az egészen ami akkor borzasztóan fájt, tudjátok, hisz leirtam, akkor nem gondoltam volna, hogy eljön ez a pillanat is! sok puszi irjatok
2011. nov. 19. 14:18
 56/60 anonim ***** válasza:

ÖRÜLÖK!!! ÖRÜLÖK!!

(a szomsazédasszony tanácsát szorozd meg minusz 1-gyel vagyis pont az ellenkezőjét kell tenned, amit tanácsol:))

*

SZABADNAK LENNI JÓ !!!!!

egy kis virágot küldök Neked:

[link]

2011. nov. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 A kérdező kommentje:
Édes vagy megfogadom a tanácsodat!!! Köszönöm a virágot is!! Ha lesz valami komoly igérem irok. Most jól érzem magam és ez a lényeg! puszi minden kedves tanácsadómnak és ne tünjetek el
2011. nov. 21. 15:23
 58/60 anonim ***** válasza:

Szia Zsóka Nagyon eltűntél,csak nem bepasiztál?:)

Mi van a férjeddel meg a nővel? Puszi Gabika

2011. dec. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
Bea,veled mi lett?zsokarol tudom,hogy minden ok.
2015. jún. 19. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:
Most újra írok, a kérdezővel tartam a kapcsolatot azóta ia.Boldogan él egy új párkapcsolatban.És én is, de a régiben, azóta 6 év eltelt.
2016. márc. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!